Fenky

Niva

fenka, nar. august 2022, dátum prijatia: august 2023

Niva je výsledkom dnešného množiteľského biznisu. Merle je v kurze a psy sa krížia hlava nehlava, len aby sa to dosiahlo. Končia v zlých rukách. U ľudí, ktorí nič nevedia o plemenách a týchto kríženiach a začína problém. Pes sa nudí, uteká, je nešťastný. Aj Niva k nám prišla od majiteľa, ktorý sa jej nevedel dostatočne venovať. Behala po ulici a hrozilo jej to najhoršie. Potrebuje niekoho, kto jej dá všetko čo potrebuje a bude šťastná a spokojná. 🙂

Pozrieť detail

Riana

fenka, nar. apríl 2014, dátum prijatia: august 2023

RIANA si za svoj život prežila toľko zrady od ľudí, že sa až čudujeme ako v nich stále verí. Našla sa potulovať po hlavnej ceste. Vďaka čipu sme sa postupne dozvedeli jej príbeh. Stroj na šteniatka, ozdoba záhrady, prešla si mnohým. Pohadzovali si ju ako horúci zemiak. Z jednej rodiny do druhej až kým definitívne neskončila tam kde väčšina týchto psov, ktorí už pre svoju rodinu nič neznamenajú. Je šťastná, teda šťastnejšia. Ešte nevie, že niekde možno naozaj existuje rodina, ktorá jej dá ešte viac než my. Ktorá jej dá skutočný, milujúci domov a hlavne navždy.

Pozrieť detail

Rumba a Samba REZERVE

fenky, nar. august 2016(R), júl 2022(S), dátum prijatia: júl 2023

Dve malinké, rozkošné fenočky sa našli vyhodené pri hnojisku. Vedľa nich taška, v ktorej ich zrejme doniesli. Malinké nenormálne páchli, ich srsť bola plná dredov. Nevieme kto a prečo ich vyhodil ako najväčší odpad. No už sú u nás v bezpečí a teraz hľadajú ten najlepší domov na svete. Spoločný domov.

Pozrieť detail

Roxana

fenka, nar. cca november 2020, dátum prijatia: júl 2023

Roxana k nám prišla úplne psychicky zničená. Jej prežívanie bolo len strach, neistota, byť stále v pozore a permamentne smutná. Od šteniatka žila u alkoholikov. Ľutovali ju susedia, ľutovali ju iní venčiari, ktorí to na prechádzkach videli. Ale v našom štáte slovo nestačí, niekedy tu nestačia ani dôkazy aby sa pomohlo. Napokon sa jej ale „na stráženie“ ujala jedna pani. Mala byť u nej len 2 týždne, boli z toho 2 mesiace. O Roxanu už pôvodná rodina záujem nemala. Bohužiaľ ani v tejto ostať nemohla a tak sa ju rozhodli utratiť. Tak sme sa o tomto smutnom príbehu dozvedeli a tak sme Roxanke pomohli. Roxanka sa našťastie dostala do lepšieho a my veríme, že nájde aj ten správny domov.

Pozrieť detail

Paula

fenka, nar. cca júl 2021, dátum prijatia: júl 2023

Paula sa našla vyhodená pri jednom odpočívadle. Skrývala sa pod drevami, bála sa ľudí. Bola tam vraj niekoľko týždňov. Jej majiteľ ju tam vyhodil z auta. Nekonečný príbeh zbavovania sa zvierat. A tak dobrých zvierat. 🙁 Ona je úplne zlatíčko. Teraz čaká možno práve na vás.

Pozrieť detail

Rosalie

fenka, nar. cca apríl 2022, dátum prijatia: júl 2023

Táto prekrásna princezná sa túlala niekoľko týždňov v jednej obci. Pravdepodobne pochádza z osady. Srsť celá zadredovaná, obrovský „pancier“, ktorý sa musel vyholiť. Zo začiatku sa veľmi bála, prestala ľuďom veriť. No teraz je z nej už prísavka, ktorá sa od Vás nepohne a miluje Vás celým srdcom. 🙂 Teraz čaká na svoju rodinu.

Pozrieť detail

Jin&Jang

fenka (čierna), pes (biely), nar. cca jún 2022, dátum prijatia: apríl 2023

Dvaja dokonalí súrodenci. Pravdepodobne vyhodení alebo zatúlaní z osady. Svoju cestu za lepším vzali do vlastných rúk a my veríme, že sa im to vyplatí. Že nájdu ten najlepší domov. Zaslúžia si to. Sú to zlatíčka. ❤️

Pozrieť detail

Buba

fenka, nar. cca január 2021, cca 57cm, cca 30kg

Tak táto nádherná, veľká kopa lásky priniesla do útulku veľa radosti. 🙂 Kto a prečo ju vyhodil netušíme, ale ten kto ju získa, bude najšťastnejší človek. Našla sa potulovať niekoľko dní pri vlakovej zastávke. Myslíme si, že je z osady, odkiaľ nasledovala svojho pána, ten nastúpil na vlak a ona sa ocitla sama na neznámom mieste. Nech to bolo už akokoľvek, teraz je už v lepšom a hľadá ten najlepší domov na svete.

Pozrieť detail

Luna

fenka, nar. cca august 2019

LUNA k nám prvýkrát prišla v roku 2020. Bola zachránená aj s Nevillom z hrôzostrašného domu, odkiaľ sme posledne odobrali „Irisky“. Od šteniatka poznala len strach a ubližovanie. U nás konečne spoznala, že nie každý je zlý, že sa nemusí báť každého dňa. Napokon našla aj svoj domov. No po roku a pol hľadá Lunka domov opäť. A my veľmi dúfame, že už trvalý a ten najdokonalejší pre ňu.

Pozrieť detail

Hedviga

fenka, nar. cca september 2014, dátum prijatia: október 2022

Hedviga a Prašivec sa našli vyhodení v neďalekej obci. Niekoľko týždňov sa tam potulovali, Hedviga aj porodila šteniatka. 🙁 Začali prekážať a hrozilo im to najhoršie. Zachránili sme ich, dali im druhú šancu a teraz dúfame, že nájdu aj ten najlepší domov.

Pozrieť detail
12