Šteniatka

Bridget

fenka, nar. cca september 2019, dátum prijatia: november 2019

Krásna černuľka Bridget sa našla vyhodená v obci Batizovce. Nikto nepozná jej príbeh, no veríme, že už bude len šťastná a milovaná.

Pozrieť detail

Hači

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: november 2019

Hačinko je mladý, krásny a neskutočne dobručký psík. Preto nerozumieme prečo sa ho jeho rodina tak hnusne zbavila….. Hači je veľmi úžasný psík, doslova na zjedenie. Teraz čaká na nový lepší domov.

Pozrieť detail

Frigo

nar. cca júl 2019, dátum prijatia: september 2019

Prekrásny kukuč FRIGO sa našiel vyhodený v Spišskom Štvrtku. Bol vo veľmi zlom zdravotnom stave, no dobrá strava, liečba a teplo dočasnej opatery ho dali do poriadku. Už len nájsť dobrú rodinku. 🙂

Pozrieť detail

Janisse

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Janisse, Jasha, Jeronimo, Jeffrey k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail

Jasha

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Jasha, Janisse, Jeronimo, Jeffrey k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail