Mačky

Bambi

mačka, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: august 2019

Krásna Bambi sa našla na ulici so zlomenou nožičkou. Dnes je už zdravá a plná chuti do života. Už len jej nájsť milujúci domov.

Pozrieť detail

Mandarinka a Darinka

mačky, nar. cca júl 2019, dátum prijatia november 2019

Krásne mačiatka Mandarinka a Darinka sa našli vyhodené v krabici v lese. Ich nezodpovedný majiteľ sa ich takto kruto zbavil. 🙁 Teraz čakajú na milujúci domov.

Pozrieť detail

Siska

mačka, nar. cca máj 2015, dátum prijatia: máj 2019

Zradená….tak sa cítila niekoľko mesiacov a ešte stále cíti táto prekrásna mačička SISKA. Sisku nám vrátili po 4 rokoch z adopcie. Presne na jej narodeniny. 🙁 Siska je veľmi jemná a citlivá mačička. Zaslúži si pokojný život, zaslúži si rodinu, ktorá ju už nedá preč…pomôžte Siske, darujte jej domov.

Pozrieť detail

Džemik

kocúr, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: október 2019

Rozkošník Džemíček sa našiel vyhodený na ulici v meste Spišská Belá. Malé mačiatko, ktoré hľadalo pomoc…ktoré sa na svet nepýtalo, ale pre nezodpovednosť ľudí sa tu ocitlo…a stalo bezdomovcom… Džemík teraz hľadá skutočnú a milujúcu rodinu.

Pozrieť detail

Bruno

kocúr, cca 1 rok, dátum prijatia: október 2019

Tento jedinečný kocúrisko 🙂 sa našiel potulovať v meste Poprad. Prosil ľudí o pomoc, pohladenie, o kúsok jedla. Zrejme ho niekto vypustil na ulicu. Bruno teraz čaká na lepší a milujúci domov.

Pozrieť detail

Kuskus

kocúr, nar. cca august 2019, dátum prijatia: september 2019

Neskutočne krásne kukadielko KUSKUS k nám prišiel po tom, ako sedel pri odchytovej klietke, kde sa chytila jeho divá mamina na kastráciu. Kuskus bol sám a nemohli sme ho nechať tak…svoje bezpečie našiel u nás a teraz veríme, že nájde aj skutočný domov.

Pozrieť detail

Sofia

mačka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: júl 2019

Sofia sa našla na ulici v meste Poprad. Nevládala sa, zrejme po stretnutí s autom, postaviť a tak ju vzali nálezcovia na veterinu utratiť. Jej zranenie- komplikovaná zlomenina panvy- však bolo operovateľné a tak sme Sofinke dali druhú šancu na život. Veríme, že nie nadarmo a že si získa aj srdce niekoho z Vás.

Pozrieť detail

Xawo

kocúr, nar.cca máj 2019, dátum prijatia: júl 2019,

Štyroch prekrásnych mačacích súrodencov ich nezodpovedný majiteľ, ktorý namiesto kastrácie svojej mačky volí zbavenie sa zodpovednosti, prehodil do areálu firmy. Maličké, vyplašené mačiatka boli vystrašené a chúlili sa jedna k druhej. Po celom tele mali vypadanú srsť. Pleseň bola všade… 🙁 Nechceme ani vedieť ako vyzerá ich neliečená mamina. Našťastie sú už všetci štyria preliečení a zdraví. Už len čakajú na Vás. 🙂 Čakajú na domov.

Pozrieť detail

Marshmallow

kocúr, nar. cca september 2018, dátum prijatia: august 2019

Jedinečný, dokonalý, úžasný…jednoducho Marshmallow. 🙂 Tohoto kocúrika si ihneď zamilujete. Tak ako veľmi je úžasný, je až smutné čo všetko si prežil. Tak teraz je pripravený už na svoj krásny, nový domov.

Pozrieť detail

Kukulienka

mačka, nar. cca máj 2019, dátum prijatia: august 2019

Kukulienka bola zachránená po tom ako ju jej majiteľ, ktorý namiesto kastrácie svojej mačky rozdáva mačatá kadekomu, dal spoluobčanom. Našťastie je teraz v bezpečí a čaká na milujúcu rodinu, ktorá ju zahrnie láskou.

Pozrieť detail