Mačky

Winky

mačka, nar. cca 2010-2012, dátum prijatia: máj 2020,

Jedinečná WINKY si prežila vo svojom živote veľa zlého. Dozvedeli sme sa o nej jednýmpríspevkom, ktorý bol nesmierne strašný ale vďaka tomu žije. V jednej skupine sa jedna pani pýtala, kde kúpi tabletky pre mačku na utratenie. Lebo nemá oko, je chorá, chodí okolo ich domu a treba ju usmrtiť. Takto sa k nám Winky dostala a tak dostala druhú šancu. A veríme, že tu definitívnu jej dá niekto s veľkým srdcom, ktorý jej dá krásny domov na dožitie.

Pozrieť detail

Gaia

mačka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: február 2020

Prekrásna GAIA k nám prišla, keď ju doniesli na kliniku utratiť, pretože ju pravdepodobne zrazilo auto. Mala veľmi nepeknú a komplikovanú zlomeninu. Nebojácna Gaia sa však dala do poriadku a teraz už len čaká na milujúcu rodinu.

Pozrieť detail

Milena

mačka, nar. cca január 2014, dátum prijatia: apríl 2020

MILENKA sa našla na ulici v Poprade. Nevieme odkiaľ prišla, aký bol jej príbeh. Najskôr sme ju plánovali vykastrovať a vypustiť do svojho prirodzeného prostredia (preto zastrihnuté uško). Pri kastrácií sa ale zistilo, že je to už staršia dáma, ktorá nemá skoro všetky zuby a je nesmierne prítulná. Rýchlo sme sa jej snažili nájsť dočasku a pocit bezpečia. Podarilo sa a tak Milenka dostala druhú šancu na krajší život. Dá niekto šancu aj staršej mačacej dáme, ktorá potrebuje veľa lásky?

Pozrieť detail

Cora

mačka, nar. cca január 2014, dátum prijatia: február 2020

Prekrásna Cora sa našla zrazená v obci Harichovce. Mala zlomenú panvu a absolvovala zložitú operáciu. Corinka je už v poriadku a túži po milujúcom domove, kde ju budú rozmaznávať.

Pozrieť detail

Mandarinka a Darinka

mačky, nar. cca júl 2019, dátum prijatia november 2019

Krásne mačiatka Mandarinka a Darinka sa našli vyhodené v krabici v lese. Ich nezodpovedný majiteľ sa ich takto kruto zbavil. 🙁 Teraz čakajú na milujúci domov.

Pozrieť detail

Siska

mačka, nar. cca máj 2015, dátum prijatia: máj 2019

Zradená….tak sa cítila niekoľko mesiacov a ešte stále cíti táto prekrásna mačička SISKA. Sisku nám vrátili po 4 rokoch z adopcie. Presne na jej narodeniny. 🙁 Siska je veľmi jemná a citlivá mačička. Zaslúži si pokojný život, zaslúži si rodinu, ktorá ju už nedá preč…pomôžte Siske, darujte jej domov.

Pozrieť detail

Marshmallow

kocúr, nar. cca september 2018, dátum prijatia: august 2019

Jedinečný, dokonalý, úžasný…jednoducho Marshmallow. 🙂 Tohoto kocúrika si ihneď zamilujete. Tak ako veľmi je úžasný, je až smutné čo všetko si prežil. Tak teraz je pripravený už na svoj krásny, nový domov.

Pozrieť detail

Ginger

kocúr, nar.cca jún 2019, dátum prijatia: júl 2019

Maličký GINGER sa našiel potulovať na ulici v Poprade. Bol veľmi prítulný a dôverčivý. Nevieme ako sa tam dostal, no veríme, že už nájde len a len milujúci a stály domov.

Pozrieť detail

Trevor

kocúr, nar.cca marec 2019, dátum prijatia: jún 2019

TREVOR je prekrásny, zaujímavo sfarbený kocúrik, ktorý k nám prišiel z ulice aj so svojimi súrodencami Thomasom, Tamarou a Tysonom. 🙂 Všetci štyria sú úžasné, mladučké, rozkošné mačičky. Čakajú na svoj domov.

Pozrieť detail

Thomas

kocúr, nar.cca marec 2019, dátum prijatia: jún 2019

THOMAS je prekrásny, čiernučký kocúrik, ktorý k nám prišiel z ulice aj so svojimi súrodencami Trevorom, Tamarou a Tysonom. 🙂 Všetci štyria sú úžasné, mladučké, rozkošné mačičky. Čakajú na svoj domov.

Pozrieť detail