Šteniatka

Kiley

fenka, nar. cca október 2021, dátum prijatia: december 2021

KILEY a MILEY sú dve sestričky zachránené z hrozných podmienok. Ich mamina žila stále len na krátkej reťazi, vedela sa maximálne postaviť. Ani búda, ani misky. Kŕmiť a piť jej chodili dávať len cez víkend. 🙁 Všetkých sa podarilo zachrániť a dostali druhú šancu na život.
Potrebujú ten najlepší, skúsený domov, ktorý im dá plno lásky a ešte viac pohybu.

Pozrieť detail

Miley

fenka, nar. cca október 2021, dátum prijatia: december 2021

MILEY a KILEY sú dve sestričky zachránené z hrozných podmienok. Ich mamina žila stále len na krátkej reťazi, vedela sa maximálne postaviť. Ani búda, ani misky. Kŕmiť a piť jej chodili dávať len cez víkend. 🙁 Všetkých sa podarilo zachrániť a dostali druhú šancu na život. Potrebujú ten najlepší, skúsený domov, ktorý im dá plno lásky a ešte viac pohybu.

Pozrieť detail

Simba

pes, nar. cca september 2021, dátum prijatia: november 2021

Prenádherný SIMBA sa našiel so svojou maminou SARABI potulovať v Hradisku. Niekto ich tam pri kostole vypustil z auta a odišiel. Vyše týždňa čakali na svojho majiteľa. Už sa nikdy nedočkali. Hľadajú lepši domov. Ten najlepší. Kde ich už nikto nezradí.

Pozrieť detail

Oli

pes, nar. cca august 2021, dátum prijatia: október 2021

OLIHO vyhodili z auta v dedine. Malé, vyľakané šteniatko, ktoré sa zrazu ocitlo v cudzom prostredí a prosilo o pomoc. Olimu hľadáme tu najlepšiu a najláskavejšiu rodinu. Nech už viac nezažije takúto zradu. 🙁

Pozrieť detail

Gaston

pes, nar. cca september 2021, dátum prijatia: október 2021

Maličká gulička Gaston ležal vedľa hlavnej cesty. Niekto ho tam vyhodil z auta? Ako sa tam tento drobec ocitol? Už sa nedozvieme. Budeme len veriť, že už nikdy nezažije zradu človeka a nájde ten najlepší domov.

Pozrieť detail