Fenky

Nala

fenka, nar. cca september 2022, dátum prijatia: január 2024

NALA sa našla na ulici. Niekto ju vraj vyhodil z auta. Pravdepodobne je z osady. Prečo ju vyviezli a vyhodili, to nevieme. Ale začal jej u nás nový, lepší život. Už len čaká na dokonalý domov. 🙂

Pozrieť detail

Arya

fenka, nar. cca august 2020, dátum prijatia: január 2024

Arya k nám prišla z naozaj hrozných podmienok. Aj s kamarátom Gremlinom ich držali nonstop 24/7 zavretých v koterci. Bez poriadnej búdy, bez hygieny, spali vo vlastných výkaloch. Nerozumieme prečo si niekto zadováži zviera, aby ho potom takto utýral. No oni dvaja sú už v bezpečí u nás. A teraz už len nájsť ten najlepší domov, kde konečne budú milovaní.

Pozrieť detail

Marry

fenka, nar. cca január 2022, dátum prijatia: január 2024,

MARRY je nádherná, mladá fenočka, ktorú majiteľ vyhodil pri osade. Na neznámom mieste, stratená, nechcená. Po pár mesiacoch však bola zachránená a dostala druhú šancu na lepší život.

Pozrieť detail

Hedviga REZERVE

fenka, nar. cca september 2014, dátum prijatia: október 2022

Hedviga a Prašivec sa našli vyhodení v neďalekej obci. Niekoľko týždňov sa tam potulovali, Hedviga aj porodila šteniatka. 🙁 Začali prekážať a hrozilo im to najhoršie. Zachránili sme ich, dali im druhú šancu a teraz dúfame, že nájdu aj ten najlepší domov.

Pozrieť detail

Fauna

fenka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: február 2022

Dve nádherné psie slečny Fauna a Flóra k nám prišli z osady. Napriek tomu poriadne vypapkané, veselé a spoločenské. 🙂 Sme radi, že teraz môžu u nás čakať na ten najlepší domov na svete.

Pozrieť detail

Amara REZERVE

AMARA, fenka, nar. cca máj 2020, dátum prijatia: máj 2021

Amaru niekto vyhodil v Spišskom Štiavniku z auta rovno pri osade. Stratená, nechápala čo sa deje a kam sa ma ukryť. Túlala sa po obci. Doplatila na dôveru, napadli ju psy a dohrýzli labku. Hneď potom, pre jej dôverčivosť a lásku voči ľuďom, si ju „osedlali“ miestne deti a jazdili na nej ako na koni. 🙁 Chúďatko Amarka, tak veľmi chcela pomoc od ľudí.
Našťastie sa dostala k nám a už je zdravá a v poriadku. Užíva si svoj život naplno a čaká na dokonalú rodinu.

Pozrieť detail

Lujzka

fenka, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: júl 2018,

Nádherná Lujzka je fenočka z rómskej osady v Hranovnici. Vzali sme ju dotiaľ spolu s jej 8 šteniatkami, ktorým sa tam vyhrážali smrťou susedia „majiteľky“,, ktorej na záhrade porodila. V nádeji o ich záchranu oslovila nás. Všetkých 9 psíkov putovalo do našej opatery a dúfame, že teraz nájdu Lujzka a aj jej drobce milujúce domovy.

Pozrieť detail