Fenky

Luna

fenka, nar. cca august 2019, dátum prijatia: august 2020

Luna a Neville sa k nám dostali od pani zo sociálne slabších pomerov, kedy ich už nevládala uživiť. Myslíme, že to bolo pre nich veľmi dobré a teraz dostali druhú šancu na lepší život.

Pozrieť detail

Hana REZERVE

fenka, nar. cca. september 2019, dátum prijatia: august 2020

Toto prekrásne kukadielko si prežilo zlý začiatok života. Jej príbeh je veľmi smutný. Dostali sme hlásenie, že v opustenom dobe ostala na reťazi bez vody a jedla. 🙁 Keď to zistili susedia, pár dní ju kŕmili, aby nezomrela. Napriek hláseniu na polícií, tá nezrobila nič. 🙁 Jej rodina odišla za prácou do Írska a ju nechali len tak. Hana je už ale našťastie v bezpečí. Už len nájsť dobrý domov, kde jej už takto nikto nikdy neublíži.

Pozrieť detail

Dora

fenka, nar. cca november 2016, dátum prijatia: máj 2020

DORKA má za sebou smutný príbeh. Vzali sme ju zo zlých podmienok aj s jej 6 šteniatkami. Dorka žila zavretá v koterci bez vody a jedlo. To dostávala len občas, keď si niekto spomenul. Keď sme ju odtiaľ vzali, nevedela sa v útulku dopiť. 🙁 A to musela ešte kojiť svoje malé bábätka. Dorka k nám prišla nesmierne vychudnutá, bolo jej vidno každé rebro. Kým mala pri sebe šteniatka, nedokázala stále pribrať. Teraz nám už krásavica pomaly, spokojne priberá. Statočná bojovnica, úžasná Dorka dostala druhú šancu na život. Pomôžeš jej v jej ceste za domovom?

Pozrieť detail

Deniska

fenka, nar.cca marec 2012, , dátum prijatia: júl 2020

Príbeh Denisky je veľmi smutný. Za posledné roky si prežila nesmierne veľa bolesti. To na nej zanechalo obrovské stopy a veľmi pomaly v nej človek vybuduje dôveru. Napriek tomu vieme, že to nie je nemožné, že je to len dlhšia cesta a aj Deniska bude raz šťastne vrtieť chvostíkom. Deniska za 8 rokov zažila len veľa strachu. Prežije druhú polovicu života milovaná a chcená alebo nikdy nenájde skutočnú rodinu? Veríme, že sa medzi Vami nájde niekto, komu nad ňou srdiečko podskočí.

Pozrieť detail

Zelda REZERVE

fenka, nar. cca február 2016, dátum prijatia: jún 2020

Zelda žila min. rok na ulici. Táto fenočka sa údajne rok potulovala po meste Svit. Ľuďom nedôverovala, nedala sa ani pohladiť. Keď sme sa o nej dozvedeli od jednej pani, ktorej nebola ukradnutá, podarilo sa ju do týždňa chytiť do odchytovej klietky. A vtedy začala jej cesta za domovom. Začali sme si postupne získavať jej priazeň. Zelda nám nedovolila na seba siahnuť, bála sa a oháňala okolo seba. Po pár dňoch ale svoju “bublinu” dala preč a začali sme sa pomaly zbližovať. Dnes je už zo Zeldy veselý a úžasný psík, ktorý potrebuje už len nájsť svoju dokonalú rodinu.

Pozrieť detail

Lea

fenka, nar. cca február 2014, cca 45 cm, dátum prijatia: jún 2020

Rozkošná Leuška. Prežila si doteraz veľa zlého od ľudí ale aj tak na nich nezanevrela. Dá niekto šancu čiernej fenočke, ktorá túži po láske a bezpečí domova?

Pozrieť detail

Margot

fena, nar. cca december 2018, dátum prijatia: marec 2020

Margotka je jedna fenočka z 22 psíkov, ktoré sme zachránili v jeden deň z neďalekej osady. Našli sme ju skrytú v opustenom aute, do ktorého chodila len cez malú dieru v okne. Pri nej ležali jej ešte slepé šteniatka, ktoré si takto chránila. U nás Margotka vychovala tieto krásne stvorenia, ktoré sme s polu s ňou vzali do bezpečia. Tak ako jej detičky Bueno, Haribo, Pedro, Oreo, Vesna, Anita a Kofila sú pripravení ísť “do sveta”, tak aj Margotka sa už uchádza o Vašu priazeň. 🙂

Pozrieť detail

Bobina

fenka, nar. cca apríl 2009, dátum prijatia: marec 2020

Bobinka má za sebou zložitý príbeh, ktorému popravde ani nerozumieme, nakoľko každý vraví niečo iné. No dúfame, že jej pomôžeme a svoj život dožije v milujúcej rodinke.

Pozrieť detail

Sonča

fenka, nar. cca september 2009, dátum prijatia: november 2019

Sonča hľadá domov. Sonču jej majitelia nechali v dome, keď ho predali. Ako kus veci, ktorú necháte len tam, kde ste ju položili. To aj pre nich bola. Žiadna láska či mojkanie, len dvor, kde mala byť rada, že vôbec je na voľno. 🙁 Teraz hľadá lepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Cake

fenka, nar. cca september 2018, dátum prijatia: október 2018,

CAKE, Bon-Bon, Candy, Cookie, Donut a Muffin sú šiesti súrodenci, ktorí boli zachránení z domu hrôzy. V obci Batizovce ich vzala skupinka detí z miestnej osady a dali ich do opusteného domu s myšlienkou starať sa o nich. Bohužiaľ malé deti nevedia čo to obnáša a tak sme v dome okrem hromady výkalov, neskutočného smradu našli aj 2 telíčka ich mŕtvych súrodencov. 🙁 Na veľké nešťastie zomreli na parvovirózu. Traja súrodenci z tých čo prežili, ju chytili tiež, ale vďaka včasnému očkovaniu to zvládli bez väčších komplikácií. Teraz sa všetci tešia plnému zdraviu a už len čakajú na toho správneho človeka, ktorý si ich vezme domov a dá im plno lásky. 🙂

Pozrieť detail
12