Fenky

Sonča

fenka, nar. cca september 2009, dátum prijatia: november 2019

Sonča hľadá domov. Sonču jej majitelia nechali v dome, keď ho predali. Ako kus veci, ktorú necháte len tam, kde ste ju položili. To aj pre nich bola. Žiadna láska či mojkanie, len dvor, kde mala byť rada, že vôbec je na voľno. 🙁 Teraz hľadá lepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Darla

fenka, nar. cca marec 2019, dátum prijatia: október 2019

Prekrásna DARLA má za sebou smutný príbeh. Teraz čaká na tu správnu rodinu, ktorá ju neopustí.

Pozrieť detail

Keša

enka, nar. cca november 2018, dátum prijatia: október 2019,

Jedinečnú KEŠU pravdepodobne jej majiteľ vyhodil z auta v Spišskej Belej. Koniec domova, bezpečia, už len hlavná cesta a otázka “prečo”, čo som spravila? Už sa to nedozvie, ale veríme, že už nájde len milujúcu rodinku, ktorá ju bude milovať navždy.

Pozrieť detail

Vanilla REZERVE

fenka, nar.cca apríl 2019, cca 45 cm, dátum prijatia: október 2019,

Krásnu Vanillu niekto vyhodil v kúpeľoch v Lučivnej. Očko mala podliate krvou ako po silnom údere a srsť na krku vystríhanú akoby si z nej robili hračku. Dúfame…veríme, že už ju nikdy nič zlé nestretne…že už bude mať len milujúcu rodinku, ktorá ju zahrnie láskou.

Pozrieť detail

Panda REZERVE

fenka, nar. cca október 2018, dátum prijatia: október 2019

PANDA k nám prišla z Veľkého Slavkova. Vraj ju tam niekto vysadil pri ceste. Pandička čakala a čakala… stále sa vracala na to jedno miesto, v okolí chodila len hľadať jedlo. Nikdy sa však ten človek čo ju tam nechal nevrátil….no veríme, že už ju nikdy nič zlé nestretne a nájde už len dokonalý domov.

Pozrieť detail

Kali

fenka, nar. cca január 2018, dátum prijatia: jún 2019,

Roztomilá KALI “chcelotobyťniečosjazvečikomalenevydalo” sa našla v obci Jánovce. Niekto ju tam vyhodil z auta, ujala sa jej jedna pani a Kali u nej porodila 4 šteniatka. Je to skvelá psia dáma a nevieme prečo sa jej tak niekto kruto zbavil. Kali je roztomilý, nízkopodlažný psík, ktorý Vám ihneď vyčaruje úsmev na tvári.

Pozrieť detail

Soňa

fenka, nar. cca február 2017, dátum prijatia: február 2019

Sonička. 🙂 Naša krásna Sonička. 🙂 Prišla k nám z obce Kravany pri Sečovciach. Zomrel jej majiteľ a ona ostala na záhrade sama.

Pozrieť detail

Cake

fenka, nar. cca september 2018, dátum prijatia: október 2018,

CAKE, Bon-Bon, Candy, Cookie, Donut a Muffin sú šiesti súrodenci, ktorí boli zachránení z domu hrôzy. V obci Batizovce ich vzala skupinka detí z miestnej osady a dali ich do opusteného domu s myšlienkou starať sa o nich. Bohužiaľ malé deti nevedia čo to obnáša a tak sme v dome okrem hromady výkalov, neskutočného smradu našli aj 2 telíčka ich mŕtvych súrodencov. 🙁 Na veľké nešťastie zomreli na parvovirózu. Traja súrodenci z tých čo prežili, ju chytili tiež, ale vďaka včasnému očkovaniu to zvládli bez väčších komplikácií. Teraz sa všetci tešia plnému zdraviu a už len čakajú na toho správneho človeka, ktorý si ich vezme domov a dá im plno lásky. 🙂

Pozrieť detail

Sheela

fenka, nar. cca september 2015, cca 40 cm, dátum prijatia: september 2018

Táto rozkošná, “chcelo to byť bígl”, fenočka sa našla potulovať pri Autonove v Poprade. Nevieme je osud, nevieme čo sa stalo, no nikto sa za celý čas neprihlásil, žeby mu chýbala. Tak sa z nej stal tiež útulkáč čakajúci na niečo lepšie. Podarí sa Sheele nájsť novú rodinu?

Pozrieť detail

Lujzka

fenka, nar. cca máj 2017, cca 42 cm dátum prijatia: júl 2018,

Nádherná Lujzka je fenočka z rómskej osady v Hranovnici. Vzali sme ju dotiaľ spolu s jej 8 šteniatkami, ktorým sa tam vyhrážali smrťou susedia “majiteľky”,, ktorej na záhrade porodila. V nádeji o ich záchranu oslovila nás. Všetkých 9 psíkov putovalo do našej opatery a dúfame, že teraz nájdu Lujzka a aj jej drobce milujúce domovy.

Pozrieť detail