Šteniatka

Diesel

pes, nar..cca marec 2019, dátum prijatia: august 2019

DOČASNÚ OPATERU!! PROSÍME O POMOC. PÍŠTE SPRÁVU NA FB ALEBO MAIL. Toto prekrásne zlatíčko sa našlo opustené na benzínke v Spišskom Štvrtku. Podľa kamery ho tam niekto v noci vyhodil z auta, bohužiaľ tak “úspešne”, že nebolo vidno ŠPZ. Malinký čakal na mieste, že sa po neho jeho pán vráti, ten to však určite už neplánoval a doma je spokojný s tým, ako sa ho zbavil. DIESEL je skvelý psík. Teraz čaká na ten pravý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Janisse

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Janisse, Jasha, Jeronimo, Jeffrey k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail

Jasha

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Jasha, Janisse, Jeronimo, Jeffrey k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail

Sun

fenka, nar.cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Nádherná, malá SUN sa našla v osade v Hranovnici. Pri zachraňovaní Jasmínky a jej šteniatok, nám ju aj bračeka MOONA niekto z nekadiaľ proste doniesol a hodil do auta. Nedokázali sme ich tam nechať. Teraz hľadajú milujúci domov, kde im dajú prvé aj posledné a budú členmi ich rodiny.

Pozrieť detail

Jeronimo

pes, nar.cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Jeronimo, Jeffrey, Janisse a Jasha k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail

Kristián

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: jún 2019

Krásny drobec 🙂 KRISTIÁN k nám prišiel spolu so súrodencami Kamilom, Kevinom a Klárou ako aj s ich maminkou Kali. Maminu Kali niekto vyhodil v obci Jánovce. Ujala sa jej jedna pani a Kali sa narodili 4 šteniatka. Šteniatka, ktoré sa na svet nepýtali, ale sú tu a chcú byť milované. Chcú poznať láskavé ruky človeka a zažiť veľa dobrodružstiev po boku svojho pána.

Pozrieť detail

Kamil

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: jún 2019

Krásna bodečka 🙂 KAMIL k nám prišiel spolu so súrodencami Kevinom, Kristiánom a Klárou ako aj s ich maminkou Kali. Maminu Kali niekto vyhodil v obci Jánovce. Ujala sa jej jedna pani a Kali sa narodili 4 šteniatka. Šteniatka, ktoré sa na svet nepýtali, ale sú tu a chcú byť milované. Chcú poznať láskavé ruky človeka a zažiť veľa dobrodružstiev po boku svojho pána.

Pozrieť detail

Kevin

pes, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: jún 2019

Krásna ovečka 🙂 KEVIN k nám prišiel spolu so súrodencami Kamilom, Kristiánom a Klárou ako aj s ich maminkou Kali. Maminu Kali niekto vyhodil v obci Jánovce. Ujala sa jej jedna pani a Kali sa narodili 4 šteniatka. Šteniatka, ktoré sa na svet nepýtali, ale sú tu a chcú byť milované. Chcú poznať láskavé ruky človeka a zažiť veľa dobrodružstiev po boku svojho pána.

Pozrieť detail

Klára

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: jún 2019

Krásna princezná 🙂 KLÁRA k nám prišla spolu so súrodencami Kamilom, Kristiánom a Kevinom ako aj s ich maminkou Kali. Maminu Kali niekto vyhodil v obci Jánovce. Ujala sa jej jedna pani a Kali sa narodili 4 šteniatka. Šteniatka, ktoré sa na svet nepýtali, ale sú tu a chcú byť milované. Chcú poznať láskavé ruky človeka a zažiť veľa dobrodružstiev po boku svojho pána.

Pozrieť detail

Branko

pes, nar. cca január 2019, cca 25 cm, dátum prijatia: jún 2019

Rozkošný jazvečiko-yorkširiko-bradačo-chcelotobyťniečo k nám prišiel po tom ako sa ho zbavili jeho majitelia. Vzali si ho pred mesiacom…vraj ako spoločnosť pre babičku…po mesiaci sa zrazu spamätali, že sa vlastne budú sťahovať do zahraničia a tak preč s ním…neochota, nepochopenie, že musia uhradiť všetky veterinárne úkony..jednoducho si mysleli, že keď ich hračka omrzí, len tak ju šupnú do útulku…. tak to, ale nefunguje

Pozrieť detail
12