Psy

Oliver

pes, nar. cca jún 2023, dátum prijatia: máj 2024

Majitelia sa ich zbavia vyvezením a vyhodením z auta. Na cudzom mieste, bez svojho človeka. Stratení, nechápu prečo to ich majiteľ urobil. Oliver sa pohyboval po dosť frekfentovanej časti. Mal šťastie a dostal sa do bezpečia. Dostal sa k nám a teraz čaká na nový krajší domov.

Pozrieť detail

Bai

pes, nar. cca február 2022, dátum prijatia: apríl 2024

Nádherný, snehobiely BAI sa našiel potulovať v neďalekej obci. Niekoľko dní sa túlal ulicami, kým sa ho podarilo odchytiť. Nevieme odkiaľ je, ale bol v tak psychicky zlom stave, že nás to veľmi zasiahlo. Žiadna radosť v očiach, len „robte si so mnou čo chcete“. Dokonca sme sa báli či nie je chorý, tak smutného psíka sme naozaj dlho nevideli. Po tele mal kopec bodliakov a ešte viac bĺch a hlavne kliešte, ktoré si rozškrabával do krvi. Jeho život pekný nebol. No u nás sa z neho stal veselý a spokojný psík. A teraz už len dokončiť čo najlepšie jeho cestu za domovom.

Pozrieť detail

Björn

pes, nar. cca september 2023, dátum prijatia: apríl 2024

Tento prekrásny sniehobiely medvedík sa k nám dostal z neďalekej obce, kde sa niekoľko dní potuloval. Aká bola ich minulosť sa málokedy dozvieme. No pre ich budúcnosť urobíme všetko, čo je v našich silách. Preto pre nich hľadáme tie najlepšie domovy, ktoré si tak veľmi zaslúžia

Pozrieť detail

Gizmo

pes, nar. cca marec 2023, dátum prijatia: apríl 2024

Roztomilý Gizmo nezačal svoj život pekne. Ako šteniatko bol vyhodený z auta. No ani pomoc, ktorá mu prišla, nebola skutočnou pomocou. Skončil uviazaný na reťazi, bez možnosti pohybu, voľnosti. Takto rástol a všetko sledoval len od svojej búdy. Až kým už nezačal zavadzať a rozhodli sa ho odstreliť. Gizmo mal však šťastie. Tentokrát prišla tá správna, dobrá pomoc a tak napokon prišiel do nášho útulku. A tu čaká už na to posledné. Tú najlepšiu rodinu.

Pozrieť detail

Monty

pes, nar. cca február 2021, dátum prijatia: február 2024

Veľmi smutný príbeh má za sebou tento malý večerníček. A kto vie čo všetko o jeho živote ešte nevieme. Zrazilo ho auto pri osade. Nechalo ho tak… veď však obyčajný osadník. No našťastie to všetkým jedno nebolo a dostalo sa mu pomoci. Skoro zomrel, ale vďaka okamžitej pomoci sa to nestalo. Monty začal svoj nový, lepší život. Monty teraz trochu stále kríva. Bude potrebovať aj fyzioterapie, aby sa mu uľahčil život. Veríme, že napriek menšiemu hendikepu, mu niekto dá šancu.

Pozrieť detail

Guliver

pes, nar. cca jún 2022, dátum prijatia: marec 2024

GULIVERA aj s bratom BUTTYM nechala ich rodina v osade. Majitelia sa ich takto kruto zbavili, no mali aspoň jeden druhého. Spoločne prekonávali všetko zlé a aj teraz sú stále na seba silno naviazaní. Spoločný domov by bol najkrajší, ale keďže vieme, aké ťažké to je, hľadáme im domov s iným psíkom v domácnosti. Nie ako jedináčikovia.

Pozrieť detail

Butty

pes, nar. cca jún 2022, dátum prijatia: marec 2024

BUTTYHO aj s bratom GULIVEROM nechali majitelia v osade. Majitelia sa ich takto zbavili, no mali aspoň jeden druhého. Spoločne prekonávali všetko zlé a aj teraz sú stále na seba silno naviazaní. Spoločný domov by bol najkrajší, ale keďže vieme, aké ťažké to je, hľadáme im domov s iným psíkom v domácnosti. Nie ako jedináčikovia.

Pozrieť detail

Luigi

pes, nar. cca december 2022, dátum prijatia: marec 2024,

Tento fešák nemá za sebou pekný príbeh. Našiel sa skoro ráno uviazaný na reťazi v malom lesíku. Upozornil na seba neprestávajúcim štekaním. Ktovie ako dlho tam bol. A hlavne, prečo mu to niekto urobil? Pravdu sa už nikdy nedovzieme, už veriť len na karmu, ktorá to jeho majiteľovi vráti. Teraz Luigimu hľadáme ten najláskavejší domov.

Pozrieť detail

Rasty

pes, nar. cca január 2022, dátum prijatia: marec 2024,

Rastyho chcela rodina utratiť na veterine. Tam to nechceli dovoliť a tak začalo hľadanie pomoci pre tohto psíka. Nikde sa však nenašlo, napriek hrozbe utratenia, Rastymu nikto nepomohol. Vzali sme ho k nám. Dali sme mu druhý domov. Je to jeden úžasný a výnimočný psík, ktorý si nezaslúžil zomrieť. Dúfame, že na ten správny domov dlho čakať nebude.

Pozrieť detail

Pikachu REZERVE

pes, nar. cca november 2022, dátum prijatia: marec 2024

Našiel sa potulovať na poli, kde strávil niekoľko dní. So sebou nosil aj hotové veľkomesto bĺch. Odkiaľ je sa ani nedozvieme. Ale teraz sa uchádza o niekoho lásku, gauč a kopec hračiek. 🙂

Pozrieť detail
12