Psy

Taffy

pes, nar. cca jún 2023, dátum prijatia: máj 2024

Táto prekrásna karamelka sa našla vyhodená v neďalekej obci. Podľa svedkov, ho tam vyhodili z auta a odišli. Niekoľko dní verne čakal na jednom mieste. Dúfal, že tí čo mu ublížili sa po neho vrátia. Prišli sme ale my a veríme, že teraz už ho čaká len to dobré.

Pozrieť detail

Alfie

pes, nar. cca jún 2021, dátum prijatia: máj 2024

ALFIE je pravdepodobne z osady alebo bol vyhodený pri osade. Už pri príchode k nám viditeľné kríval a bohužiaľ musí absolvovať operáciu, resekciu hlavice femuru. Okrem nej ešte ďalšie, bohužiaľ si toho veľa pretrpel. Dúfame, že už to najhoršie bude mať za sebou. Teraz už len nájsť milujúci, trpezlivý domov.

Pozrieť detail

Oliver

pes, nar. cca jún 2023, dátum prijatia: máj 2024

Majitelia sa ich zbavia vyvezením a vyhodením z auta. Na cudzom mieste, bez svojho človeka. Stratení, nechápu prečo to ich majiteľ urobil. Oliver sa pohyboval po dosť frekfentovanej časti. Mal šťastie a dostal sa do bezpečia. Dostal sa k nám a teraz čaká na nový krajší domov.

Pozrieť detail

Bai

pes, nar. cca február 2022, dátum prijatia: apríl 2024

Nádherný, snehobiely BAI sa našiel potulovať v neďalekej obci. Niekoľko dní sa túlal ulicami, kým sa ho podarilo odchytiť. Nevieme odkiaľ je, ale bol v tak psychicky zlom stave, že nás to veľmi zasiahlo. Žiadna radosť v očiach, len „robte si so mnou čo chcete“. Dokonca sme sa báli či nie je chorý, tak smutného psíka sme naozaj dlho nevideli. Po tele mal kopec bodliakov a ešte viac bĺch a hlavne kliešte, ktoré si rozškrabával do krvi. Jeho život pekný nebol. No u nás sa z neho stal veselý a spokojný psík. A teraz už len dokončiť čo najlepšie jeho cestu za domovom.

Pozrieť detail

Björn REZERVE

pes, nar. cca september 2023, dátum prijatia: apríl 2024

Tento prekrásny sniehobiely medvedík sa k nám dostal z neďalekej obce, kde sa niekoľko dní potuloval. Aká bola ich minulosť sa málokedy dozvieme. No pre ich budúcnosť urobíme všetko, čo je v našich silách. Preto pre nich hľadáme tie najlepšie domovy, ktoré si tak veľmi zaslúžia

Pozrieť detail

Gizmo

pes, nar. cca marec 2023, dátum prijatia: apríl 2024

Roztomilý Gizmo nezačal svoj život pekne. Ako šteniatko bol vyhodený z auta. No ani pomoc, ktorá mu prišla, nebola skutočnou pomocou. Skončil uviazaný na reťazi, bez možnosti pohybu, voľnosti. Takto rástol a všetko sledoval len od svojej búdy. Až kým už nezačal zavadzať a rozhodli sa ho odstreliť. Gizmo mal však šťastie. Tentokrát prišla tá správna, dobrá pomoc a tak napokon prišiel do nášho útulku. A tu čaká už na to posledné. Tú najlepšiu rodinu.

Pozrieť detail

Monty

pes, nar. cca február 2021, dátum prijatia: február 2024

Veľmi smutný príbeh má za sebou tento malý večerníček. A kto vie čo všetko o jeho živote ešte nevieme. Zrazilo ho auto pri osade. Nechalo ho tak… veď však obyčajný osadník. No našťastie to všetkým jedno nebolo a dostalo sa mu pomoci. Skoro zomrel, ale vďaka okamžitej pomoci sa to nestalo. Monty začal svoj nový, lepší život. Monty teraz trochu stále kríva. Bude potrebovať aj fyzioterapie, aby sa mu uľahčil život. Veríme, že napriek menšiemu hendikepu, mu niekto dá šancu.

Pozrieť detail

Guliver

pes, nar. cca jún 2022, dátum prijatia: marec 2024

GULIVERA aj s bratom BUTTYM nechala ich rodina v osade. Majitelia sa ich takto kruto zbavili, no mali aspoň jeden druhého. Spoločne prekonávali všetko zlé a aj teraz sú stále na seba silno naviazaní. Spoločný domov by bol najkrajší, ale keďže vieme, aké ťažké to je, hľadáme im domov s iným psíkom v domácnosti. Nie ako jedináčikovia.

Pozrieť detail

Butty

pes, nar. cca jún 2022, dátum prijatia: marec 2024

BUTTYHO aj s bratom GULIVEROM nechali majitelia v osade. Majitelia sa ich takto zbavili, no mali aspoň jeden druhého. Spoločne prekonávali všetko zlé a aj teraz sú stále na seba silno naviazaní. Spoločný domov by bol najkrajší, ale keďže vieme, aké ťažké to je, hľadáme im domov s iným psíkom v domácnosti. Nie ako jedináčikovia.

Pozrieť detail

Winston

pes, nar. cca január 2023, dátum prijatia: február 2024,

WINSTON bol vyhodený na ulicu, kde sa o neho nikto nezaujímal. Okrem jedného starého pána, ktorý sa ho ujal a dal mu aspoň jedlo a miesto na záhrade. Kríval na nožičku a potreboval pomoc. Tak prišiel k nám a začal mu nový život.

Pozrieť detail
12