Mačky

Micuši

mačka, nar. cca marec 2019, dátum prijatia: október 2020,

Micuši “ušla hrobárovi z lopaty”. Nepekne sa doma zranila a prinieslo jej to škaredú zlomeninu nožičky. Rodina sa ju rozhodla utratiť, pritom potrebovala len pomôcť, veď si ju schválne nezlomila. Na veterine ju utratiť nechceli, mladú, krásnu a zdravú mačičku. A tak sa ocitla u nás. Jej “tzv.rodina” si do pár dní zaobstarala ďalšie mačiatko. Modlime sa, aby nikdy vážne neochorelo. Pretože skončí rovnako. No už nemusí mať šťastie ako Micuši. 😕

Pozrieť detail

Lucius Malfoy

kocúr, nar. cca jún 2020, dátum prijatia: september 2020

Svoj život si vybojoval, teraz potrebuje dostať od vás šancu. Luciusa zrazilo auto a aj keď to vyzeralo, že to dá, o nožičku prišiel. No na chuti do života mu to vôbec neubralo.
Aj on chce byť milovaný a mať svoj domov. Dajte mu šancu a získate skvelého mačiaka. 🙂

Pozrieť detail

Poppy,

mačka, nar. cca apríl 2018, dátum prijatia: apríl 2020

Neobyčajná Poppy. Ako mačiatko zachránená, no napokon aj tak osudom skúšaná a nakoniec bez domova. Snáď raz nájde svoje šťastie….trvalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Gaia

mačka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: február 2020

Prekrásna GAIA k nám prišla, keď ju doniesli na kliniku utratiť, pretože ju pravdepodobne zrazilo auto. Mala veľmi nepeknú a komplikovanú zlomeninu. Nebojácna Gaia sa však dala do poriadku a teraz už len čaká na milujúcu rodinu.

Pozrieť detail

Milena

mačka, nar. cca január 2014, dátum prijatia: apríl 2020

MILENKA sa našla na ulici v Poprade. Nevieme odkiaľ prišla, aký bol jej príbeh. Najskôr sme ju plánovali vykastrovať a vypustiť do svojho prirodzeného prostredia (preto zastrihnuté uško). Pri kastrácií sa ale zistilo, že je to už staršia dáma, ktorá nemá skoro všetky zuby a je nesmierne prítulná. Rýchlo sme sa jej snažili nájsť dočasku a pocit bezpečia. Podarilo sa a tak Milenka dostala druhú šancu na krajší život. Dá niekto šancu aj staršej mačacej dáme, ktorá potrebuje veľa lásky?

Pozrieť detail

Julka

mačka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: apríl 2020

Julka sa našla v meste Poprad. Jej rodina ju vyhodila z bytu na ulicu. Takto sa v dnešnej dobe ľudia zbavujú “záťaže”. Julka našla bezpečie u nás a veríme, že na svoj trvalý a milujúci domov dlho čakať nebude.

Pozrieť detail

Mandarinka a Darinka

mačky, nar. cca júl 2019, dátum prijatia november 2019

Krásne mačiatka Mandarinka a Darinka sa našli vyhodené v krabici v lese. Ich nezodpovedný majiteľ sa ich takto kruto zbavil. 🙁 Teraz čakajú na milujúci domov.

Pozrieť detail

Marshmallow

kocúr, nar. cca september 2018, dátum prijatia: august 2019

Jedinečný, dokonalý, úžasný…jednoducho Marshmallow. 🙂 Tohoto kocúrika si ihneď zamilujete. Tak ako veľmi je úžasný, je až smutné čo všetko si prežil. Tak teraz je pripravený už na svoj krásny, nový domov.

Pozrieť detail

Trevor

kocúr, nar.cca marec 2019, dátum prijatia: jún 2019

TREVOR je prekrásny, zaujímavo sfarbený kocúrik, ktorý k nám prišiel z ulice aj so svojimi súrodencami Thomasom, Tamarou a Tysonom. 🙂 Všetci štyria sú úžasné, mladučké, rozkošné mačičky. Čakajú na svoj domov.

Pozrieť detail

Thomas

kocúr, nar.cca marec 2019, dátum prijatia: jún 2019

THOMAS je prekrásny, čiernučký kocúrik, ktorý k nám prišiel z ulice aj so svojimi súrodencami Trevorom, Tamarou a Tysonom. 🙂 Všetci štyria sú úžasné, mladučké, rozkošné mačičky. Čakajú na svoj domov.

Pozrieť detail