Fenky

Zoja

fenka, nar. cca december 2020, dátum prijatia: máj 2021

Život jej poriadne nezačal a už si prežila toľko trápenia. Ako šteniatko sa narodila pre nezodpovednosť a odopieranie kastrácií. Pani ju aj druhé šteniatko rozdávala okoloidúcim pred obchodom. Takto sa dostala k jednej rodine lebo “dcérka chcela šteniatko”. Po 2 týždňoch sa zistilo, že šteniatko ciká, kaká bez dovolenia a je veľmi živé…tak s ním zas preč. 🙁 A dopadla ešte horšie.. to už ani radšej nepíšeme. “Našťastie” aj tam už liezla na nervy, tak sa dostala k nám. A tak dostala nádej na lepší život.

Pozrieť detail

Bubbles

fenka, nar. cca november 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Bubbles, Buttercup a Blossom sú tri najlepšie kamošky, ktoré k nám prišli z iného útulku.
Bubbles vraj niekto vyhodil medzi 2 dedinami na hlavnej ceste. Vyhodená, opustená, nechcená. Teraz čaká na druhú šancu, na milujúci domov.

Pozrieť detail

Ginger REZERVE

fenka, nar. cca jún 2018, dátum prijatia: marec 2021

Rozkošnica Ginger je fenočka z osady. Začiatky ľahké nemala, ale veríme, že už jej nebude nikdy ublížené.

Pozrieť detail

Hana

fenka, nar. cca november 2016, dátum prijatia: marec 2021

Najchutnejší, najňuňkovejší medvedík HANA. Dokonalé psie stvorenie.
Hanku niekto vyhodil na ceste medzi 2 dedinami. Prečo? Netušíme…je to úžasná psia dáma.

Pozrieť detail

Anna REZERVE

fenka, nar cca február 2018, dátum prijatia: marec 2021

Krásny plyšáčik Anna sa našla potulovať po jednej obci. Jej predchádzajúci život nepoznáme ale vidíme na nej ešte veľa strachu z rôznych vecí, či ľudí. Veríme, že v tých správnych rukách z nej bude úžasná, dokonalá fenočka, ktorá začne ľuďom veriť.

Pozrieť detail

Merida

fenka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: február 2021

Milujúca mamina MERIDA bola zachránená aj so svojimi ešte slepými šteniatkami z osady. Veľmi sa bála a schovávala, doteraz nič dobré od ľudí nezažila. Je to obetavá, úžasná, najdokonalejšia psia dáma, ktorá nám každý deň spríjemňuje deň. 🙂

Pozrieť detail

Ela REZERVE

fenka, nar. cca september 2015

ELA, adoptovaná pred pár rokmi, hľadá opäť z rodinných dôvodov domov. Neznesie nové bábätko v rodine. Hľadá domov bez malých detí.

Pozrieť detail

Mulan

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: február 2021,

MULAN, náš sladký tuleník, bola zachránená z osady spolu s ďalšími 26timi psíkmi. Veľmi sa bála ľudí, utekala aj pred nami. Doteraz od ľudí nič pekné nezažila. Dúfame, že nájde niekoho, kto ju bude milovať a nikdy neopustí.

Pozrieť detail

Čiva

fenka, nar. cca máj 2019, cca 3kg, dátum prijatia: október 2020

Čiva sa našla potulovať na prekvapenie centrom mesta a nie v lese ako sa na pravú veveričku patrí. Osud jej nedoprial pekný štart do života. Zrejme týraná, veľmi citlivá na každý dotyk. Piští vkuse keď sa jej niečo nepozdáva. Trauma sa pomaly odbúrava v priamej úmere s našou stratou sluchu.
Čiva je neskutočná. “Bang” ? vám spraví na privolanie, oslovenie, pri mojkaní, braní na ruky, aj celú noc vám takto spať bude. Má hygienické návyky a šteká ako veľká pani. ?
Nehľadá domov v kabelke ani “kolečka” okolo bytovky. Čiva hľadá normálnu rodinu, ktorá vie že je pes. ? Aj srny v lese sa boja tejto veverky. ?

Pozrieť detail

Luna REZERVE

fenka, nar. cca august 2019, dátum prijatia: august 2020

Luna a Neville sa k nám dostali od pani zo sociálne slabších pomerov, kedy ich už nevládala uživiť. Myslíme, že to bolo pre nich veľmi dobré a teraz dostali druhú šancu na lepší život.

Pozrieť detail
12