Mačky

Sumi, Suna, Sury a Stuart

3x mačka, 1x kocúr, dátum narodenia: marec 2024, dátum prijatia: apríl 2024,

Štyria nádherní súrodenci sa narodili potulnej mačičke v šope jedného domu. Našťastie sa im dostalo pomoci a my teraz pomáhame všetkých týmto rozkošniatkam nájsť milujúce domovy.

Pozrieť detail

Kara

mačka, nar. cca jún 2022, dátum prijatia: február 2024

KARU vyhodila na ulicu jej majiteľka po tom ako sa odsťahovala. Akosi zabudla aj na živého tvora, čo mala doma a radšej ho nechala na ulici. Kara sa stále pohybovala okolo svojho domova, kde sa už nevedela dostať. Časom si našla kvôli jedlu cestu aj inde. A tak sa dostala k nám. Teraz čaká na svoj domov.

Pozrieť detail

Fiona

mačka, nar. cca máj 2022, dátum prijatia: máj 2023

FIONA je jedna z mnohých mačičiek, ktorých sa niekto zbavil vyhodením na ulicu. Nech si sama poradí, keď už omrzela. U nás nášla bezpečie a druhú šancu.

Pozrieť detail

Saymon

kocúr, nar. cca október 2018

SAYMON sa našiel ako malé mačiatko primrznutý na chodníku. Už poriadne ani nereagoval. 🙁 Teplo, veterinárna starostlivosť, dobré jedlo a čas pomohol Saymonkovi dostať sa z najhoršieho. No v dočasnej opatere už na domov čaká niekoľko rokov. 😞 Tak sa mu snažíme takto pomôcť aj my. Snáď si ho jeho milujúca rodinka všimne.

Pozrieť detail

Milica

mačka, nar. cca august 2021, dátum prijatia: jún 2022

Milica je jedna z mnohých mačiek, ktorých sa zbavil nezodpovedný majiteľ. Ujali sa jej napokon nálezcovia na záhradke kde pravidelne chodili, no tam sa stretli opäť s ďalšou neznášanlivosťou mačiek a susedia sa vyhrážali jej zabitím. Nechcená Milica našla napokon bezpečie u nás. A my veríme, že nájde aj milujúci domov.

Pozrieť detail

Vista

mačka, nar. cca apríl 2021, dátum prijatia: máj 2021

Vista, Google, Mozilla sú traja súrodenci, ktorých ich nezodpovedný majiteľ vyhodil na ulicu v krabici. Načo kastrovať? Načo sa postarať o to, čo si si k sebe pripútal? Načo myslieť na zdravie a city zvierat? Veď nech sa postará niekto iný a o polroka si to zopakujem. Toto primitívne myslenie ľudí nás už unavuje. Naozaj nás to veľmi unavuje. Mačiatka mali len šťastie, že našli skvelú dočasku, kde sa o nich s láskou starajú.

Pozrieť detail

Pepper

kocúr, nar. cca august 2020, dátum prijatia: máj 2021

Pepper, Spicy a Rasca. Traja najlepší kamaráti, ktorí k nám prišli od pani, ktorá ich zachránila z ulice, no po pár mesiacoch nemohli ostať v areáli kde vyrastali a kde sa o nich ľudia starali. Hrozilo to najhoršie a tak teraz čakajú na druhú šancu u nás.

Pozrieť detail

Poppy,

mačka, nar. cca apríl 2018, dátum prijatia: apríl 2020

Neobyčajná Poppy. Ako mačiatko zachránená, no napokon aj tak osudom skúšaná a nakoniec bez domova. Snáď raz nájde svoje šťastie….trvalý a milujúci domov.

Pozrieť detail

Gaia

mačka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: február 2020

Prekrásna GAIA k nám prišla, keď ju doniesli na kliniku utratiť, pretože ju pravdepodobne zrazilo auto. Mala veľmi nepeknú a komplikovanú zlomeninu. Nebojácna Gaia sa však dala do poriadku a teraz už len čaká na milujúcu rodinu.

Pozrieť detail

Marshmallow

kocúr, nar. cca september 2018, dátum prijatia: august 2019

Jedinečný, dokonalý, úžasný…jednoducho Marshmallow. 🙂 Tohoto kocúrika si ihneď zamilujete. Tak ako veľmi je úžasný, je až smutné čo všetko si prežil. Tak teraz je pripravený už na svoj krásny, nový domov.

Pozrieť detail
12