Psy

Brio

pes, nar. cca november 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Najsladší Brio. Tento úžasný psík má za sebou veľmi smutný príbeh. Jeho majiteľ ho spolu so sestričkou, ktorej sme dali meno Aurora (aj keď sme ju nikdy nespoznali 🙁 ) a kamarátkou Flare, vyhodil pri hlavnej ceste. Tak veľmi sa báli v novom prostredí, tak veľmi boli zmätení, že sa ľudí báli a nepriblížili sa ani na pár metrov. A to sa stalo jeho sestre osudným. 🙁 V obrovskej rýchlosti do nej vrazilo auto a na mieste bola mŕtva. Brio prišiel o svoju sestričku. 🙁 Našťastie sa ho napokon aj s Flare podarilo chytiť a tak sa ocitli v bezpečí. Teraz hľadá Brio milujúcu rodinku, kde už nikdy nezažije takúto krutosť človeka.

Pozrieť detail

Richi

pes, nar. cca november 2016, dátum prijatia: máj 2021

Tento krásavec sa k nám dostal z klasických “rodinných dôvodov”. Po 4 rokoch hľadá inú rodinu. Hlavne takú čo ho neopustí a takú, ktorá mu dá dostatok pohybu a socializácie.

Pozrieť detail

Marcel

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: apríl 2021

Marcelka jeho rodina vyhodila na ulicu. Nič pekné si od človeka nezažil. Teraz potrebuje nájsť niekoho kto mu dá šancu, kto ho nikdy neopustí.

Pozrieť detail

Junior

pes, nar. cca júl 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Najväčší rozkošníček Junior sa našiel potulovať v Huncovciach. Zrejme je z miestnej osady. Svoj domov nemal a hľadal niečo lepšie. U nás našiel veľa lásky a psích kamošov. Už čaká len na ten najlepší domov na svete. 🙂

Pozrieť detail

Darth

pes, nar. cca november 2019, dátum prijatia: marec 2021

Darth má za sebou smutný príbeh. Okoloidúci ho našli priviazaného v lesíku. Bol tam uviazaný hrubým lanom, z ktorého sa nemal šancu dostať. Jeho majiteľ ho takto odsúdil na dlhú ale istú smrť. Darth mal však šťastie v nešťastí, že ho našli dostatočne skoro. A vďaka tomu prežil. Dostal šancu na nový život plný lásky a bezpečia.

Pozrieť detail

Morty

pes, nar.cca október 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Tento krásavec bol spolu so svojim kamošom Rickom vyhodený za Popradom pri hlavnej ceste. Mortyho k tomu ešte aj zrazilo auto, no našťastie to nebolo nič vážne. Nezodpovedná rodina, ktorá ich nevedela predať na bazosi sa ich rozhodla napokon takto zbaviť. Teraz čakajú na tú najlepšiu rodinu.

Pozrieť detail

Rick REZERVE

pes, nar. cca september 2019, dátum prijatia: apríl 2021

Toto krásne rozkošniatko bolo spolu so svojim kamošom Mortym vyhodené za Popradom pri hlavnej ceste. Mortyho k tomu ešte aj zrazilo auto, no našťastie to nebolo nič vážne. Nezodpovedná rodina, ktorá ich nevedela predať na bazosi sa ich rozhodla napokon takto zbaviť. Teraz čakajú na tú najlepšiu rodinu.

Pozrieť detail

René

pes, nar. cca november 2017, dátum prijatia: apríl 2021

René k nám prišiel z rodiny, ktorá sa ho ujala z ulice, no nezvládali jeho “poľovnícky” temperament. Rád sa túlal a chcel poznať svet, bohužiaľ mu to nevedeli dopriať. A tak teraz u nás hľadá rodinu, ktorá by bola ako vysnená pre neho.

Pozrieť detail

Bacardi

pes, nar. cca apríl 2020, dátum prijatia: február 2021

BACARDI bol spolu s ďalšími 26timi psíkmi zachránený z osady. Spolu s bratmi Baileysom a Bourbonom bojovali o svoj život. Denne len strach a bolesť. Teraz už sú všetci traja v bezpečí a čakajú na tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Oliver

pes, nar. cca september 2020, dátum prijatia: január 2021

Tento krásny, veselý rozkošníček bol zachránený z osady. Chodil tam len po 3 labkách, bol veľmi vystrašený. Olivera vraj údajne deti ubili tyčou. ? Nožičku mu zlomili a musel absolvovať ťažkú operáciu. ?
Už toľko bolesti nezažije, už mu nikto neublíži. Hľadá len veľa, veľa lásky.

Pozrieť detail
12