Šteniatka

Chandler

pes, nar. cca október 2022, dátum prijatia: október 2022

Šesť krásnych súrodencov Chandler, Joey, Ross, Monica, Rachel a Phoebe k nám prišli s maminkou Hedvigou ešte ako malilinké šteniatka, ktoré nedávno otvorili očká. Ich život pekne nezačal. Narodili sa na ulici a hrozilo im zabitie. Dostali sa našťastie k nám, o svoj život zabojovali a teraz už len čakajú na tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Ross

pes, nar. cca október 2022, dátum prijatia: október 2022

Šesť krásnych súrodencov Ross, Joey, Chandler, Monica, Rachel a Phoebe k nám prišli s maminkou Hedvigou ešte ako malilinké šteniatka, ktoré nedávno otvorili očká. Ich život pekne nezačal. Narodili sa na ulici a hrozilo im zabitie. Dostali sa našťastie k nám, o svoj život zabojovali a teraz už len čakajú na tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Rachel

fenka, nar. cca október 2022, dátum prijatia: október 2022

Šesť krásnych súrodencov Rachel, Monica, Phoebe, Ross, Joey a Chandler k nám prišli s maminkou Hedvigou ešte ako malilinké šteniatka, ktoré nedávno otvorili očká. Ich život pekne nezačal. Narodili sa na ulici a hrozilo im zabitie. Dostali sa našťastie k nám, o svoj život zabojovali a teraz už len čakajú na tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Monica

fenka, nar. cca október 2022, dátum prijatia: október 2022

Šesť krásnych súrodencov Monica, Rachel, Phoebe, Ross, Joey a Chandler k nám prišli s maminkou Hedvigou ešte ako malilinké šteniatka, ktoré nedávno otvorili očká. Ich život pekne nezačal. Narodili sa na ulici a hrozilo im zabitie. Dostali sa našťastie k nám, o svoj život zabojovali a teraz už len čakajú na tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Bea

fenka, nar. cca jún 2022, dátum prijatia: september 2022

Táto malá rozkošnica bola spolu so sestričkou LIOU vyhodená v neďalekej obci. Nenarodili sa do dobrej rodiny, no teraz čakajú už len na tú najlepšiu, ktorá im dá veľa lásky a bezpečia.

Pozrieť detail

Fluffy

fenka, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: august 2022

Krásna Fluffy sa našla spolu s maminkou Alicent a jej sestrou Rhaenyrou vyhodená na kraji lesa pri hlavnej ceste. Maličká sa nenarodila do dobrej rodiny ale veríme, že teraz ju už čaká len to najlepšie. Že sa jej už nikdy nikto takto nezbaví ako odpadu.

Pozrieť detail