Fenky

Ginny

fenka, nar. cca február 2018, dátum prijatia: júl 2022

Roztomilá Giny (u nás Kuna) bola zachránená pred 2 rokmi z osady. Žila v naozaj hrozných podmienkach, veľmi sa bála a už v lepšie neverila. Našťastie sa dostala k nám a dokonca na domov dlho ani nečakala. No bohužiaľ sa z neho tešila len niekoľko mesiacov. A opäť je bez domova. 🙁 Veríme, že už tentokrát nájde rodinu, ktorá ju nesklame a dá jej milujúci domov navždy.

Pozrieť detail

Alicent

fenka, nar. cca jún 2021, dátum prijatia: august 2022

Dve prekrásne fenočky ALICENT a RHAENYRA sa našli vyhodené na kraji lesa. Alicent dokonca aj so svojím malým šteniatkom. 🙁 Niekoho už prestali baviť a takto „jednoducho“ sa ich zbavili. Mali šťastie v nešťastí a nič sa im nestalo. Teraz v bezpečí u nás, čakajú na milujúci domov.

Pozrieť detail

Rhaenyra

fenka, nar. cca jún 2021, dátum prijatia: august 2022

Dve prekrásne fenočky RHAENYRA a ALICENT sa našli vyhodené na kraji lesa. Alicent dokonca aj so svojím malým šteniatkom. 🙁 Niekoho už prestali baviť a takto „jednoducho“ sa ich zbavili. Mali šťastie v nešťastí a nič sa im nestalo. Teraz v bezpečí u nás, čakajú na milujúci domov.

Pozrieť detail

Mona

fenka, nar. cca december 2021, dátum prijatia: august 2022

Prekrásna Mona sa našla vyhodená v centre mesta. Pobehovala sem a tam a hľadala svojho pána. Ten sa nenašiel a tak sa ocitla u nás. Užíva si život a hry so psími kamošmi. No chýba jej to hlavné…milujúci domov.

Pozrieť detail

Tea

fenka, nar. cca december 2021, dátum prijatia: júl 2022

Maličká rozkošnica Tea sa našla potulovať po meste. Nikomu nechýbala, jej minulosť nepoznáme. No veríme, že budúcnosť bude len tá najkrajšia. Táto kráska si to zaslúži.

Pozrieť detail

Iris

fenka, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: jún 2022

Roztomilá Iris je jedna z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Iris sme zachránili spolu s jej 6timi šteniatkami.
Dostala novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?

Pozrieť detail

Letty

fenka, nar. cca november 2021, dátum prijatia: jún 2022

Rozkošná Letty je jedna z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Letty dostala novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?

Pozrieť detail

Verona

fenka, nar. cca august 2021, dátum prijatia: jún 2022

Rozkošná Verona je jedna z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Verona dostala novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?

Pozrieť detail

Wednesday

fenka, nar. cca január 2022, dátum prijatia: apríl 2022

Wednesday a Pugsley, dvaja súrodenci ktorí sa našli vyhodení na zastávke v Spišskej Belej. Svedkovia videli ako tam zastavilo auto, vyhodilo ich a odišlo. Chúďatka sa rozbehli po ceste, nevedeli čo sa deje. Našťastie sa im dostalo pomoci a prišli k nám. Teraz v útulku čakajú na svoju dokonalú rodinku a my veríme, že dlho čakať nebudú. 🙂

Pozrieť detail

Keiko

fenka, nar. cca február 2021, dátum prijatia: apríl 2022

Rozkošná, maličká Keiko sa našla potulovať na ulici, Niekoľko dní bola veľmi plachá a nechcela prísť k človeku. Napokon sa to podarilo a tak dostala šancu na lepšiu budúcnosť. 🙂

Pozrieť detail