Mačky

Bambi

mačka, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: august 2019

Krásna Bambi sa našla na ulici so zlomenou nožičkou. Dnes je už zdravá a plná chuti do života. Už len jej nájsť milujúci domov.

Pozrieť detail

Mandarinka a Darinka

mačky, nar. cca júl 2019, dátum prijatia november 2019

Krásne mačiatka Mandarinka a Darinka sa našli vyhodené v krabici v lese. Ich nezodpovedný majiteľ sa ich takto kruto zbavil. 🙁 Teraz čakajú na milujúci domov.

Pozrieť detail

Siska

mačka, nar. cca máj 2015, dátum prijatia: máj 2019

Zradená….tak sa cítila niekoľko mesiacov a ešte stále cíti táto prekrásna mačička SISKA. Sisku nám vrátili po 4 rokoch z adopcie. Presne na jej narodeniny. 🙁 Siska je veľmi jemná a citlivá mačička. Zaslúži si pokojný život, zaslúži si rodinu, ktorá ju už nedá preč…pomôžte Siske, darujte jej domov.

Pozrieť detail

Džemik

kocúr, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: október 2019

Rozkošník Džemíček sa našiel vyhodený na ulici v meste Spišská Belá. Malé mačiatko, ktoré hľadalo pomoc…ktoré sa na svet nepýtalo, ale pre nezodpovednosť ľudí sa tu ocitlo…a stalo bezdomovcom… Džemík teraz hľadá skutočnú a milujúcu rodinu.

Pozrieť detail

Gori

mačka, nar. cca máj 2015

Zradená….ďalšia zvieracia dušička, ktorá si prežila nepeknú zradu. Gori musela z pôvodnej rodiny odísť kvôli zhoršujúcej sa silnej alergii. 🙁 No tešili sme sa, že aspoň nemusela do útulku, ale šla rovno do domova…no po polroku bola Gori odkopnutá…zradená…nechcená…len preto, že cikala mimo záchodika…preto, že žiarlila na dieťa….všetko sa dá riešiť ak človek chce…no sme ľudia a volíme ľahšiu cestu…a to zbaviť sa zvieraťa…akoby nemali city. Je nám to ľúto Gori, ale veríme, že po všetkom si nájdeš milujúcu rodinku, ktorá ti dá veľa lásky a hlavne stabilný domov.

Pozrieť detail

Bruno

kocúr, cca 1 rok, dátum prijatia: október 2019

Tento jedinečný kocúrisko 🙂 sa našiel potulovať v meste Poprad. Prosil ľudí o pomoc, pohladenie, o kúsok jedla. Zrejme ho niekto vypustil na ulicu. Bruno teraz čaká na lepší a milujúci domov.

Pozrieť detail

Kuskus

kocúr, nar. cca august 2019, dátum prijatia: september 2019

Neskutočne krásne kukadielko KUSKUS k nám prišiel po tom, ako sedel pri odchytovej klietke, kde sa chytila jeho divá mamina na kastráciu. Kuskus bol sám a nemohli sme ho nechať tak…svoje bezpečie našiel u nás a teraz veríme, že nájde aj skutočný domov.

Pozrieť detail

Robi

mačka, nar.cca august 2019, dátum prijatia: september 2019

TOFU a ROBI priniesol ich nezodpovedný majiteľ pred náš útulok a v krabici ich tam nechal. Nakoľko máme kamerový systém, všetko potrebné bolo posunuté na políciu. Aby si nezodpovední ľudia nemohli robiť čo chcú, aby svoju zodpovednosť za živého tvora nehádzali na ostatných….nikdy to neskončí ak dovolíme, aby svoju zodpovednosť voči živému zvieratku takto nepekne nechali pred bránou cudzích ľudí…. Teraz čakajú na nový domov.

Pozrieť detail

Sofia

mačka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: júl 2019

Sofia sa našla na ulici v meste Poprad. Nevládala sa, zrejme po stretnutí s autom, postaviť a tak ju vzali nálezcovia na veterinu utratiť. Jej zranenie- komplikovaná zlomenina panvy- však bolo operovateľné a tak sme Sofinke dali druhú šancu na život. Veríme, že nie nadarmo a že si získa aj srdce niekoho z Vás.

Pozrieť detail

Xawo

kocúr, nar.cca máj 2019, dátum prijatia: júl 2019,

Štyroch prekrásnych mačacích súrodencov ich nezodpovedný majiteľ, ktorý namiesto kastrácie svojej mačky volí zbavenie sa zodpovednosti, prehodil do areálu firmy. Maličké, vyplašené mačiatka boli vystrašené a chúlili sa jedna k druhej. Po celom tele mali vypadanú srsť. Pleseň bola všade… 🙁 Nechceme ani vedieť ako vyzerá ich neliečená mamina. Našťastie sú už všetci štyria preliečení a zdraví. Už len čakajú na Vás. 🙂 Čakajú na domov.

Pozrieť detail