Mačky

Iwy

mačka, nar. cca júl 2023, dátum prijatia: september 2023,

Maličká Iwy sa našla bezcieľne potulovať na ulici. Bola tam už niekoľko dní. Niekoľko dní behala za každým človekom a prosila o pomoc. Tá však neprišla. Hneď neďaleko bola hlavná cesta, hrozilo jej to najhoršie. Našťastie je už v dočasnej opatere a čaká na tú najlepšiu rodinku, ktorá si ju adoptuje.

Pozrieť detail

Khloe a Kourtney

mačky, nar. jún 2023, dátum prijatia: júl 2023

Tri malé mačiatka Khloe, Kourtney a Kimberly vyhodila ich nezodpovedná majiteľka v krabici. Bez štipky súcitu, bez záujmu o to, že ešte stále majú byť pri mame. Khloe (svetlejšia) a Kourtney (čierna maska) hľadajú milujúci domov. Ich sestrička Kimberly ostáva v rodine dočaskárov. Veríme, že aj tieto dve princezné budú mať rovnaké šťastie.

Pozrieť detail

Fiona

mačka, nar. cca máj 2022, dátum prijatia: máj 2023

FIONA je jedna z mnohých mačičiek, ktorých sa niekto zbavil vyhodením na ulicu. Nech si sama poradí, keď už omrzela. U nás nášla bezpečie a druhú šancu.

Pozrieť detail

Saymon

kocúr, nar. cca október 2018

SAYMON sa našiel ako malé mačiatko primrznutý na chodníku. Už poriadne ani nereagoval. 🙁 Teplo, veterinárna starostlivosť, dobré jedlo a čas pomohol Saymonkovi dostať sa z najhoršieho. No v dočasnej opatere už na domov čaká niekoľko rokov. 😞 Tak sa mu snažíme takto pomôcť aj my. Snáď si ho jeho milujúca rodinka všimne.

Pozrieť detail

Williamka

mačka, nar. cca október 2021

Prekrásna mačička WILLIAMKA sa našla ako malé mačiatko vysoko na strome, kde ušla pred deťmi, ktoré ju týrali. Dlhé hodiny nechcela ísť dole, 112 nedovolila poslať požiarnikov a tak si museli jej záchrancovia poradiť sami. Williamka po pár hodinách zišla zo stromu a v dočasnej opatere čakala na nový domov. Ten stále neprichádza a tak sa snažíme Williamke pomôcť aj my. Snáď si ju jej milujúca rodinka všimne a ona nájde svoj domov.

Pozrieť detail

Pani Norrisova

mačka, nar. cca december 2020, dátum prijatia: január 2023

Nádherná Pani Norrisová (Nora) sa našla v hroznom stave v Poprade. Vraj takto živorila už 3/4 roka a každý mesiac bola na tom horšie a horšie, kým sme sa o nej dozvedeli. Niekoľko týždňov bola v liečbe, no všetko zvládla. Ešte stále sa dáva jej srsť a zdravie do poriadku, ale veríme, že čas zahojí fyzické aj psychické rany. Táto kráska si veľa vytrpela, teraz si zaslúži ten najlepší domov.

Pozrieť detail

Milica

mačka, nar. cca august 2021, dátum prijatia: jún 2022

Milica je jedna z mnohých mačiek, ktorých sa zbavil nezodpovedný majiteľ. Ujali sa jej napokon nálezcovia na záhradke kde pravidelne chodili, no tam sa stretli opäť s ďalšou neznášanlivosťou mačiek a susedia sa vyhrážali jej zabitím. Nechcená Milica našla napokon bezpečie u nás. A my veríme, že nájde aj milujúci domov.

Pozrieť detail

Mišo

kocúr, nar. cca január 2017, dátum prijatia: november 2021

Jedného dňa sa ocitol tento prekrásny kocúrik pod schodami jednej bytovky. Silno uviazaný obojok na krku a veľmi prítulný. Miška tam niekto vyhodil z domova. 🙁 Veď na sídlisku sa niekto postará, nie? O Miška sa starala jedna pani z bytovky. Napokon sa dostal k nám do bezpečia a teraz už len nájsť ten najlepší domov. Domov odkiaľ ho už takto nepekne nevyhodia.

Pozrieť detail

Laco

kocúr, nar. cca marec 2021, dátum prijatia: september 2021

Laco sa našiel vo veľmi zlom stave na ulici. Zrazilo ho auto a nechalo napospas osudu. Našťastie sa dočkal pomoci a mohol dostať druhú šancu.
Skončil so zlomenou sánkou, musel podstúpiť operáciu a dostal dočasne externý fixátor. Našťastie sa mu všetko pekne zahojilo a teraz už len čaká na dokonalý domov.

Pozrieť detail

Vista

mačka, nar. cca apríl 2021, dátum prijatia: máj 2021

Vista, Google, Mozilla sú traja súrodenci, ktorých ich nezodpovedný majiteľ vyhodil na ulicu v krabici. Načo kastrovať? Načo sa postarať o to, čo si si k sebe pripútal? Načo myslieť na zdravie a city zvierat? Veď nech sa postará niekto iný a o polroka si to zopakujem. Toto primitívne myslenie ľudí nás už unavuje. Naozaj nás to veľmi unavuje. Mačiatka mali len šťastie, že našli skvelú dočasku, kde sa o nich s láskou starajú.

Pozrieť detail