Fenky

Hedviga

fenka, nar. cca september 2014, dátum prijatia: október 2022

Hedviga a Prašivec sa našli vyhodení v neďalekej obci. Niekoľko týždňov sa tam potulovali, Hedviga aj porodila šteniatka. 🙁 Začali prekážať a hrozilo im to najhoršie. Zachránili sme ich, dali im druhú šancu a teraz dúfame, že nájdu aj ten najlepší domov.

Pozrieť detail

Arleen REZERVE

fenka, nar. cca september 2021, dátum prijatia: október 2022

Prekrásna ARLEEN sa našla uviazaná o ker pri rieke. Niekto sa jej takto nepekne zbavil a zrejme ju chcel nechať tam umrieť. Našťastie sa dočkala pomoci a teraz už čaká len na milovaný domov.

Pozrieť detail

Ginny

fenka, nar. cca február 2018, dátum prijatia: júl 2022

Roztomilá Giny (u nás Kuna) bola zachránená pred 2 rokmi z osady. Žila v naozaj hrozných podmienkach, veľmi sa bála a už v lepšie neverila. Našťastie sa dostala k nám a dokonca na domov dlho ani nečakala. No bohužiaľ sa z neho tešila len niekoľko mesiacov. A opäť je bez domova. 🙁 Veríme, že už tentokrát nájde rodinu, ktorá ju nesklame a dá jej milujúci domov navždy.

Pozrieť detail

Tea

fenka, nar. cca december 2021, dátum prijatia: júl 2022

Maličká rozkošnica Tea sa našla potulovať po meste. Nikomu nechýbala, jej minulosť nepoznáme. No veríme, že budúcnosť bude len tá najkrajšia. Táto kráska si to zaslúži.

Pozrieť detail

Letty

fenka, nar. cca november 2021, dátum prijatia: jún 2022

Rozkošná Letty je jedna z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Letty dostala novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?

Pozrieť detail

Verona

fenka, nar. cca august 2021, dátum prijatia: jún 2022

Rozkošná Verona je jedna z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Verona dostala novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?

Pozrieť detail

Wednesday

fenka, nar. cca január 2022, dátum prijatia: apríl 2022

Wednesday a Pugsley, dvaja súrodenci ktorí sa našli vyhodení na zastávke v Spišskej Belej. Svedkovia videli ako tam zastavilo auto, vyhodilo ich a odišlo. Chúďatka sa rozbehli po ceste, nevedeli čo sa deje. Našťastie sa im dostalo pomoci a prišli k nám. Teraz v útulku čakajú na svoju dokonalú rodinku.

Pozrieť detail

Namíbia

fenka, nar cca január 2021, dátum prijatia po druhé: apríl 2022

Táto nádherná fenočka je naša sladká Namíbia. Šteniatko, ktoré sme pred rokom aj s jej maminou a súrodencami zachránili z osady. Všetci našli domov, vrátane Namíbie, o ktorú bol vtedy najväčší záujem. Ako každý dobrý útulok aj my sa snažíme dať zvieratká do najlepších rúk po prísnom výbere. A ako každému aj nám sa môže stať, že niekedy ani netušíme, že sa ľudia po nejako čase zmenia a ich sľuby sú fuč. A tak to bolo aj pri Nami. Bohužiaľ po roku je maličká naspäť a tak teraz hľadá opäť domov. Druhý, ten najlepší, kde ju už nikdy nikto takto nezradí.

Pozrieť detail

Berta

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: marec 2022

Táto rozkošná fenočka sa našla vyhodená pri osade v Hranovnici. Nevyzerala, že tam patrí. Skôr ju tam jej majiteľ vyhodil z auta, „nech sa zaradí k ostatným“. Bertička však nechcela ísť do osady a tak hľadala pomoc po dedine. Napokon ju našla a teraz čaká na lepší domov u nás.

Pozrieť detail

Indiana

fenka, nar január 2022, dátum prijatia: január 2022

Indiana, Alabama, Arizona, Florida a Montana sú sestričky, ktoré sa narodili maminke Nevadke. Našťastie Nevadka prišla z ulice k nám a tak všetci dostali šancu na život. Veríme, že teraz nájdu aj tie najlepšie domovy.

Pozrieť detail
12