Psy

Pluto

pes, nar. cca január 2022, dátum prijatia: august 2022

Tohto prekrásneho psíka sa niekto nepekne zbavil a vyhodil na konci dediny. Zrejme nezvládali jeho pubertu a tak pre ľudí bez citu je najlepších riešením vyhodenie z auta. Oni majú pokoj, zbavili sa „záťaže“, no ten pes, ktorý by im daroval celé srdce tomu nerozumie. Prečo je sám? Prečo ho už nechcú?
U nás dostal druhú šancu a veríme, že dlho na tú najlepšiu rodinu, ktorá ho nikdy takto nevyhodí, čakať nebude.

Pozrieť detail

Gordon

pes, nar. cca február 2021, dátum prijatia: júl 2022

Tento prekrásny fešák sa našiel vyhodený v osade v Hranovnici. Niekto ho tam vypustil z auta a odišiel. Zmätený Gordonko nechápal kde a prečo sa ocitol. Psy z osady ho neprijali a on len blúdil a hľadal bezpečie. To našťastie našiel u nás. A teraz čaká na šťastný koniec svojho príbehu. Na skutočný, milujúci domov.

Pozrieť detail

Sorbon

pes, nar. cca február 2020, dátum prijatia: jún 2022

Sorbona vyhodil majiteľ z auta v Mengusovciach. Tri dni prespával pri hlavnej ceste, kde sa ho jeho majiteľ zbavil. Keď sme po neho prišli bol nedôverčivý a bál sa cudzích ľudí. Určite doteraz od človeka nič pekné nezažil. V útulku sme ho nazvali „najsmutnejší pes“. Celý týždeň chodil so skleslou hlavičkou a obrovským strachom, ktorý mu šiel z očí. No čas bolesť vyliečil. Naša starostlivosť mu ukázala, že sú aj ľudia, ktorí mu neublížia. A tak Sorbonko sa začal konečne „usmievať“ a do očí sa mu vrátila radosť. Priam šteniatkovská 🙂 a začal si užívať ten pravý psí život.

Pozrieť detail

Colin

pes, nar. cca október 2021, dátum prijatia: máj 2022

Prekrásny, jedinečný Colin sa našiel vyhodený na ulici so špagátom na krku. V útulku teraz čaká na niečo lepšie, čaká na svoju vysnívanú rodinku.

Pozrieť detail

Whiskey

pes, nar. cca jún 2021, dátum prijatia: marec 2022

Rozkošný, vždy vysmiaty Whiskey sa našiel potulovať na Kvetnici. Bez čipu, s ranou na hlave. Svoju druhú šancu dostal u nás a veríme, že už ho čaká len ten najlepší domov na svete.

Pozrieť detail

Pugsley

pes, nar. cca január 2022, dátum prijatia: apríl 2022

Pugsley a Wednesday, dvaja súrodenci ktorí sa našli vyhodení na zastávke v Spišskej Belej. Svedkovia videli ako tam zastavilo auto, vyhodilo ich a odišlo. Chúďatka sa rozbehli po ceste, nevedeli čo sa deje. Našťastie sa im dostalo pomoci a prišli k nám. Teraz v útulku čakajú na svoju dokonalú rodinku a my veríme, že dlho čakať nebudú. 🙂

Pozrieť detail

Waldo

pes, nar. cca máj 2020, dátum prijatia: apríl 2022,

Rozkošná salámka Waldo k nám prišiel po tom ako sa omylom chytil v jednom meste do odchytovej klietky nastavenej na líšku. Nikto o neho neprejavil záujem, nikomu nechýbal. A tak teraz hľadá tú najlepšiu rodinku, milovníkov nízkopodlažných psíkov. 😃

Pozrieť detail

Dedo

pes, nar. cca október 2010, dátum prijatia: marec 2021

Milovaný Dedo. Tento psík k nám prišiel už dávnejšie, len doteraz nebol pripravený na zmenu. Nastal čas, že to vyskúšame. Aj keď dopredu veľmi neveríme, že si nájde domov, keď nikto nechce ani bezproblémových psíkov. 😕

Pozrieť detail

Kreacher

pes, nar. cca január 2019, dátum prijatia: marec 2022

Tento rozkošný smejko k nám prišiel z nie dobrých podmienok. Ako šteniatko uviazaný o búdu a odtiaľ nikdy nepustený. 🙁 Psík, ktorý sa bál loptičiek, pretože ich do neho vnúčatá vkuse hádzali, kým on sa na reťazi pred nimi nevedel skryť. 🙁 Po pár rokoch už začal aj ten „zvonček“ na reťazi vadiť a tak sa ho chceli zbaviť. U nás dostal druhú šancu, u nás sa cíti oveľa lepšie. Už len nájsť milujúci domov.

Pozrieť detail

Gump

pes, nar. cca máj 2021, dátum prijatia: február 2022

Roztomilý GUMP sa našiel vyhodený v neďalekej obci. Pobehol po ceste a hľadal pomoc. Jeho pán ho vyhodil a už sa nikdy nevrátil. Teraz čaká na lepšiu, tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail