Fenky

Sonja

fena, cca 2 roky, dátum prijatia: marec 2021

Krásna SONJA nemala doteraz veľa šťastia. Jej predchádzajúci život nepoznáme ale predpokladáme, že je z miestnej osady, kde sa neďaleko našla na ceste. Zrejme bola po šteniatkach, tie však neboli nikde. 🙁 Sonja mala šťastie v nešťastí a teraz potrebuje niekoho kto ju bude ľúbiť už navždy a nikdy sa jej takto nezbaví.

Pozrieť detail

Tiana

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: február 2021

TIANA, malá krasotinka, bola zachránená z osady spolu s ďalšími 26timi psíkmi. Veľmi sa bála ľudí, doteraz od nich nič pekné nezažila. Dúfame, že nájde niekoho, kto ju bude milovať a nikdy neopustí.

Pozrieť detail

Mulan

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: február 2021,

MULAN, náš sladký tuleník, bola zachránená z osady spolu s ďalšími 26timi psíkmi. Veľmi sa bála ľudí, utekala aj pred nami. Doteraz od ľudí nič pekné nezažila. Dúfame, že nájde niekoho, kto ju bude milovať a nikdy neopustí.

Pozrieť detail

Aisha REZERVE

fenka, nar. cca september 2019, dátum prijatia: január 2021

Roztomilá, energická, vždy dobre naladená AISHA. ? Táto kráska sa našla vyhodená v Spišskej Belej. Podľa jej stavu srsti atď. usudzujeme, že v dobrých podmienkach nežila. Po dostatočne vybitej energie u nás sa z nej vykľul veľmi šikovný a vnímavý psík. Veríme, že nájde skvelú rodinku, ktorá bude pre ňu ako stvorená. ?

Pozrieť detail

Nana REZERVE

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: január 2021

Prekrásna NANA k nám prišla z osady, kde sme ju zachránili aj s jej 6timi šteniatkami. ? Všetci dostali druhú šancu na život a veríme, že už nikdy v živote nezažijú bolesť a strach.

Pozrieť detail

Cinnamon

fenka, nar. cca december 2019, dátum prijatia: december 2020

Cinnamon je fenočka zo šestnástich psíkov, ktoré sme v decembri 2020 zachránili z neďalekej osady. Dostali novú šancu na život. Na lepší život. Veríme, že sa im podarí nájsť tie najlepšie domovy. ?

Pozrieť detail

Scintilla

fenka, nar. cca január 2020, dátum prijatia: december 2020

Scintilla je fenočka zo šestnástich psíkov, ktoré sme v decembri 2020 zachránili z neďalekej osady. Dostali novú šancu na život. Na lepší život. Veríme, že sa im podarí nájsť tie najlepšie domovy. ?

Pozrieť detail

Čiva

fenka, nar. cca máj 2019, cca 3kg, dátum prijatia: október 2020

Čiva sa našla potulovať na prekvapenie centrom mesta a nie v lese ako sa na pravú veveričku patrí. Osud jej nedoprial pekný štart do života. Zrejme týraná, veľmi citlivá na každý dotyk. Piští vkuse keď sa jej niečo nepozdáva. Trauma sa pomaly odbúrava v priamej úmere s našou stratou sluchu.
Čiva je neskutočná. “Bang” ? vám spraví na privolanie, oslovenie, pri mojkaní, braní na ruky, aj celú noc vám takto spať bude. Má hygienické návyky a šteká ako veľká pani. ?
Nehľadá domov v kabelke ani “kolečka” okolo bytovky. Čiva hľadá normálnu rodinu, ktorá vie že je pes. ? Aj srny v lese sa boja tejto veverky. ?

Pozrieť detail

Havanna

fenka, nar. cca apríl 2020, dátum prijatia: október 202

Nežnučká Havanna k nám prišla spolu s maminou Banannou. ?
Obe slečny sa vyše týždňa túlali po Hozelci a Švábovciach. Celé zabĺšené, vyplašené, nevedeli kam patria. Pomoc našli pri jednej milej rodine, ktorá ich kŕmila a získala si ich dôveru. A tak maličké slečny dostali svoju druhú šancu.

Pozrieť detail

Miranda REZERVE

fenka, nar. cca júl 2020, dátum prijatia: september 2020

Roztomilá Miranda k nám prišla spolu so sestričkami Carie, Charlotte a Samantha. Na tento svet sa nepýtali, no prišli tu a potrebovali pomoc. Snáď ich život bude už len pekný.

Pozrieť detail
12