Mačky

Conor

kocúr, nar. cca september 2020, dátum prijatia: september 2021

Tento prekrásny kocúrik sa k nám dostal z ulice kde sa našiel v hroznom stave. Nožičku mu žrali červy. Vyzeralo to na nutnú amputáciu ale na vet. klinike sa rozhodli o nožičku zabojovať. Nákladná liečba trvala niekoľko mesiacov ale oplatilo sa a nemusel o ňu prísť.
A teraz sa uchádza o vašu priazeň. Hľadá milujúci domov.

Pozrieť detail

Ofélia

mačka, nar. cca január 2013, dátum prijatia: november 2021

Prekrásna, originálne OFÉLIA sa našla potulovať po meste. Veľmi „plakala“ a každého v okolí prosila o pomoc. O jedlo a pohladenie. Napokon sa ale dostala do bezpečia a teraz hľadá niekoho, kto ju bude milovať navždy.

Pozrieť detail

Mišo

kocúr, nar. cca január 2017, dátum prijatia: november 2021

Jedného dňa sa ocitol tento prekrásny kocúrik pod schodami jednej bytovky. Silno uviazaný obojok na krku a veľmi prítulný. Miška tam niekto vyhodil z domova. 🙁 Veď na sídlisku sa niekto postará, nie? O Miška sa starala jedna pani z bytovky. Napokon sa dostal k nám do bezpečia a teraz už len nájsť ten najlepší domov. Domov odkiaľ ho už takto nepekne nevyhodia.

Pozrieť detail

Olympia

mačka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: september 2021

OLYMPIA je hrdinka. Prežila si naozaj peklo. Našla sa v zúboženom stave. Na nohe mala oblepený leukoplast, ktorý bol tak silno zatiahnutý, že jej noha doslova odhnila. Viete si predstaviť tú bolesť čo prežívala? Pre niekoho ľahostajnosť sa jej musela nožička amputovať a tak teraz OLY žije na troch nožičkách. Okrem toho mala ešte celé brucho olepené od lepu na potkany, do ktorého sa chytila. 🙁 Maličká bojovala, všetko zvládla. Teraz je z nej nádherná, akčná mačička, ktorá čaká na tú najnajlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Laco

kocúr, nar. cca marec 2021, dátum prijatia: september 2021

Laco sa našiel vo veľmi zlom stave na ulici. Zrazilo ho auto a nechalo napospas osudu. Našťastie sa dočkal pomoci a mohol dostať druhú šancu.
Skončil so zlomenou sánkou, musel podstúpiť operáciu a dostal dočasne externý fixátor. Našťastie sa mu všetko pekne zahojilo a teraz už len čaká na dokonalý domov.

Pozrieť detail

Mozilla

mačka, nar. cca apríl 2021, dátum prijatia: máj 2021,

Mozilla, Vista a Google sú traja súrodenci, ktorých ich nezodpovedný majiteľ vyhodil na ulicu v krabici. Načo kastrovať? Načo sa postarať o to, čo si si k sebe pripútal? Načo myslieť na zdravie a city zvierat? Veď nech sa postará niekto iný a o polroka si to zopakujem. Toto primitívne myslenie ľudí nás už unavuje. Naozaj nás to veľmi unavuje. Mačiatka mali len šťastie, že našli skvelú dočasku, kde sa o nich s láskou starajú.

Pozrieť detail

Vista

mačka, nar. cca apríl 2021, dátum prijatia: máj 2021

Vista, Google, Mozilla sú traja súrodenci, ktorých ich nezodpovedný majiteľ vyhodil na ulicu v krabici. Načo kastrovať? Načo sa postarať o to, čo si si k sebe pripútal? Načo myslieť na zdravie a city zvierat? Veď nech sa postará niekto iný a o polroka si to zopakujem. Toto primitívne myslenie ľudí nás už unavuje. Naozaj nás to veľmi unavuje. Mačiatka mali len šťastie, že našli skvelú dočasku, kde sa o nich s láskou starajú.

Pozrieť detail

Spicy

mačka, nar. cca júl 2020, dátum prijatia: máj 2021

Spicy, Pepper a Rasca. Traja najlepší kamaráti, ktorí k nám prišli od pani, ktorá ich zachránila z ulice, no po pár mesiacoch nemohli ostať v areáli kde vyrastali a kde sa o nich ľudia starali. Hrozilo to najhoršie a tak teraz čakajú na druhú šancu u nás.

Pozrieť detail

Pepper

kocúr, nar. cca august 2020, dátum prijatia: máj 2021

Pepper, Spicy a Rasca. Traja najlepší kamaráti, ktorí k nám prišli od pani, ktorá ich zachránila z ulice, no po pár mesiacoch nemohli ostať v areáli kde vyrastali a kde sa o nich ľudia starali. Hrozilo to najhoršie a tak teraz čakajú na druhú šancu u nás.

Pozrieť detail

Ula

mačka, nar. cca január 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Prekrásna tigrínka Ula bola pravdepodobne vyhodená na ulicu v Poprade. Veľmi milá, kontaktná, hľadala u ľudí pomoc. To jej bolo osudným a poranila si labku. Našťastie to nebolo nič vážne a teraz je už v poriadku. 🙂

Pozrieť detail