Šteniatka

Herkules

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: august 2019

Našiel sa ako 2 týždňové šteniatko ležať pri hlavnej ceste v Hranovnici. Na nožičke mal nepeknú ranu plnú červov. Veľmi plakal, veľmi prosil o pomoc. Našťastie bol zachránený v poslednej chvíli. Teraz je už z neho veľký chlapec, ktorý je pripravený nájsť rodinu, ktorá mu dá milujúci domov. 🙂

Pozrieť detail

Balu

pes, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: september 2019

Huňatý rozkošník BALU sa našiel na ulici hneď ako skončili prázdniny…zrejme omrzel a bol už len na príťaž. Veríme, že už nájde len ten správny a milujúci domov.

Pozrieť detail

Diesel

pes, nar..cca marec 2019, dátum prijatia: august 2019

Toto prekrásne zlatíčko sa našlo opustené na benzínke v Spišskom Štvrtku. Podľa kamery ho tam niekto v noci vyhodil z auta, bohužiaľ tak “úspešne”, že nebolo vidno ŠPZ. Malinký čakal na mieste, že sa po neho jeho pán vráti, ten to však určite už neplánoval a doma je spokojný s tým, ako sa ho zbavil. DIESEL je skvelý psík. Teraz čaká na ten pravý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Janisse

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Janisse, Jasha, Jeronimo, Jeffrey k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail

Jasha

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Jasha, Janisse, Jeronimo, Jeffrey k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail

Sun

fenka, nar.cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Nádherná, malá SUN sa našla v osade v Hranovnici. Pri zachraňovaní Jasmínky a jej šteniatok, nám ju aj bračeka MOONA niekto z nekadiaľ proste doniesol a hodil do auta. Nedokázali sme ich tam nechať. Teraz hľadajú milujúci domov, kde im dajú prvé aj posledné a budú členmi ich rodiny.

Pozrieť detail