Fenky

Keiko

fenka, nar. cca február 2021, dátum prijatia: apríl 2022

Rozkošná, maličká Keiko sa našla potulovať na ulici, Niekoľko dní bola veľmi plachá a nechcela prísť k človeku. Napokon sa to podarilo a tak dostala šancu na lepšiu budúcnosť. 🙂

Pozrieť detail

Nea

fenka, nar. cca november 2021, dátum prijatia: apríl 2022

Krásny chlpáčik NEA bola zachránená pred utratením. Teraz dostala druhú šancu a veríme, že na to lepšie dlho čakať nebude. 🙂

Pozrieť detail

Namíbia

fenka, nar cca január 2021, dátum prijatia po druhé: apríl 2022

Táto nádherná fenočka je naša sladká Namíbia. Šteniatko, ktoré sme pred rokom aj s jej maminou a súrodencami zachránili z osady. Všetci našli domov, vrátane Namíbie, o ktorú bol vtedy najväčší záujem. Ako každý dobrý útulok aj my sa snažíme dať zvieratká do najlepších rúk po prísnom výbere. A ako každému aj nám sa môže stať, že niekedy ani netušíme, že sa ľudia po nejako čase zmenia a ich sľuby sú fuč. A tak to bolo aj pri Nami. Bohužiaľ po roku je maličká naspäť a tak teraz hľadá opäť domov. Druhý, ten najlepší, kde ju už nikdy nikto takto nezradí.

Pozrieť detail

Lalita

fenka, nar. cca júl 2021, dátum prijatia: marec 2022

Táto malá rozkošnica sa našla vyhodená v jednom areáli v Poprade. Niekoľko hodín sedela na jednom mieste a triasla strachom. Lalitka u nás našla bezpečie a teraz už len nájsť tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Berta

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: marec 2022

Táto rozkošná fenočka sa našla vyhodená pri osade v Hranovnici. Nevyzerala, že tam patrí. Skôr ju tam jej majiteľ vyhodil z auta, „nech sa zaradí k ostatným“. Bertička však nechcela ísť do osady a tak hľadala pomoc po dedine. Napokon ju našla a teraz čaká na lepší domov u nás.

Pozrieť detail

Nevada

fenka, nar. cca január 2020, dátum prijatia: január 2022

Táto krásna slečna sa našla potulovať v obci Šuňava. Niekto ju tam asi vyhodil, pretože sa už nechcel starať o šteniatka, ktoré hneď porodila. Nevadka sa krásne postarala o svojich 5 malých princezničiek a nastal čas si nájsť ten najlepší domov.

Pozrieť detail

Pandora

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: marec 2022

Nádherná PANDORA sa našla v osade. Veľmi sa bála každého prudkého pohybu, pred ľuďmi utekala. Behala len na 3 nožičkách a báli sme sa, že má jednu zlomenú. RTG to našťastie neukázalo a už o pár dní krásne behala. 🙂 Teraz čaká na tú najlepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Flóra

enka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: február 2022

Dve nádherné psie slečny Flóra a Fauna k nám prišli z osady. Napriek tomu poriadne vypapkané, veselé a spoločenské. 🙂 Sme radi, že teraz môžu u nás čakať na ten najlepší domov na svete.

Pozrieť detail

Fauna

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: február 2022

Dve nádherné psie slečny Fauna a Flóra k nám prišli z osady. Napriek tomu poriadne vypapkané, veselé a spoločenské. 🙂 Sme radi, že teraz môžu u nás čakať na ten najlepší domov na svete.

Pozrieť detail

Matilda

fenka, nar. cca september 2019, dátum prijatia: január 2022

Roztomilú MATILDU vyhodil jej majiteľ z auta pri osade. Nerozumieme ako mohol niekto toto sladké dievčatko takto kruto opustiť. Sme radi, že sa jej nič nestalo a teraz dostala u nás druhú šancu.

Pozrieť detail
12