Šteniatka

Artuš

pes, nar. cca február 2022, dátum prijatia: máj 2022

Roztomilý Artuš sa našiel vyhodený na ulici. Kto a prečo sa ho takto zbavil už nezistíme, no veríme že už sa to nikdy nezopakuje a nájde tú najlepšiu rodinu na svete. 🙂

Pozrieť detail

Pugsley

pes, nar. cca január 2022, dátum prijatia: apríl 2022

Pugsley a Wednesday, dvaja súrodenci ktorí sa našli vyhodení na zastávke v Spišskej Belej. Svedkovia videli ako tam zastavilo auto, vyhodilo ich a odišlo. Chúďatka sa rozbehli po ceste, nevedeli čo sa deje. Našťastie sa im dostalo pomoci a prišli k nám. Teraz v útulku čakajú na svoju dokonalú rodinku a my veríme, že dlho čakať nebudú. 🙂

Pozrieť detail

Wednesday

fenka, nar. cca január 2022, dátum prijatia: apríl 2022

Wednesday a Pugsley, dvaja súrodenci ktorí sa našli vyhodení na zastávke v Spišskej Belej. Svedkovia videli ako tam zastavilo auto, vyhodilo ich a odišlo. Chúďatka sa rozbehli po ceste, nevedeli čo sa deje. Našťastie sa im dostalo pomoci a prišli k nám. Teraz v útulku čakajú na svoju dokonalú rodinku a my veríme, že dlho čakať nebudú. 🙂

Pozrieť detail

Indiana

fenka, nar január 2022, dátum prijatia: január 2022

Indiana, Alabama, Arizona, Florida a Montana sú sestričky, ktoré sa narodili maminke Nevadke. Našťastie Nevadka prišla z ulice k nám a tak všetci dostali šancu na život. Veríme, že teraz nájdu aj tie najlepšie domovy.

Pozrieť detail

Montana

fenka, nar. január 2022, dátum prijatia: január 2022

Montana, Alabama, Arizona, Indiana a Florida sú sestričky, ktoré sa narodili maminke Nevadke. Našťastie Nevadka prišla z ulice k nám a tak všetci dostali šancu na život. Veríme, že teraz nájdu aj tie najlepšie domovy.

Pozrieť detail

Florida

fenka, nar. január 2022, dátum prijatia: január 2022

Florida, Alabama, Montana, Indiana a Arizona sú sestričky, ktoré sa narodili maminke Nevadke. Našťastie Nevadka prišla z ulice k nám a tak všetci dostali šancu na život. Veríme, že teraz nájdu aj tie najlepšie domovy.

Pozrieť detail

Arizona REZERVE

fenka, nar. január 2022, dátum prijatia: január 2022

Arizona, Florida, Montana, Indiana a Alabama sú sestričky, ktoré sa narodili maminke Nevadke. Našťastie Nevadka prišla z ulice k nám a tak všetci dostali šancu na život. Veríme, že teraz nájdu aj tie najlepšie domovy.

Pozrieť detail

Alabama REZERVE

fenka, nar. január 2022, dátum prijatia: január 2022

Alabama, Arizona, Florida, Montana a Indiana sú sestričky, ktoré sa narodili maminke Nevadke. Našťastie Nevadka prišla z ulice k nám a tak všetci dostali šancu na život. Veríme, že teraz nájdu aj tie najlepšie domovy.

Pozrieť detail