Psy

Limoncello REZERVE

pes, nar. cca január 2021, dátum prijatia: júl 2021

Naše tri sladké likérky Limoncello, Amaretto a Sabra sa našli vyhodené v jednej obci na družstve. Na kraji obce, kde nič nikto neuvidí, kde si psy “možno” poradia. Nezodpovednosť a ľahostajnosť dnešných ľudí sa len stupňuje a my sa bojíme ako to bude ešte vyzerať.

Pozrieť detail

Amaretto REZERVE

pes, nar. cca september 2020, dátum prijatia: júl 2021

Naše tri sladké likérky Amaretto, Limoncello a Sabra sa našli vyhodené v jednej obci na družstve. Na kraji obce, kde nič nikto neuvidí, kde si psy “možno” poradia. Nezodpovednosť a ľahostajnosť dnešných ľudí sa len stupňuje a my sa bojíme ako to bude ešte vyzerať.

Pozrieť detail

Rambo a Xena

RAMBO (dlhosrstý), pes, nar. cca marec 2018, XENA (krátkosrstá), fena, nar. cca január 2020, dátum prijatia: júl 2021

Tieto dve rozkošné zlatíčka sme vzali z osady. Pomohli sme im na ich ceste za lepšou budúcnosťou. Veríme, že nájdu svoju dokonalú rodinu. Sú na seba silno naviazaní a preto hľadajú len spoločný domov. Dokopy ide o 6kg psíka, takže sa zmestia hocikde obaja. 😃

Pozrieť detail

Flipper

pes, nar. cca august 2020, dátum prijatia: júl 2021

Tento roztomilý ňufáčik má za sebou smutný príbeh. Jeho majiteľ ho vyhodil z auta na autobusovej zastávke. Flipper tam sedel celý deň, nechcel sa vzdialiť z miesta. No zároveň nikomu neveril a na všetkých, ktorí mu chceli pomôcť štekal a zúril.
Po hodinovom snažení sa ho podarilo chytiť. Z neveriaceho psíka sa stal ten najväčší mazloš pod slnkom. Kiež by už našiel dobrý domov, kde ho už nikto takto neopustí.

Pozrieť detail

Kazan

pes, nar. cca august 2020, dátum prijatia: jún 2021

Tento roztomilý kukuč sa stal obeťou ľudského zla. Ľudskej nezodpovednosti, ľahostajnosti… Ako šteniatku mu uviazali okolo krku povraz, ktorý samozrejme neuvoľnili. Povrazy, povrazy, povrazy. Neustále to isté. A tieto úbohé psy preto prežívajú stále obrovskú bolesť. Viete si to predstaviť ako sa Vám do krku niečo každý deň zarezáva a každý jeden pohyb je bolestivý? 🙁
Kazan bojoval, zvládol to a teraz čaká na Teba.

Pozrieť detail

Lucky

pes, nar. cca september 2019, dátum prijatia: jún 2021

Tento roztomilý kukuč Lucky k nám prišiel od svojej majiteľky. Smutný príbeh a my dúfame, že už nikdy nezažije takú zradu.

Pozrieť detail

Havko

pes, nar. cca júl 2020, dátum prijatia: máj 2021

Rozkošný havko Havko k nám prišiel z obce Vernár. Bol ako šteniatko odchytený a zavretý v koterci. Bohužiaľ bez socializácie a hier s inými psíkmi. Svoje detstvo si neužil, preto dúfame, že na domov dlho čakať nebude a konečne nájde svoj trvalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Carlos

pes, nar. cca apríl 2020, dátum prijatia: máj 2021

Tento prekrásny medvedík k nám prišiel z Liptovskej Tepličky. Niekto ho tam vraj vyhodil z auta. Po sebe mal desiatky kliešťov. 🙁
Napriek zlej skúsenosti s ľuďmi na nich nezanevrel a je to neskutočný plyšáčik na mojkanie. 😃 Teraz čaká na nový domov.

Pozrieť detail

Brio REZERVE

pes, nar. cca november 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Najsladší Brio. Tento úžasný psík má za sebou veľmi smutný príbeh. Jeho majiteľ ho spolu so sestričkou, ktorej sme dali meno Aurora (aj keď sme ju nikdy nespoznali 🙁 ) a kamarátkou Flare, vyhodil pri hlavnej ceste. Tak veľmi sa báli v novom prostredí, tak veľmi boli zmätení, že sa ľudí báli a nepriblížili sa ani na pár metrov. A to sa stalo jeho sestre osudným. 🙁 V obrovskej rýchlosti do nej vrazilo auto a na mieste bola mŕtva. Brio prišiel o svoju sestričku. 🙁 Našťastie sa ho napokon aj s Flare podarilo chytiť a tak sa ocitli v bezpečí. Teraz hľadá Brio milujúcu rodinku, kde už nikdy nezažije takúto krutosť človeka.

Pozrieť detail

Marcel

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: apríl 2021

Marcelka jeho rodina vyhodila na ulicu. Nič pekné si od človeka nezažil. Teraz potrebuje nájsť niekoho kto mu dá šancu, kto ho nikdy neopustí.

Pozrieť detail
12