Mačky

Ronda REZERVE

mačka, nar. cca august 2021, dátum prijatia: november 2021

RONDA ušla hrobárovi z lopaty. A to doslova. Keď jej telíčko našli nálezcovia nevládne ležať pri ceste, mysleli si, že je mŕtva. No ona sa pohla. Cesta na veterinu bola v duchu, že aspoň jej uľaviť od bolesti, nech sa netrápi viac. No táto hrdinka sa ako zázrakom dala dokopy do pár dní. Z polomŕtvej mačičky sa stala hravá micka, plná chuti do života. Ronda však prišla o chvostík. Ten sa zachrániť nepodarilo. No na kráse jej to nijako neuberá.

Pozrieť detail

Rio REZERVE

kocúr, nar. cca august 2021, dátum prijatia: november 2021

Tento prekrásny kocúrik sa našiel vyhodený v jednej firme. Keď sa chce niekto zbaviť zodpovednosti, cestu si vždy nájde. A my veríme, že jeho si zas nájde karma.
Rio bol vo veľmi zlom stave. Telíčko vychudnuté na kosť, veľmi slabučký. V dočasnej opatere sa dal do poriadku a teraz sa uchádza o vašu priazeň. 🙂

Pozrieť detail

Ofélia

mačka, nar. cca január 2013, dátum prijatia: november 2021

Prekrásna, originálne OFÉLIA sa našla potulovať po meste. Veľmi „plakala“ a každého v okolí prosila o pomoc. O jedlo a pohladenie. Napokon sa ale dostala do bezpečia a teraz hľadá niekoho, kto ju bude milovať navždy.

Pozrieť detail

Mišo

kocúr, nar. cca január 2017, dátum prijatia: november 2021

Jedného dňa sa ocitol tento prekrásny kocúrik pod schodami jednej bytovky. Silno uviazaný obojok na krku a veľmi prítulný. Miška tam niekto vyhodil z domova. 🙁 Veď na sídlisku sa niekto postará, nie? O Miška sa starala jedna pani z bytovky. Napokon sa dostal k nám do bezpečia a teraz už len nájsť ten najlepší domov. Domov odkiaľ ho už takto nepekne nevyhodia.

Pozrieť detail

Olympia

mačka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: september 2021

OLYMPIA je hrdinka. Prežila si naozaj peklo. Našla sa v zúboženom stave. Na nohe mala oblepený leukoplast, ktorý bol tak silno zatiahnutý, že jej noha doslova odhnila. Viete si predstaviť tú bolesť čo prežívala? Pre niekoho ľahostajnosť sa jej musela nožička amputovať a tak teraz OLY žije na troch nožičkách. Okrem toho mala ešte celé brucho olepené od lepu na potkany, do ktorého sa chytila. 🙁 Maličká bojovala, všetko zvládla. Teraz je z nej nádherná, akčná mačička, ktorá čaká na tú najnajlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Electra

mačka, nar.cca máj 2020, dátum prijatia: september 2021

ELECTRA k nám prišla z Popradu. Pritúlala sa do jedného podniku, odkiaľ ju stále vyhadzovali a niektorým zákazníkom tak vadila, že ju prehadzovali aj cez plot… bohužiaľ dnes ľuďom vadí všetko… Teraz našla bezpečie u nás a čaká na ten najlepší domov aký si zaslúži.

Pozrieť detail

Laco

kocúr, nar. cca marec 2021, dátum prijatia: september 2021

Laco sa našiel vo veľmi zlom stave na ulici. Zrazilo ho auto a nechalo napospas osudu. Našťastie sa dočkal pomoci a mohol dostať druhú šancu.
Skončil so zlomenou sánkou, musel podstúpiť operáciu a dostal dočasne externý fixátor. Našťastie sa mu všetko pekne zahojilo a teraz už len čaká na dokonalý domov.

Pozrieť detail

Mozilla

mačka, nar. cca apríl 2021, dátum prijatia: máj 2021,

Mozilla, Vista a Google sú traja súrodenci, ktorých ich nezodpovedný majiteľ vyhodil na ulicu v krabici. Načo kastrovať? Načo sa postarať o to, čo si si k sebe pripútal? Načo myslieť na zdravie a city zvierat? Veď nech sa postará niekto iný a o polroka si to zopakujem. Toto primitívne myslenie ľudí nás už unavuje. Naozaj nás to veľmi unavuje. Mačiatka mali len šťastie, že našli skvelú dočasku, kde sa o nich s láskou starajú.

Pozrieť detail

Vista

mačka, nar. cca apríl 2021, dátum prijatia: máj 2021

Vista, Google, Mozilla sú traja súrodenci, ktorých ich nezodpovedný majiteľ vyhodil na ulicu v krabici. Načo kastrovať? Načo sa postarať o to, čo si si k sebe pripútal? Načo myslieť na zdravie a city zvierat? Veď nech sa postará niekto iný a o polroka si to zopakujem. Toto primitívne myslenie ľudí nás už unavuje. Naozaj nás to veľmi unavuje. Mačiatka mali len šťastie, že našli skvelú dočasku, kde sa o nich s láskou starajú.

Pozrieť detail

Rasca

mačka, nar. cca august 2020, dátum prijatia: máj 2021

Rasca, Pepper a Spicy. Traja najlepší kamaráti, ktorí k nám prišli od pani, ktorá ich zachránila z ulice, no po pár mesiacoch nemohli ostať v areáli kde vyrastali a kde sa o nich ľudia starali. Hrozilo to najhoršie a tak teraz čakajú na druhú šancu u nás.

Pozrieť detail