Fenky

Debora

fenka, nar. cca máj 2015, cca 50 cm, cca 26kg, dátum prijatia: jún 2021

Naša ľúbezná Debora. Tak dobručká, tak sladučká, nechápeme prečo sa jej majiteľ zbavil. Je isté, že žila v rodine. Ovláda povely, vie ísť na miesto, pozná auto. Pravdepodobne ho už prestala baviť a aj kvôli zdravotným problémom s nožičkami… Je zrejme po zápale alebo traume nožičky, takže niekedy kríva a nevyžaduje vôbec dlhé prechádzky. Je to taká pani gaučáčka. Veríme, že aj napriek svojím problémom niekoho očarí. Veď aj nám ľuďom sa môže hocičo prihodiť.. a preto nás ma teraz rodina vyhodiť? 🙁

Pozrieť detail

Cassie

fenka, nar. cca jún 2020, cca 47cm, cca 22kg, dátum prijatia: jún 2021

Táto prekrásna fenočka Cassie s neskutočne prenikavými očkami, ktoré Vás hneď dostanú, sa našla potulovať po hlavnej ceste v obci Hôrka. Niekto ju tam zrejme vyhodil. Cassie bola po šteniatkach. Pre niekoho je pohodlnejšia cesta fenku vyhodiť ako dať kastrovať.
Domov to dobrý nebol, teraz ju čaká už len niečo lepšie.

Pozrieť detail

Hrčka

fenka, nar. cca jún 2020, dátum prijatia: máj 2021

oto najsladšie rozkošniatko k nám prišlo z osady Rakúsy. Malinká veľmi prosila o pomoc, chodila všade za ľuďmi, kt. jej prišli pomôcť. Hrčka k nám prišla doslova posiata kliešťami. Mala ich cez osemdesiat. Už je našťatie v bezpečí a spokojná. Veríme, že dlho čakať na dokonalý domov nebude.

Pozrieť detail

Blossom

fenka, nar. júl 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Blossom, Buttercup a Bubbles sú tri najlepšie kamošky, ktoré k nám prišli z iného útulku. Buttercup a Blossom sú sestričky. Namnožené sestričky, ktoré sa narodili v útulku, pretože ich maminu (Ginger, ktorej sme už našli domov) tam nechali nakryť. Nevieme kde žijú zvyšné šteniatka, ako skončili a či v dobrých domovoch, no sme radi, že sme mohli dať druhú šancu aspoň týmto slečnám a ich mamine. 🙂

Pozrieť detail

Buttercup

fenka, nar. júl 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Buttercup, Blossom a Bubbles sú tri najlepšie kamošky, ktoré k nám prišli z iného útulku. Buttercup a Blossom sú sestričky. Namnožené sestričky, ktoré sa narodili v útulku, pretože ich maminu (Ginger, ktorej sme už našli domov) tam nechali nakryť. Nevieme kde žijú zvyšné šteniatka, ako skončili a či v dobrých domovoch, no sme radi, že sme mohli dať druhú šancu aspoň týmto slečnám a ich mamine. 🙂

Pozrieť detail

Elsa

fenka, nar. cca február 2019, dátum prijatia: marec 2021,

Prekrásna líštička ELSA. Dokonalé krásna a výnimočná. Toto zlatíčko pochádza z osady, odkiaľ aj prišla s nepeknou zlomeninou nožičky. Elsička bola veľmi statočná, všetko zvládla a operácia jej pomohla. Teraz hľadá niekoho, kto jej dá domov plný lásky.

Pozrieť detail

Bubbles

fenka, nar. cca november 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Bubbles, Buttercup a Blossom sú tri najlepšie kamošky, ktoré k nám prišli z iného útulku.
Bubbles vraj niekto vyhodil medzi 2 dedinami na hlavnej ceste. Vyhodená, opustená, nechcená. Teraz čaká na druhú šancu, na milujúci domov.

Pozrieť detail

Hana

fenka, nar. cca november 2016, dátum prijatia: marec 2021

Najchutnejší, najňuňkovejší medvedík HANA. Dokonalé psie stvorenie.
Hanku niekto vyhodil na ceste medzi 2 dedinami. Prečo? Netušíme…je to úžasná psia dáma.

Pozrieť detail

Ela REZERVE

fenka, nar. cca september 2015

ELA, adoptovaná pred pár rokmi, hľadá opäť z rodinných dôvodov domov. Neznesie nové bábätko v rodine. Hľadá domov bez malých detí.

Pozrieť detail

Mulan REZERVE

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: február 2021,

MULAN, náš sladký tuleník, bola zachránená z osady spolu s ďalšími 26timi psíkmi. Veľmi sa bála ľudí, utekala aj pred nami. Doteraz od ľudí nič pekné nezažila. Dúfame, že nájde niekoho, kto ju bude milovať a nikdy neopustí.

Pozrieť detail
12