Mačky

Grétka

mačka, cca 3 roky, dátum prijatia: január 2019

GRÉTKA mala veľmi smutný príbeh. Našťastie sa z najhoršieho už dostala. Našla sa v Spišskej Belej pri ceste. Mala oskalpovanú nohu, zlomenú panvu a musel jej byť aj amputovaný chvostík. 🙁 Veľa nešťastia a veľa bolesti na tak nevinné zviera. 🙁 Napriek toľkému utrpeniu bola Grétka obrovská bojovnica a zvládla každé ošetrovanie rany. Niekoľko týždňov pobudla na Vet.klinike Tatryvet, ktorej ďakujeme za jej záchranu a terapiu. Teraz je už Grétka zdravá a plná očakávania z novej, milujúcej rodinky. 🙂

Pozrieť detail

Noel

kocúr, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: máj 2018

Noel hľadá možno domov. 🙂 A prečo možno?

Pozrieť detail

Deli

mačka, nar.cca máj 2018,

Nádherná čiernobiela mačička DELI sa našla v Matejoviach-Poprad. Ležala pri jednej bytovke v krabici a čakala na pomoc.. Momentálne je v dočasnej opatere slečny, ktorá sa jej ujala, ale súrne hľadá nový domov.

Pozrieť detail

Dalila

mačka, nar. cca november 2017, dátum prijatia: október 2018

Nádherná, pôvabná DALILA sa našla potulovať v meste Levoča. Nikto ju nehľadal, nikomu nechýbala. tak sa ocitla u nás.

Pozrieť detail

Amanda

mačka, nar. cca november 2017, dátum prijatia: október 2018

AMANDA sa našla spolu so svojimi 4 mačiatkami Alexandrou, Angelikou, Anastáziou a Albertom vyhodená v obci Liptovská Teplička. Všetci boli spolu uviazaní v krabici a vyhodení vedľa hlavnej cesty. Ich bývalý majiteľ sa k nim pekne nezachoval. Veríme, že ten ďalší už bude ten najnajlepší.

Pozrieť detail

Anastázia

mačka, nar. cca september 2018, dátum prijatia: október 2018

Štyria súrodenci Alexandra, Angelika, Anastázia a Albert sa našli spolu s maminou Amandou vyhodení v obci Liptovská Teplička. Boli zviazaní do krabice, ktorá ležala pri ceste. Ich majiteľ sa ich kruto a bezcitne zbavil. Dúfame, že už v živote nič zlé nezažijú a nájdu skvelý domov.

Pozrieť detail

TEO, AJŠA, SAMBA

2x mačka, 1x kocúr cca 4-5 mesiacov

Traja nádherní čierno-biely súrodenci hľadajú domovy plné lásky. Spoločne sa pritúlali k jednej rodinke, u ktorej hľadali bezpečie. Nik nepozná ich osud, odkiaľ sú, no teraz potrebujú Vašu pomoc.

Pozrieť detail

Salem

kocúr nar.cca september 2018, dátum prijatia október 2018,

Krásny SALEMKO sa našiel opustený na ulici v Spišskej Belej. Triasol sa a ledva chodil. Maličký bol silne prechladený. Postupne sa dostal z najhoršieho a teraz už len čaká na skutočný, milujúci domov.

Pozrieť detail

Gori

mačka, nar. cca máj 2015, sladká trikolórka

Nádherná trikolórka Gori hľadá nový a milujúci domov. Z rodinných dôvodov, kvôli veľmi silnej alergii, hľadá Gori novú rodinku.

Pozrieť detail

Mafia

mačka, nar. cca jún 2017, dátum prijatia: jún 2018

Prekrásna Mafia sa našla potulovať v meste Poprad. Nesmierne kontaktná, prítulná, u každého vyhľadávala pomoc. Snáď aj ona nájde niekoho, kto si ju vezme domov a bude ju ľúbiť.

Pozrieť detail
12