Šteniatka

Dianka

fenka, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: september 2022

Táto rozkošnica sa našla vyhodená v Poprade na sídlisku. Maličká sa vopchala do úzkej medzery plnej skla medzi 2 garáže. Veľmi sa bála, triasla a k ľuďom prísť nechcela. Ten strach v očiach bol neopísateľný. Museli sme ju vytiahnuť pomocou odchytovej tyčky. Hneď ako pochopila, že je už v bezpečí jej strach sa zmenil na nekonečné túlenie, prenasledovanie svojho milovaného človeka a vieru v lepšiu budúcnosť. A veríme, že jej ju spoločne dáme. 🙂

Pozrieť detail

Bea

fenka, nar. cca jún 2022, dátum prijatia: september 2022

Táto malá rozkošnica bola spolu so sestričkou LIOU vyhodená v neďalekej obci. Nenarodili sa do dobrej rodiny, no teraz čakajú už len na tú najlepšiu, ktorá im dá veľa lásky a bezpečia.

Pozrieť detail

Fluffy

fenka, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: august 2022

Krásna Fluffy sa našla spolu s maminkou Alicent a jej sestrou Rhaenyrou vyhodená na kraji lesa pri hlavnej ceste. Maličká sa nenarodila do dobrej rodiny ale veríme, že teraz ju už čaká len to najlepšie. Že sa jej už nikdy nikto takto nezbaví ako odpadu.

Pozrieť detail

Liči REZERVE

fenka, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: júl 2022

Päť krásnych súrodencov Liči, Mango, Pomelo, Kiwi a Papaya mali ťažký štart do života. Ich nezodpovedný majiteľ ich vyhodil na lúke pod holým nebom. Samučké 3,5 týždňové šteniatka bez maminky. Hľadali ju celý deň, kým tam boli. Hľadali ju aj v útulku, no museli bojovať bez nej. Zvládli to a teraz potrebujú skutočný, milujúci domov.

Pozrieť detail

Papaya REZERVE

fenka, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: júl 2022

Päť krásnych súrodencov Papaya, Pomelo, Mango, Kiwi a Liči mali ťažký štart do života. Ich nezodpovedný majiteľ ich vyhodil na lúke pod holým nebom. Samučké 3,5 týždňové šteniatka bez maminky. Hľadali ju celý deň, kým tam boli. Hľadali ju aj v útulku, no museli bojovať bez nej. Zvládli to a teraz potrebujú skutočný, milujúci domov.

Pozrieť detail

Kiwi

pes, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: júl 2022

Päť krásnych súrodencov Kiwi, Mango, Pomelo, Papaya a Liči mali ťažký štart do života. Ich nezodpovedný majiteľ ich vyhodil na lúke pod holým nebom. Samučké 3,5 týždňové šteniatka bez maminky. Hľadali ju celý deň, kým tam boli. Hľadali ju aj v útulku, no museli bojovať bez nej. Zvládli to a teraz potrebujú skutočný, milujúci domov.

Pozrieť detail

Mango

pes, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: júl 2022

Päť krásnych súrodencov Mango, Pomelo, Kiwi, Papaya a Liči mali ťažký štart do života. Ich nezodpovedný majiteľ ich vyhodil na lúke pod holým nebom. Samučké 3,5 týždňové šteniatka bez maminky. Hľadali ju celý deň, kým tam boli. Hľadali ju aj v útulku, no museli bojovať bez nej. Zvládli to a teraz potrebujú skutočný, milujúci domov.

Pozrieť detail

Caramello

pes, nar. cca apríl 2022, dátum prijatia: jún 2022

Rozkošný Caramello je jeden z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Caramellka sme zachránili aj s jeho maminou Iris a súrodencami (Vanilla, Crema, Cacao a Stracciatella).
Dostal novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?

Pozrieť detail

Buster

pes, nar. cca marec 2022, dátum prijatia: jún 2022

Buster je roztomilá salámka, ktorú doniesol na kliniku bezdomovec pod vyhrážkou zabitia. 🙁 Dnes môže mať psa každý a tak to potom končí. Väčšina je v zlých rukách a len málo z nich má šťastie dostať sa do lepšieho ako Buster. Veríme, že už nikdy viac nič takéto nezažije.

Pozrieť detail

Hank

pes, nar. cca apríl 2022, dátum prijatia: jún 2022

Hank je rozkošný drobec, ktorého niekto vyhodil z auta pri hlavnej ceste. Zbaviť sa zodpovednosti a ohroziť jeho život. Pritom sa na svet nepýtal a už musel zažívať len to najhoršie. U nás našiel bezpečie a lásku. Teraz dúfame, že nájde tú najláskavejšiu rodinu.

Pozrieť detail