Mačky

Azazel REZERVE

kocúr. nar. cca august 2023, dátum prijatia: december 2023

Prekrásny kocúrik Azazel sa našiel vyhodený hlboko v lese. Sedel pri svojom mŕtvom súrodencovi. 😞 Niekto sa ich takto kruto zbavil a odsúdil ich na smrť. Vyhodil ich ďaleko od obydlí. Mal šťastie, že aspoň jeho niekto našiel. Aj keď je strašné, že jeho súrodenec sa bohužiaľ toho nedožil. 😞 Tak veríme, že aspoň on bude teraz žiť za oboch. Že na domov dlho čakať nebude a nájde milujúcu rodinku.

Pozrieť detail

Iwy

mačka, nar. cca júl 2023, dátum prijatia: september 2023,

Maličká Iwy sa našla bezcieľne potulovať na ulici. Bola tam už niekoľko dní. Niekoľko dní behala za každým človekom a prosila o pomoc. Tá však neprišla. Hneď neďaleko bola hlavná cesta, hrozilo jej to najhoršie. Našťastie je už v dočasnej opatere a čaká na tú najlepšiu rodinku, ktorá si ju adoptuje.

Pozrieť detail

Fiona

mačka, nar. cca máj 2022, dátum prijatia: máj 2023

FIONA je jedna z mnohých mačičiek, ktorých sa niekto zbavil vyhodením na ulicu. Nech si sama poradí, keď už omrzela. U nás nášla bezpečie a druhú šancu.

Pozrieť detail

Saymon

kocúr, nar. cca október 2018

SAYMON sa našiel ako malé mačiatko primrznutý na chodníku. Už poriadne ani nereagoval. 🙁 Teplo, veterinárna starostlivosť, dobré jedlo a čas pomohol Saymonkovi dostať sa z najhoršieho. No v dočasnej opatere už na domov čaká niekoľko rokov. 😞 Tak sa mu snažíme takto pomôcť aj my. Snáď si ho jeho milujúca rodinka všimne.

Pozrieť detail

Williamka

mačka, nar. cca október 2021

Prekrásna mačička WILLIAMKA sa našla ako malé mačiatko vysoko na strome, kde ušla pred deťmi, ktoré ju týrali. Dlhé hodiny nechcela ísť dole, 112 nedovolila poslať požiarnikov a tak si museli jej záchrancovia poradiť sami. Williamka po pár hodinách zišla zo stromu a v dočasnej opatere čakala na nový domov. Ten stále neprichádza a tak sa snažíme Williamke pomôcť aj my. Snáď si ju jej milujúca rodinka všimne a ona nájde svoj domov.

Pozrieť detail

Milica

mačka, nar. cca august 2021, dátum prijatia: jún 2022

Milica je jedna z mnohých mačiek, ktorých sa zbavil nezodpovedný majiteľ. Ujali sa jej napokon nálezcovia na záhradke kde pravidelne chodili, no tam sa stretli opäť s ďalšou neznášanlivosťou mačiek a susedia sa vyhrážali jej zabitím. Nechcená Milica našla napokon bezpečie u nás. A my veríme, že nájde aj milujúci domov.

Pozrieť detail

Vista

mačka, nar. cca apríl 2021, dátum prijatia: máj 2021

Vista, Google, Mozilla sú traja súrodenci, ktorých ich nezodpovedný majiteľ vyhodil na ulicu v krabici. Načo kastrovať? Načo sa postarať o to, čo si si k sebe pripútal? Načo myslieť na zdravie a city zvierat? Veď nech sa postará niekto iný a o polroka si to zopakujem. Toto primitívne myslenie ľudí nás už unavuje. Naozaj nás to veľmi unavuje. Mačiatka mali len šťastie, že našli skvelú dočasku, kde sa o nich s láskou starajú.

Pozrieť detail

Pepper

kocúr, nar. cca august 2020, dátum prijatia: máj 2021

Pepper, Spicy a Rasca. Traja najlepší kamaráti, ktorí k nám prišli od pani, ktorá ich zachránila z ulice, no po pár mesiacoch nemohli ostať v areáli kde vyrastali a kde sa o nich ľudia starali. Hrozilo to najhoršie a tak teraz čakajú na druhú šancu u nás.

Pozrieť detail

Poppy,

mačka, nar. cca apríl 2018, dátum prijatia: apríl 2020

Neobyčajná Poppy. Ako mačiatko zachránená, no napokon aj tak osudom skúšaná a nakoniec bez domova. Snáď raz nájde svoje šťastie….trvalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Gaia

mačka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: február 2020

Prekrásna GAIA k nám prišla, keď ju doniesli na kliniku utratiť, pretože ju pravdepodobne zrazilo auto. Mala veľmi nepeknú a komplikovanú zlomeninu. Nebojácna Gaia sa však dala do poriadku a teraz už len čaká na milujúcu rodinu.

Pozrieť detail
12