Psy

Woofy

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: jún 2020

Nechcený Woofy. Tohto sladkého psíka niekto vyhodil v Mlynici. Potuloval sa tam niekoľko dní a hľadal pomoc, bezpečie. Nikto sa ho neujal a tak drobec skončil u nás v útulku, kde bude čakať na svoju šancu.

Pozrieť detail

Herold

pes, nar cca. október 2019, dátum prijatia: jún 2020

Tento nežnučký, roztomilý, mladučký psík sa našiel v najväčšom lejaku pri cintoríne v Levoči. Herold mal na sebe desiatky kliešťov. 🙁 Bol v dosť zlom stave. Dúfame, že už v živote nič zlé nezažije a nájde si svoju vysnívanú rodinu.

Pozrieť detail

Fabio

nar. cca september 2019, cca, dátum prijatia: jún 2020,

Tohto neskutočného psíka niekto vyhodil z auta na Dubine v záhradkárskej oblasti. Fabio si však našiel cestu rovno do záhradky našej dočaskárky a usídlil sa tam na pár dní. Teraz hľadá svoj milujúci a skutočný domov, kde sa ho už nikto takto kruto nezbaví.

Pozrieť detail

Knut

pes, nar. cca máj 2016, dátum prijatia: máj 2020

NUT, psík zradený. Tak by sa dal pomenovať jeho osud. Knuta jeho majiteľ vyhodil z auta. Knutík tam na neho čakal asi tri dni, potom sa začal potulovať a hľadať si potravu. Jeho majiteľ ho zradil a on mu tak verne slúžil. Toto sa už nesmie nikdy opakovať a musí aj tento nešťastný psík nájsť niekoho, kto mu zmení celý svet.

Pozrieť detail

Brumík

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: apríl 2020

Toto rozkošné brumíčatko sa našlo vyhodené pri ceste. Jeho majiteľ ho tam nechal aj s dekou a odišiel. Brumík nebol v dobrom stave. Krk mal odretý od reťaze a srsť v zlom stave. Brumík teraz hľadá lásku. Si to ty? 🙂

Pozrieť detail

Zoro

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: apríl 2020

Úžasný Zoro! Pán pes! 🙂 Nerozumieme prečo ho niekto vyhodil v lese. Je to nesmierne dobrý, vďačný, verný a múdry psík. Snáď už nikdy nezažije sklamanie, už len milujúcu rodinu, ktorá mu splní prvé aj posledné. 🙂

Pozrieť detail

Fletcher

pes, nar. cca január 2019, dátum prijatia: január 2020

Fletcher si prežil peklo. Jeho cesta za šťastím je dlhá a náročná. No dúfame, že nájde aj on konečne niekoho, kto mu dá ten najlepší domov, kde mu už nikdy nikto neublíži. Kde nájde veľa lásky a bezpečie.

Pozrieť detail

Jojo

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: marec 2020

Náš rozkošník Jojo bol zachránený z osady. Spolu so sestričkou Lentilkou, maminkou Coffee a jej malými detičkami. Prvé dni sa veľmi bál dotykov a krčil. Niekoľko dní nám nedovolil sa o ho ani dotknúť. No postupne zistil, že mu už nikto neublíži a teraz je z neho úžasný a milý psík, ktorý čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail

Draco

pes, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: február 2020

Veľkolepý, úchvatný, na zjedenie. To je náš miláčik Draco. 🙂 Nevieme odkiaľ pochádza, nevieme aký mal predtým život, ale vidno, že sa k nemu človek pekne nesprával. Našiel sa vyhodený na ceste pred jednou malou obcou “za horami, za dolami”. Vážil len 37kg, bol vyhladovaný a jedlo je pre neho stále to najhlavnejšie v živote. 🙂 Na nohe mal veľký útvar. Teraz hľadá už len dokonalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Mortis

pes, nar. cca február 2019, dátum prijatia: apríl 2019 a január 2020,

Mortis bohužiaľ doplatil na pohodlnosť a hlúposť ľudí. No veríme, že to tak malo byť a že si ho proste nezaslúžili. Teraz Mortis čaká v útulku na tú správnu rodinu. Rodinu, ktorá ho bude brať ako člena v dobrom aj v zlom.

Pozrieť detail
12