Psy

Bastián

pes, nar. cca december 2022, dátum prijatia: január 2024

Tento roztomilý psík sa našiel pobehovať v neďalekej obci. Chodil od človeka k človeku a hľadal pomoc. Napokon ju našiel a dostal sa k nám. Tento úžasný psík s dobrým srdiečkom hľadá niekoho, kto ocení jeho výnimočnosť.

Pozrieť detail

Corgi

pes, nar. cca január 2021, dátum prijatia: január 2024,

Tento neskutočne originálny kríženček sa našiel vyhodený v neďalekej obci. Medzi sviatkami ho tam vyhodili majitelia a on sa potuloval ulicami a hľadal niekde pomoc. Teraz je u nás a čaká na najlepšiu rodinku, ktorá by si zaslúžila tento zaujímavý skvost. 😀

Pozrieť detail

Brumko

pes, nar. október 2019, dátum prijatia: december 2023

Brumkov príbeh je tak trochu smutný a zároveň ukážka toho, prečo by nemal mať psa každý. Prišiel k nám z rodiny. Prišiel k nám od pani, ktorej ho dali jej deti. Bohužiaľ obaja neboli pre seba stvorení. Vzájomne sa nechápali, vznikali problémy a Brumko bol nechcený. Brumko má svoje „muchy“. No napriek tomu skúšame hľadať niekoho, kto pochopí jeho zlomenú dušičku. Niekoho kto mu dá čas, bude mať trpezlivosť s jeho správaním.

Pozrieť detail

Larry

pes, nar. cca január 2023, dátum prijatia: november 2023

Ocitol sa sám na ulici. Vyhodený, nechcený. Hľadal pomoc v okolitých domoch. Nikto ho nepoznal, nikomu nechýbal. Ostal bez domova. Teraz u nás čaká na novú šancu.

Pozrieť detail

Muffin

pes, nar. cca jún 2016, dátum prijatia: október 2023

Našiel sa v strašnom stave vyhodený pri hlavnej ceste. Čakal. Čakal na niekoho kto ho tam nechal a dostal ho do takého stavu. Napriek všetkému čo si prežil, bol ten človek pre neho všetkým. Dostal u nás druhú šancu. A my veríme, že nájde aj ten najlepší domov.

Pozrieť detail

Sir Nicholas

pes, nar. cca máj 2015, dátum prijatia: august 2023,

Tento úbohý psík sa našiel v strašnom stave ležať pri hlavnej ceste. Vyzeral, že už melie z posledného. Pri jeho záchrane bol problém. Jeden náš človek, ktorý potreboval len pomoc. Naložiť psíka do plachty a dvihnúť do auta. O pomoc žiadal okoloidúce autá či cyklistov. Nepomohol NIKTO! Napokon prišla pomôcť naša dobrá venčiarka a Nicholas sa dostal na kliniku. Po tele kopec rán. Veľmi smutný pohľad. Našťastie sa Nicholas dal do poriadku. A teraz, teraz bude čakať na niekoho kto mu dá druhú šancu. Kto bude na neho pozerať srdcom a dopraje týranému psíkovi nový život.

Pozrieť detail

Jang

pes, nar. cca jún 2022, dátum prijatia: apríl 2023

Dvaja dokonalí súrodenci. Pravdepodobne vyhodení alebo zatúlaní z osady. Svoju cestu za lepším vzali do vlastných rúk a my veríme, že sa im to vyplatí. Že nájdu ten najlepší domov. Bohužiaľ sme tomu dali niekoľko mesiacov a nikto neprejavil záujem o spoločný domov. A tak musíme hľadať domov zvlášť. Stále platí, žeby sme boli najšťastnejší, ak by šli spolu.

Pozrieť detail

Šaňo

pes, nar. cca jún 2020, dátum prijatia: júl 2023

Tento roztomilý kukuč s ešte krajším menom 😀 sa našiel vo veľmi zlom stave ležať pri ceste. Buď bol z miestnej osady alebo ho tam niekto pri osade vyhodil a myslíme si, že ho napadla svorka psov. Po celom tele mal veľké, krvavé rany. Šaňko sa 2 týždne dával do poriadku na klinike. On zabojoval. Teraz čaká na niekoho, kto mu zmení život k lepšiemu.

Pozrieť detail

Perún

pes, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: jún 2023

PERÚN je krásny, mladý psík, ktorý bol vyhodený na ulicu. Majiteľ sa ho zbavil ako odpadu. Veríme, že napriek tomu, že ide o čierneho psíka, ktorých nikto nechce, dostane on šancu. Nájde niekoho kto bude pozerať srdcom a nebude musieť roky čakať a čakať v útulku.

Pozrieť detail

Diego

Troch krásnych psíkov Manny, Sid a Diego sme k nám vzali z osady. Psíkovia boli vo veľmi zlom stave. Vychudnutí na kosť, vkuse z nich vychádzali pásomnice, nevedeli sa chúďatka dojesť. 🙁 Našťastie sú už v bezpečí a konečne si užívajú každý deň naplno a bez strachu.

Pozrieť detail
12