Mačky

Fantaghiro

mačka, nar. cca máj 2015, dátum prijatia: máj 2019

Jedinečná, rozprávková, prekrásna FANTAGHIRO má za sebou smutný príbeh. Našla sa pri Mountfielde v PP. Bola v hroznom stave. Uška krvavé, polka srsti vypadaná, telíčko slabé. Dlho, dlho sa dávala do poriadku. Neskôr sme sa dozvedeli, že už bola pred mesiacom hlásená na Juhu. Privolaná MP nálezcom povedala, že sa o ňu postará. Prečo sa o mesiac našla v hroznom stave na inom mieste, nám je záhadou. 🙁

Pozrieť detail

Hedviga

mačka, nar. cca jún 2016, dátum prijatia: máj 2019

HEDVIGA sa našla potulovať v Levoči. Chodila od domu k domu a prosila o pomoc. Bola na tom zdravotne zle. Hedviga hľadá milujúcu rodinku, ktorá ju zahrnie láskou a bude neustále mojkať.

Pozrieť detail

Mach

kocúr, nar.cca apríl 2018, dátum prijatia: marec 2019

Krásne kukadielko Mach sa našiel so svojou kamoškou Šebestovou na ulici v Spišskej Belej. Mach a Šebestová boli vyhodení, ale spoločne všetko zvládli. Šebestová svoj milujúci domov už našla, Mach stále čaká.

Pozrieť detail

Baghíra

mačka, nar. cca júl 2018, dátum prijatia: apríl 2019

Vznešená Baghíra sa našla vyhodená na ulici v Poprade. Niekoľko týždňov prespávala pri jednom vchode a pred psami sa skrývala za mrežami, kde vedela našťastie prejsť len ona. Pravdepodobne to jej zachránilo život, lebo bola veľmi prítulná a dôverčivá. Vďaka starostlivosti mala našťastie bruško vždy plné, ale hrozilo jej nebezpečie. Baghíra chodila za každým a obtierala sa okolo nôh. Prosila o pohladenie, prosila o pomoc. Snáď aj ona sa dočká milujúceho domova…raz…možno.

Pozrieť detail

Timea

mačka, nar. cca júl 2017, dátum prijatia: júl 2018

TIMEA je taká naša nenápadná obyvateľka mačacieho podkrovia, o ktorej ani poriadne neviete. 🙂 Našla sa aj s mačiatkami v areáli Aquacity. Mačiatka domov našli, ona však nie.

Pozrieť detail

Grétka

mačka, cca 3 roky, dátum prijatia: január 2019

GRÉTKA mala veľmi smutný príbeh. Našťastie sa z najhoršieho už dostala. Našla sa v Spišskej Belej pri ceste. Mala oskalpovanú nohu, zlomenú panvu a musel jej byť aj amputovaný chvostík. 🙁 Veľa nešťastia a veľa bolesti na tak nevinné zviera. 🙁 Napriek toľkému utrpeniu bola Grétka obrovská bojovnica a zvládla každé ošetrovanie rany. Niekoľko týždňov pobudla na Vet.klinike Tatryvet, ktorej ďakujeme za jej záchranu a terapiu. Teraz je už Grétka zdravá a plná očakávania z novej, milujúcej rodinky. 🙂

Pozrieť detail

Noel

kocúr, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: máj 2018

Noel hľadá možno domov. 🙂 A prečo možno?

Pozrieť detail

Deli

mačka, nar.cca máj 2018,

Nádherná čiernobiela mačička DELI sa našla v Matejoviach-Poprad. Ležala pri jednej bytovke v krabici a čakala na pomoc.. Momentálne je v dočasnej opatere slečny, ktorá sa jej ujala, ale súrne hľadá nový domov.

Pozrieť detail

Amanda

mačka, nar. cca november 2017, dátum prijatia: október 2018

AMANDA sa našla spolu so svojimi 4 mačiatkami Alexandrou, Angelikou, Anastáziou a Albertom vyhodená v obci Liptovská Teplička. Všetci boli spolu uviazaní v krabici a vyhodení vedľa hlavnej cesty. Ich bývalý majiteľ sa k nim pekne nezachoval. Veríme, že ten ďalší už bude ten najnajlepší.

Pozrieť detail

TEO, AJŠA, SAMBA

2x mačka, 1x kocúr cca 4-5 mesiacov

Traja nádherní čierno-biely súrodenci hľadajú domovy plné lásky. Spoločne sa pritúlali k jednej rodinke, u ktorej hľadali bezpečie. Nik nepozná ich osud, odkiaľ sú, no teraz potrebujú Vašu pomoc.

Pozrieť detail
12