Psy

Spock

pes, nar. cca august 2020, dátum prijatia: september 2021

SPOCK je smutný príklad z „bežnej“ rodiny, v poslednej dobe čoraz častejších prípadov. Vezmem si šteniatko, pohrajem sa, no po čase už ma nudí/máme dieťa/nemáme čas keď dospieva/vadí členom rodiny/vadí návštevám/vadí susedom a pod. Takto skončil aj Spock. Spock k nám prišiel vo veľmi zlom psychickom stave. Pomaly sme Spocka dali do poriadku. Už je na tom oveľa lepšie. Teraz potrebuje len rodinu, čo mu ukáže čo je to mať skutočný domov, čo je to byť milovaný.

Pozrieť detail

Štrúdlik REZERVE

pes, nar. cca september 2013, dátum prijatia: september 2021

ŠTRÚDLIK, ten najsladší mini ľadový medvedík, je to najväčšie zlatíčko ♥️. Preto nerozumieme prečo ho niekto vyhodil ale asi pre jeho vek. Už omrzel a preč s ním. Chudáčik sa niekoľko dní túlal po meste a ľuďom neveril, všetkých sa bál. No na dobrú papanicu sa podarilo získať jeho dôveru a tak je teraz v bezpečí u nás a čaká na svojho dokonalého pánička.

Pozrieť detail

Trojnožka Bren

pes, nar. cca október 2018, dátum prijatia: august 2021

BREN sa našiel potulovať v Liptovskej Tepličke. Ľudí sa bál, utekal od nich, musel si prežiť niečo veľmi zlé. A cupital len na 3 nožičkách. 🙁
K nám prišiel ako veľmi ustráchaný psík, ktorého dôveru sme si získavali niekoľko dní.
Teraz už nadmieru spokojný, čaká na svoju novú rodinku.

Pozrieť detail

Geronimo

pes, nar. cca september 2016, dátum prijatia: september 2021

GERONIMO sa našiel vyhodený na ulici kde sa túlal niekoľko dní. Bol veľmi chudý a mal do krvi zodraté vankúšiky. U nás našiel bezpečie, rany sa zahojili a už len nájsť milovaného pánička.

Pozrieť detail

Kuriatko

pes, nar. cca apríl 2020, dátum prijatia: júl 2021

Toto rozkošné, malé Kuriatko sa našlo vyhodené v Spišskej Belej. Niekto sa ho nepekne zbavil. Šteniatko, ktoré ešte spoznávalo svet ako prvé spoznalo krutosť človeka.
U nás našiel bezpečie a lásku. Teraz čaká na vás, čaká na domov.

Pozrieť detail

Flipper

pes, nar. cca august 2020, dátum prijatia: júl 2021

Tento roztomilý ňufáčik má za sebou smutný príbeh. Jeho majiteľ ho vyhodil z auta na autobusovej zastávke. Flipper tam sedel celý deň, nechcel sa vzdialiť z miesta. No zároveň nikomu neveril a na všetkých, ktorí mu chceli pomôcť štekal a zúril.
Po hodinovom snažení sa ho podarilo chytiť. Z neveriaceho psíka sa stal ten najväčší mazloš pod slnkom. Kiež by už našiel dobrý domov, kde ho už nikto takto neopustí.

Pozrieť detail

Kazan

pes, nar. cca august 2020, dátum prijatia: jún 2021

Tento roztomilý kukuč sa stal obeťou ľudského zla. Ľudskej nezodpovednosti, ľahostajnosti… Ako šteniatku mu uviazali okolo krku povraz, ktorý samozrejme neuvoľnili. Povrazy, povrazy, povrazy. Neustále to isté. A tieto úbohé psy preto prežívajú stále obrovskú bolesť. Viete si to predstaviť ako sa Vám do krku niečo každý deň zarezáva a každý jeden pohyb je bolestivý? 🙁
Kazan bojoval, zvládol to a teraz čaká na Teba.

Pozrieť detail

Lucky REZERVE

pes, nar. cca september 2019, dátum prijatia: jún 2021

Tento roztomilý kukuč Lucky k nám prišiel od svojej majiteľky. Smutný príbeh a my dúfame, že už nikdy nezažije takú zradu.

Pozrieť detail

Havko

pes, nar. cca júl 2020, dátum prijatia: máj 2021

Rozkošný havko Havko k nám prišiel z obce Vernár. Bol ako šteniatko odchytený a zavretý v koterci. Bohužiaľ bez socializácie a hier s inými psíkmi. Svoje detstvo si neužil, preto dúfame, že na domov dlho čakať nebude a konečne nájde svoj trvalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Carlos

pes, nar. cca apríl 2020, dátum prijatia: máj 2021

Tento prekrásny medvedík k nám prišiel z Liptovskej Tepličky. Niekto ho tam vraj vyhodil z auta. Po sebe mal desiatky kliešťov. 🙁
Napriek zlej skúsenosti s ľuďmi na nich nezanevrel a je to neskutočný plyšáčik na mojkanie. 😃 Teraz čaká na nový domov.

Pozrieť detail