Psy

Kekso REZERVE

pes, nar. cca január 2018, dátum prijatia: marec 2020

Sladučký Kekso sa našiel vyhodený v neďalekej obci. Dva týždne sa tam túlal a hľadal si miesto. Teraz ho našiel u nás a my veríme, že dlho na to svoje stále miesto čakať nebude, na milujúci domov.

Pozrieť detail

Jojo

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: marec 2020

Náš rozkošník Jojo bol zachránený z osady. Spolu so sestričkou Lentilkou, maminkou Coffee a jej malými detičkami. Prvé dni sa veľmi bál dotykov a krčil. Niekoľko dní nám nedovolil sa o ho ani dotknúť. No postupne zistil, že mu už nikto neublíži a teraz je z neho úžasný a milý psík, ktorý čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail

Draco

pes, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: február 2020

Veľkolepý, úchvatný, na zjedenie. To je náš miláčik Draco. 🙂 Nevieme odkiaľ pochádza, nevieme aký mal predtým život, ale vidno, že sa k nemu človek pekne nesprával. Našiel sa vyhodený na ceste pred jednou malou obcou “za horami, za dolami”. Vážil len 37kg, bol vyhladovaný a jedlo je pre neho stále to najhlavnejšie v živote. 🙂 Na nohe mal veľký útvar. Teraz hľadá už len dokonalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Mortis

pes, nar. cca február 2019, dátum prijatia: apríl 2019 a január 2020,

Mortis bohužiaľ doplatil na pohodlnosť a hlúposť ľudí. No veríme, že to tak malo byť a že si ho proste nezaslúžili. Teraz Mortis čaká v útulku na tú správnu rodinu. Rodinu, ktorá ho bude brať ako člena v dobrom aj v zlom.

Pozrieť detail

Gregor

pes, nar. cca október 2014, dátum prijatia: február 2020,

Gregorko sa uchádza o Vašu priazeň. Verí, že niekto si zamiluje jeho sladký kukuč a dá mu milujúci a stály domov.

Pozrieť detail

Kuko

pes, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: november 2019,

Malý, rozkošný, úžasný, to je KUKO. 🙂 Toto úžasné zlatíčko sa našlo vyhodené v Liptovskej Tepličke. Malý Kuko si už od útleho veku neprežil nič pekné, no na ľudí nezanevrel. Miluje ich nadovšetko. Dá mu niekto aj dokonalý domov?

Pozrieť detail

Frigo

nar. cca júl 2019, dátum prijatia: september 2019

Prekrásny kukuč FRIGO sa našiel vyhodený v Spišskom Štvrtku. Bol vo veľmi zlom zdravotnom stave, no dobrá strava, liečba a teplo dočasnej opatery ho dali do poriadku. Už len nájsť dobrú rodinku. 🙂

Pozrieť detail

Vlk

pes, nar. cca september 2018, dátum prijatia: september 2019

Prenádherný, dokonalý, energický, neskutočný….to je náš Vlk. 🙂 Tohoto fešáka niekto vyhodil v obci Vikartovce. Vĺčko sa tam túlal cca 3 týždne. Nikto sa ho neujal a tak sa dostal až k nám a veríme, že jeho posledná cesta za domovom nebude dlhá a čoskoro nájde milujúcu rodinku.

Pozrieť detail

Diesel

pes, nar..cca marec 2019, dátum prijatia: august 2019

Toto prekrásne zlatíčko sa našlo opustené na benzínke v Spišskom Štvrtku. Podľa kamery ho tam niekto v noci vyhodil z auta, bohužiaľ tak “úspešne”, že nebolo vidno ŠPZ. Malinký čakal na mieste, že sa po neho jeho pán vráti, ten to však určite už neplánoval a doma je spokojný s tým, ako sa ho zbavil. DIESEL je skvelý psík. Teraz čaká na ten pravý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Teodor

pes, nar. cca máj 2016, cca 40 cm dátum prijatia: máj 2019

Ako je na tom Teodor teraz? Je to nesmierne veľký pokrok. Teodor chodí už aj na prechádzky, čo predtým nezvládal. Veľmi dobre mu robí prítomnosť iného psíka, ktorého sleduje ako sa správa k ľuďom. Ľudí, ktorých pozná miluje, rád sa vymojká, povtiera. Na tých čo nepozná, potrebuje len čas. Potrebuje pár dní a aj s nimi je napokon kamoško. Teodor je už hotový psík, pomohli sme mu ako sa dalo. Viac už zrobí len domov. 🙂

Pozrieť detail
12