Psy

Woofy

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: jún 2020

Nechcený Woofy. Tohto sladkého psíka niekto vyhodil v Mlynici. Potuloval sa tam niekoľko dní a hľadal pomoc, bezpečie. Nikto sa ho neujal a tak drobec skončil u nás v útulku, kde bude čakať na svoju šancu.

Pozrieť detail

Herold

pes, nar cca. október 2019, dátum prijatia: jún 2020

Tento nežnučký, roztomilý, mladučký psík sa našiel v najväčšom lejaku pri cintoríne v Levoči. Herold mal na sebe desiatky kliešťov. 🙁 Bol v dosť zlom stave. Dúfame, že už v živote nič zlé nezažije a nájde si svoju vysnívanú rodinu.

Pozrieť detail

Fabio REZERVE

nar. cca september 2019, cca, dátum prijatia: jún 2020,

Tohto neskutočného psíka niekto vyhodil z auta na Dubine v záhradkárskej oblasti. Fabio si však našiel cestu rovno do záhradky našej dočaskárky a usídlil sa tam na pár dní. Teraz hľadá svoj milujúci a skutočný domov, kde sa ho už nikto takto kruto nezbaví.

Pozrieť detail

Knut

pes, nar. cca máj 2016, dátum prijatia: máj 2020

NUT, psík zradený. Tak by sa dal pomenovať jeho osud. Knuta jeho majiteľ vyhodil z auta. Knutík tam na neho čakal asi tri dni, potom sa začal potulovať a hľadať si potravu. Jeho majiteľ ho zradil a on mu tak verne slúžil. Toto sa už nesmie nikdy opakovať a musí aj tento nešťastný psík nájsť niekoho, kto mu zmení celý svet.

Pozrieť detail

Fletcher REZERVE

pes, nar. cca január 2019, dátum prijatia: január 2020

Fletcher si prežil peklo. Jeho cesta za šťastím je dlhá a náročná. No dúfame, že nájde aj on konečne niekoho, kto mu dá ten najlepší domov, kde mu už nikdy nikto neublíži. Kde nájde veľa lásky a bezpečie.

Pozrieť detail

Peanut Butter

nar. cca december 2019, dátum prijatia: marec 2020

Jedinečný BUTTER k nám prišiel z osady. Boli sme po neho aj jeho bračeka a vrátili sme sa s 22 psíkmi. V osade obidvaja nenormálne trpeli. Ležali vedľa svojich mŕtvych súrodencov. 🙁 Báli sa dotykov, kriku, ľudí. Bolo im nesmierne ubližované. Bohužiaľ braček Peanut zomrel na druhý deň. 🙁 Nezvládol toľké týranie. Preto Butter nosí aj jeho meno. Aby sa nezabudlo na oboch psíkov, ktorí si už od útleho detstva vytrpeli veľa bolesti a jeden z nich to nezvládol. 🙁 Butter po pár dňoch pochopil, že ľudia vedia byť aj dobrí. Zvládol to hlavne vďaka druhým psíkom, ktorí mu ukázali, že sa nemusí ničoho báť. Teraz čaká na nový domov.

Pozrieť detail

Jojo

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: marec 2020

Náš rozkošník Jojo bol zachránený z osady. Spolu so sestričkou Lentilkou, maminkou Coffee a jej malými detičkami. Prvé dni sa veľmi bál dotykov a krčil. Niekoľko dní nám nedovolil sa o ho ani dotknúť. No postupne zistil, že mu už nikto neublíži a teraz je z neho úžasný a milý psík, ktorý čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail

Draco

pes, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: február 2020

Veľkolepý, úchvatný, na zjedenie. To je náš miláčik Draco. 🙂 Nevieme odkiaľ pochádza, nevieme aký mal predtým život, ale vidno, že sa k nemu človek pekne nesprával. Našiel sa vyhodený na ceste pred jednou malou obcou “za horami, za dolami”. Vážil len 37kg, bol vyhladovaný a jedlo je pre neho stále to najhlavnejšie v živote. 🙂 Na nohe mal veľký útvar. Teraz hľadá už len dokonalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Mortis

pes, nar. cca február 2019, dátum prijatia: apríl 2019 a január 2020,

Mortis bohužiaľ doplatil na pohodlnosť a hlúposť ľudí. No veríme, že to tak malo byť a že si ho proste nezaslúžili. Teraz Mortis čaká v útulku na tú správnu rodinu. Rodinu, ktorá ho bude brať ako člena v dobrom aj v zlom.

Pozrieť detail

Gregor

pes, nar. cca február 2011, dátum prijatia: február 2020,

Gregorko sa uchádza o Vašu priazeň. Verí, že niekto si zamiluje jeho sladký kukuč a dá mu milujúci a stály domov.

Pozrieť detail
12