Psy

Whiskey

pes, nar. cca jún 2021, dátum prijatia: marec 2022

Rozkošný, vždy vysmiaty Whiskey sa našiel potulovať na Kvetnici. Bez čipu, s ranou na hlave. Svoju druhú šancu dostal u nás a veríme, že už ho čaká len ten najlepší domov na svete.

Pozrieť detail

Angus

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: apríl 2022

Chlpáčik Angus bol odobratý RVPS zo zlých životných podmienok. Neustále bol priviazaný o kratučkú reťaz k rozpadnutej búde. Žiadna socializácia, nedostatok lásky, len sem tam varené zemiaky na večeru. 🙁 Prežil si peklo a teraz potrebuje už konečne tú správnu a milujúcu rodinku.

Pozrieť detail

Waldo

pes, nar. cca máj 2020, dátum prijatia: apríl 2022,

Rozkošná salámka Waldo k nám prišiel po tom ako sa omylom chytil v jednom meste do odchytovej klietky nastavenej na líšku. Nikto o neho neprejavil záujem, nikomu nechýbal. A tak teraz hľadá tú najlepšiu rodinku, milovníkov nízkopodlažných psíkov. 😃

Pozrieť detail

Dedo

pes, nar. cca október 2010, dátum prijatia: marec 2021

Milovaný Dedo. Tento psík k nám prišiel už dávnejšie, len doteraz nebol pripravený na zmenu. Nastal čas, že to vyskúšame. Aj keď dopredu veľmi neveríme, že si nájde domov, keď nikto nechce ani bezproblémových psíkov. 😕

Pozrieť detail

Kreacher

pes, nar. cca január 2019, dátum prijatia: marec 2022

Tento rozkošný smejko k nám prišiel z nie dobrých podmienok. Ako šteniatko uviazaný o búdu a odtiaľ nikdy nepustený. 🙁 Psík, ktorý sa bál loptičiek, pretože ich do neho vnúčatá vkuse hádzali, kým on sa na reťazi pred nimi nevedel skryť. 🙁 Po pár rokoch už začal aj ten „zvonček“ na reťazi vadiť a tak sa ho chceli zbaviť. U nás dostal druhú šancu, u nás sa cíti oveľa lepšie. Už len nájsť milujúci domov.

Pozrieť detail

Gump

pes, nar. cca máj 2021, dátum prijatia: február 2022

Roztomilý GUMP sa našiel vyhodený v neďalekej obci. Pobehol po ceste a hľadal pomoc. Jeho pán ho vyhodil a už sa nikdy nevrátil. Teraz čaká na lepšiu, tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Gimli

pes, nar. cca február 2019, dátum prijatia: december 2021

Tento neskutočne originálny čokoládový škriatok k nám prišiel od majiteľov. Tí ho mali na reťazi a veľkú pozornosť mu teda nevenovali. Dokonca vraj sa ho niekto minulý rok pokúsil „nabodnúť“. Nevieme čo presne a ako to bolo myslené ale rana sa zahojila, veterinu nevidel, veď pes sa z toho „vylíže“. Viac ho už nechceli a tak našiel bezpečné útočište u nás.

Pozrieť detail

Rudo

pes, nar. cca apríl 2017, dátum prijatia: november 2021

Rudo k nám prišiel z domova, kde žil celý čas na reťazi. Keď sa mu z nej sem-tam podarilo ujsť, naháňal poštárku na ulici. Dedina sa „vzbúrila“ a Rudo hľadal čím skôr bezpečie.
To našiel u nás a veríme, že nájde aj domov, ktorý ho pochopí, dá mu dostatok lásky a pohybu a Rudo bude konečne ten najšťastnejší pes na svete.

Pozrieť detail

Spock

pes, nar. cca august 2020, dátum prijatia: september 2021

SPOCK je smutný príklad z „bežnej“ rodiny, v poslednej dobe čoraz častejších prípadov. Vezmem si šteniatko, pohrajem sa, no po čase už ma nudí/máme dieťa/nemáme čas keď dospieva/vadí členom rodiny/vadí návštevám/vadí susedom a pod. Takto skončil aj Spock. Spock k nám prišiel vo veľmi zlom psychickom stave. Pomaly sme Spocka dali do poriadku. Už je na tom oveľa lepšie. Teraz potrebuje len rodinu, čo mu ukáže čo je to mať skutočný domov, čo je to byť milovaný.

Pozrieť detail

Trojnožka Bren

pes, nar. cca október 2018, dátum prijatia: august 2021

BREN sa našiel potulovať v Liptovskej Tepličke. Ľudí sa bál, utekal od nich, musel si prežiť niečo veľmi zlé. A cupital len na 3 nožičkách. 🙁
K nám prišiel ako veľmi ustráchaný psík, ktorého dôveru sme si získavali niekoľko dní.
Teraz už nadmieru spokojný, čaká na svoju novú rodinku.

Pozrieť detail
12