Psy

Štrúdlik

pes, nar. cca september 2013, dátum prijatia: september 2021

ŠTRÚDLIK, ten najsladší mini ľadový medvedík, je to najväčšie zlatíčko ♥️. Preto nerozumieme prečo ho niekto vyhodil ale asi pre jeho vek. Už omrzel a preč s ním. Chudáčik sa niekoľko dní túlal po meste a ľuďom neveril, všetkých sa bál. No na dobrú papanicu sa podarilo získať jeho dôveru a tak je teraz v bezpečí u nás a čaká na svojho dokonalého pánička.

Pozrieť detail

Trojnožka Bren

pes, nar. cca október 2018, dátum prijatia: august 2021

BREN sa našiel potulovať v Liptovskej Tepličke. Ľudí sa bál, utekal od nich, musel si prežiť niečo veľmi zlé. A cupital len na 3 nožičkách. 🙁
K nám prišiel ako veľmi ustráchaný psík, ktorého dôveru sme si získavali niekoľko dní.
Teraz už nadmieru spokojný, čaká na svoju novú rodinku.

Pozrieť detail

Geronimo

pes, nar. cca september 2016, dátum prijatia: september 2021

GERONIMO sa našiel vyhodený na ulici kde sa túlal niekoľko dní. Bol veľmi chudý a mal do krvi zodraté vankúšiky. U nás našiel bezpečie, rany sa zahojili a už len nájsť milovaného pánička.

Pozrieť detail

Lio

pes, nar. júl 2020, dátum prijatia: august 2021

LIO, pes zradený. Tak by sa dal pomenovať. Lio sa túlal vo Vysokých Tatrách. Bol odchytený mestskou políciou a umiestnený do ich kotercov. Našiel sa čip a volalo sa majiteľke. Po 2 týždňoch to polícia vzdala a Lio prišiel k nám. Tak sme to skúsili aj my a majiteľka prekvapená, nám dvihla. Už nečakala, že ju s ním bude niekto otravovať. Lio už takú zradu zažiť nesmie. Zaslúži si tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Kuriatko

pes, nar. cca apríl 2020, dátum prijatia: júl 2021

Toto rozkošné, malé Kuriatko sa našlo vyhodené v Spišskej Belej. Niekto sa ho nepekne zbavil. Šteniatko, ktoré ešte spoznávalo svet ako prvé spoznalo krutosť človeka.
U nás našiel bezpečie a lásku. Teraz čaká na vás, čaká na domov.

Pozrieť detail

Rambo a Xena REZERVE

RAMBO (dlhosrstý), pes, nar. cca marec 2018, XENA (krátkosrstá), fena, nar. cca január 2020, dátum prijatia: júl 2021

Tieto dve rozkošné zlatíčka sme vzali z osady. Pomohli sme im na ich ceste za lepšou budúcnosťou. Veríme, že nájdu svoju dokonalú rodinu. Sú na seba silno naviazaní a preto hľadajú len spoločný domov. Dokopy ide o 6kg psíka, takže sa zmestia hocikde obaja. 😃

Pozrieť detail

Flipper

pes, nar. cca august 2020, dátum prijatia: júl 2021

Tento roztomilý ňufáčik má za sebou smutný príbeh. Jeho majiteľ ho vyhodil z auta na autobusovej zastávke. Flipper tam sedel celý deň, nechcel sa vzdialiť z miesta. No zároveň nikomu neveril a na všetkých, ktorí mu chceli pomôcť štekal a zúril.
Po hodinovom snažení sa ho podarilo chytiť. Z neveriaceho psíka sa stal ten najväčší mazloš pod slnkom. Kiež by už našiel dobrý domov, kde ho už nikto takto neopustí.

Pozrieť detail

Kazan

pes, nar. cca august 2020, dátum prijatia: jún 2021

Tento roztomilý kukuč sa stal obeťou ľudského zla. Ľudskej nezodpovednosti, ľahostajnosti… Ako šteniatku mu uviazali okolo krku povraz, ktorý samozrejme neuvoľnili. Povrazy, povrazy, povrazy. Neustále to isté. A tieto úbohé psy preto prežívajú stále obrovskú bolesť. Viete si to predstaviť ako sa Vám do krku niečo každý deň zarezáva a každý jeden pohyb je bolestivý? 🙁
Kazan bojoval, zvládol to a teraz čaká na Teba.

Pozrieť detail

Lucky

pes, nar. cca september 2019, dátum prijatia: jún 2021

Tento roztomilý kukuč Lucky k nám prišiel od svojej majiteľky. Smutný príbeh a my dúfame, že už nikdy nezažije takú zradu.

Pozrieť detail

Havko

pes, nar. cca júl 2020, dátum prijatia: máj 2021

Rozkošný havko Havko k nám prišiel z obce Vernár. Bol ako šteniatko odchytený a zavretý v koterci. Bohužiaľ bez socializácie a hier s inými psíkmi. Svoje detstvo si neužil, preto dúfame, že na domov dlho čakať nebude a konečne nájde svoj trvalý a milujúci domov.

Pozrieť detail