Fenky

Lea

fenka, nar. cca február 2014, cca 45 cm, dátum prijatia: jún 2020

Rozkošná Leuška. Prežila si doteraz veľa zlého od ľudí ale aj tak na nich nezanevrela. Dá niekto šancu čiernej fenočke, ktorá túži po láske a bezpečí domova?

Pozrieť detail

Vivienne REZERVE

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: apríl 2020,

Túto krásnu fenočku niekto vyhodil neďaleko Smižian. Nevieme prečo, nevieme čím si to zaslúžila, len vieme že jej dáme všetko čo je v našich silách a veríme, že nájde skutočnú rodinu, ktorá ju nikdy neopustí.

Pozrieť detail

Margot

fena, nar. cca december 2018, dátum prijatia: marec 2020

Margotka je jedna fenočka z 22 psíkov, ktoré sme zachránili v jeden deň z neďalekej osady. Našli sme ju skrytú v opustenom aute, do ktorého chodila len cez malú dieru v okne. Pri nej ležali jej ešte slepé šteniatka, ktoré si takto chránila. U nás Margotka vychovala tieto krásne stvorenia, ktoré sme s polu s ňou vzali do bezpečia. Tak ako jej detičky Bueno, Haribo, Pedro, Oreo, Vesna, Anita a Kofila sú pripravení ísť “do sveta”, tak aj Margotka sa už uchádza o Vašu priazeň. 🙂

Pozrieť detail

Bobina

fenka, nar. cca apríl 2009, dátum prijatia: marec 2020

Bobinka má za sebou zložitý príbeh, ktorému popravde ani nerozumieme, nakoľko každý vraví niečo iné. No dúfame, že jej pomôžeme a svoj život dožije v milujúcej rodinke.

Pozrieť detail

Sonča

fenka, nar. cca september 2009, dátum prijatia: november 2019

Sonča hľadá domov. Sonču jej majitelia nechali v dome, keď ho predali. Ako kus veci, ktorú necháte len tam, kde ste ju položili. To aj pre nich bola. Žiadna láska či mojkanie, len dvor, kde mala byť rada, že vôbec je na voľno. 🙁 Teraz hľadá lepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Jasha REZERVE

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Jasha, Janisse, Jeronimo, Jeffrey k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail

Cake

fenka, nar. cca september 2018, dátum prijatia: október 2018,

CAKE, Bon-Bon, Candy, Cookie, Donut a Muffin sú šiesti súrodenci, ktorí boli zachránení z domu hrôzy. V obci Batizovce ich vzala skupinka detí z miestnej osady a dali ich do opusteného domu s myšlienkou starať sa o nich. Bohužiaľ malé deti nevedia čo to obnáša a tak sme v dome okrem hromady výkalov, neskutočného smradu našli aj 2 telíčka ich mŕtvych súrodencov. 🙁 Na veľké nešťastie zomreli na parvovirózu. Traja súrodenci z tých čo prežili, ju chytili tiež, ale vďaka včasnému očkovaniu to zvládli bez väčších komplikácií. Teraz sa všetci tešia plnému zdraviu a už len čakajú na toho správneho človeka, ktorý si ich vezme domov a dá im plno lásky. 🙂

Pozrieť detail

Lujzka

fenka, nar. cca máj 2017, cca 42 cm dátum prijatia: júl 2018,

Nádherná Lujzka je fenočka z rómskej osady v Hranovnici. Vzali sme ju dotiaľ spolu s jej 8 šteniatkami, ktorým sa tam vyhrážali smrťou susedia “majiteľky”,, ktorej na záhrade porodila. V nádeji o ich záchranu oslovila nás. Všetkých 9 psíkov putovalo do našej opatery a dúfame, že teraz nájdu Lujzka a aj jej drobce milujúce domovy.

Pozrieť detail