Šteniatka

Nessie REZERVE

fenka, nar. cca január 2024, dátum prijatia: marec 2024

Toto malé rozkošniatko sa našlo v osade. Sama sa chúlila v bordeli a skrývala sa pred deťmi. 🙁 Bola zachránená v poslednej chvíli, jej súrodenci také šťastie nemali. Po tom všetkom zlom, čo prežila, veríme že nájde ten najlepší domov, ktorý si tak zaslúži.

Pozrieť detail

Šafrán

pes, nar. cca január 2024, dátum prijatia: február 2024

Traja súrodenci Šafran, Škorica a Šalvia k nám prišli aj s maminou Vegou. Narodili sa v osade. Hrozila im smrť alebo život plný utrpenia. Živorenie aké tam prežívala ich mamina. Našťastie sú teraz u nás, šťastní a spokojní. Objavujú svet, lásku a sú v bezpečí. Veľmi dúfame, že v útulku vyrastať nebudú a nájdu milujúce rodinky.

Pozrieť detail

Šalvia REZERVE

 fenka, nar. cca január 2024, dátum prijatia: február 2024

Traja súrodenci Šalvia, Škorica a Šafran k nám prišli aj s maminou Vegou. Narodili sa v osade. Hrozila im smrť alebo život plný utrpenia. Živorenie aké tam prežívala ich mamina. Našťastie sú teraz u nás, šťastní a spokojní. Objavujú svet, lásku a sú v bezpečí. Veľmi dúfame, že v útulku vyrastať nebudú a nájdu milujúce rodinky.

Pozrieť detail

Škorica REZERVE

fenka, nar. cca január 2024, dátum prijatia: február 2024

Traja súrodenci Škorica, Šalvia a Šafran k nám prišli aj s maminou Vegou. Narodili sa v osade. Hrozila im smrť alebo život plný utrpenia. Živorenie aké tam prežívala ich mamina. Našťastie sú teraz u nás, šťastní a spokojní. Objavujú svet, lásku a sú v bezpečí. Veľmi dúfame, že v útulku vyrastať nebudú a nájdu milujúce rodinky.

Pozrieť detail