Psy

Bugs Bunny

pes, nar. cca september 2019, dátum prijatia: apríl 2020,

Smutný začiatok života výnimočného psíka. Život ho od šteniatka učil, že ľudia sú len zlí. Nezanevrel na nich..aj keď sa prvotne cudzích bojí…a čaká čo príde. Bunny bojoval za svoj lepší život a veríme, že sa nám to spoločne podarí. Bugs Bunny čaká na milujúcu rodinku. Nájde ju?

Pozrieť detail

Brumík

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: apríl 2020

Toto rozkošné brumíčatko sa našlo vyhodené pri ceste. Jeho majiteľ ho tam nechal aj s dekou a odišiel. Brumík nebol v dobrom stave. Krk mal odretý od reťaze a srsť v zlom stave. Brumík teraz hľadá lásku. Si to ty? 🙂

Pozrieť detail

Zoro

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: apríl 2020

Úžasný Zoro! Pán pes! 🙂 Nerozumieme prečo ho niekto vyhodil v lese. Je to nesmierne dobrý, vďačný, verný a múdry psík. Snáď už nikdy nezažije sklamanie, už len milujúcu rodinu, ktorá mu splní prvé aj posledné. 🙂

Pozrieť detail

Fletcher

pes, nar. cca január 2019, dátum prijatia: január 2020

Fletcher si prežil peklo. Jeho cesta za šťastím je dlhá a náročná. No dúfame, že nájde aj on konečne niekoho, kto mu dá ten najlepší domov, kde mu už nikdy nikto neublíži. Kde nájde veľa lásky a bezpečie.

Pozrieť detail

Jojo

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: marec 2020

Náš rozkošník Jojo bol zachránený z osady. Spolu so sestričkou Lentilkou, maminkou Coffee a jej malými detičkami. Prvé dni sa veľmi bál dotykov a krčil. Niekoľko dní nám nedovolil sa o ho ani dotknúť. No postupne zistil, že mu už nikto neublíži a teraz je z neho úžasný a milý psík, ktorý čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail

Draco

pes, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: február 2020

Veľkolepý, úchvatný, na zjedenie. To je náš miláčik Draco. 🙂 Nevieme odkiaľ pochádza, nevieme aký mal predtým život, ale vidno, že sa k nemu človek pekne nesprával. Našiel sa vyhodený na ceste pred jednou malou obcou “za horami, za dolami”. Vážil len 37kg, bol vyhladovaný a jedlo je pre neho stále to najhlavnejšie v živote. 🙂 Na nohe mal veľký útvar. Teraz hľadá už len dokonalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Mortis

pes, nar. cca február 2019, dátum prijatia: apríl 2019 a január 2020,

Mortis bohužiaľ doplatil na pohodlnosť a hlúposť ľudí. No veríme, že to tak malo byť a že si ho proste nezaslúžili. Teraz Mortis čaká v útulku na tú správnu rodinu. Rodinu, ktorá ho bude brať ako člena v dobrom aj v zlom.

Pozrieť detail

Gregor

pes, nar. cca február 2011, dátum prijatia: február 2020,

Gregorko sa uchádza o Vašu priazeň. Verí, že niekto si zamiluje jeho sladký kukuč a dá mu milujúci a stály domov.

Pozrieť detail

Kuko

pes, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: november 2019,

Malý, rozkošný, úžasný, to je KUKO. 🙂 Toto úžasné zlatíčko sa našlo vyhodené v Liptovskej Tepličke. Malý Kuko si už od útleho veku neprežil nič pekné, no na ľudí nezanevrel. Miluje ich nadovšetko. Dá mu niekto aj dokonalý domov?

Pozrieť detail

Frigo REZERVE

nar. cca júl 2019, dátum prijatia: september 2019

Prekrásny kukuč FRIGO sa našiel vyhodený v Spišskom Štvrtku. Bol vo veľmi zlom zdravotnom stave, no dobrá strava, liečba a teplo dočasnej opatery ho dali do poriadku. Už len nájsť dobrú rodinku. 🙂

Pozrieť detail
12