Fenky

Twiggy

fenka, nar. cca august 2023, dátum prijatia: apríl 2024

TWIGGY, alebo aj 100% dávka nasratosti, k nám prišla za zvláštnych okolností. Potulovala sa po meste s miestnym bezdomovcom, od ktorého ju vzali okoloidúci. Nik nevie odkiaľ ju mal. Takto sa napokon dostala až k nám, kde sa spokojne uhniezdila a prevzala veliteľskú funkciu. Ale všetkého veľa škodí a je čas, aby aj táto dietka malá pokračovala vo svojej ceste a našla rodinku, ktorej bude robiť veľa radosti (hehe) a tak no.

Pozrieť detail

Nija

fenka, nar. cca február 2021, dátum prijatia: apríl 2024,

Nija sa našla potulovať neďaleko jednej obce. Vraj sa tam túlala už niekoľko týždňov. Je s ňou spojený smutný príbeh. Podľa dostupných informácií tam bola aj s 3 šteniatkami (nevieme, či ich nebolo aj viac). Jedno zrazilo auto, jedno si niekto zobral (a ju tam nechal) a posledné šteniatko sa našlo mŕtve v tráve, kde sa k nemu stále Nija vracala. Ležala pri svojom mŕtvom šteniatku. 🙁 Táto nádherná psia dáma našla napokon u nás bezpečie a veríme, že na ten správny domov dlho čakať nebude.

Pozrieť detail

Naira

fenka, nar. cca marec 2023, dátum prijatia: marec 2024

Táto prekrásna slečna bola zachránená z nevhodných podmienok, kde žila stále zavretá v maličkej, špinavej ohrádke s ešte jedným psíkom. Rodina sa ju rozhodla, podľa ich vyjadrení, utratiť. Tak sa dostala k nám, aby dostala druhú šancu na lepší život. Druhému psíkovi sa podarilo nájsť rovno domov. Veríme, že aj Nairuška dlho čakať nabude.

Pozrieť detail

Enola

fenka, nar. cca január 2023, dátum prijatia: marec 2024,

Táto prekrásna, psia dáma sa našla vyhodená v Slovenskom raji. Niekoľko dní blúdila po lesoch, turistických chodníkoch. Sprevádzala turistov. Pohladiť sa však nenechala, držala si odstup, bála sa. Napokon sa nám ju podarilo odchytiť až v Stratenej. 🙂 Trošku nás slečna potrápila. No veríme, že je už u nás spokojná, ľúbená a už len čaká na ten pravý, dokonalý domov.

Pozrieť detail

Amélia

fenka, nar. cca júl 2016, dátum prijatia: február 2024

Veľa bolesti a trápenia sprevádza život tejto nádhernej, čistej duše. Veľa sa toho ani nedozvieme, môžeme len predpokladať. Niekedy svoj domov mala, no dali (vyhodili?) ju do osady. Čo si tam prežila nevieme. Alebo či už trpela v tej rodine? Otázky sú, odpovede žiadne. No nikdy sme ešte nezažili toľko strachu v jednom psovi z toho, keď ho idete pohladiť. Kvičala od strachu akoby sme ju rezali. Amélia u nás dostala šancu na nový štart. U nás zistila, že jej už nikto neublíži. Teraz nastal čas, hľadať ten správny domov. Ten najdokonalejší, trpezlivý domov.

Pozrieť detail

Vega

fenka, nar. cca máj 2019, dátum prijatia: február 2024

Nádherná Vega k nám prišla z osady aj so svojimi 3 šteniatkami (Škorica, Šalvia, Šafran). Žila tam v hrozných podmienkach a to isté hrozilo aj jej trom maličkým. Sme radi, že sú u nás v bezpečí a dúfame, že na domov dlho čakať nebude.

Pozrieť detail

Tuva

fenka, nar. cca september 2023, dátum prijatia: február 2024

TUVA je nádherná, mladá fenočka, ktorá bola vyhodená v najväčšej premávke z auta v neďalekej obci. Vôbec nevieme prečo. Bolo o ňu postarané, vôbec nesmrdela. Zrejme nechcený vianočný darček. Našťastie sa jej nič nestalo. Pritúlala sa do jednej firmy, kde sa o ňu postarali a kontaktovali nás. Teraz u nás táto dokonalá psia slečna čaká na svoju šancu. Čaká na lepší domov.

Pozrieť detail

Nala

fenka, nar. cca september 2022, dátum prijatia: január 2024

NALA sa našla na ulici. Niekto ju vraj vyhodil z auta. Pravdepodobne je z osady. Prečo ju vyviezli a vyhodili, to nevieme. Ale začal jej u nás nový, lepší život. Už len čaká na dokonalý domov. 🙂

Pozrieť detail

Arya

fenka, nar. cca august 2020, dátum prijatia: január 2024,

Arya k nám prišla z naozaj hrozných podmienok. Aj s kamarátom Gremlinom ich držali nonstop 24/7 zavretých v koterci. Bez poriadnej búdy, bez hygieny, spali vo vlastných výkaloch. Nerozumieme prečo si niekto zadováži zviera, aby ho potom takto utýral. No oni dvaja sú už v bezpečí u nás. A teraz už len nájsť ten najlepší domov, kde konečne budú milovaní.

Pozrieť detail

Hedviga REZERVE

fenka, nar. cca september 2014, dátum prijatia: október 2022

Hedviga a Prašivec sa našli vyhodení v neďalekej obci. Niekoľko týždňov sa tam potulovali, Hedviga aj porodila šteniatka. 🙁 Začali prekážať a hrozilo im to najhoršie. Zachránili sme ich, dali im druhú šancu a teraz dúfame, že nájdu aj ten najlepší domov.

Pozrieť detail
12