Šteniatka

Penne REZERVE

, pes, nar. cca november 2019, dátum prijatia: december 2019,

Mamina Spagettka a jej 4 detičky Penne, Makarón, Raviola a Tortellina boli zachránení z osady. Schovávali sa pod unimobunkou a báli sa vyjsť vonku. Mamina si svoje detičky obetavo strážila. Veríme, že už na nich čaká len to dobré. K ADOPCII BUDE KONCOM JANUÁRA.

Pozrieť detail

Raviola REZERVE

fenka, nar. cca november 2019, dátum prijatia: december 2019

Mamina Spagettka a jej 4 detičky Raviola, Tortellina, Makarón a Penne boli zachránení z osady. Schovávali sa pod unimobunkou a báli sa vyjsť vonku. Mamina si svoje detičky obetavo strážila. Veríme, že už na nich čaká len to dobré. K ADOPCII BUDE KONCOM JANUÁRA.

Pozrieť detail

Bridget

fenka, nar. cca september 2019, dátum prijatia: november 2019

Krásna černuľka Bridget sa našla vyhodená v obci Batizovce. Nikto nepozná jej príbeh, no veríme, že už bude len šťastná a milovaná.

Pozrieť detail

Hači

pes, nar. cca august 2019, dátum prijatia: november 2019

Hačinko je mladý, krásny a neskutočne dobručký psík. Preto nerozumieme prečo sa ho jeho rodina tak hnusne zbavila….. Hači je veľmi úžasný psík, doslova na zjedenie. Teraz čaká na nový lepší domov.

Pozrieť detail

Frigo

nar. cca júl 2019, dátum prijatia: september 2019

Prekrásny kukuč FRIGO sa našiel vyhodený v Spišskom Štvrtku. Bol vo veľmi zlom zdravotnom stave, no dobrá strava, liečba a teplo dočasnej opatery ho dali do poriadku. Už len nájsť dobrú rodinku. 🙂

Pozrieť detail