Fenky

Lentilka

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: marec 2020

Naša roztomilá Lentilka bola zachránená z osady. Spolu s bračekom Jojom, maminkou Coffee a jej malými detičkami. Prvé dni sa bála dotykov a krčila, no postupne zistila, že jej už nikto neublíži a teraz je z nej úžasná a milá fenočka, ktorá čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail

Bobina

fenka, nar. cca apríl 2009, dátum prijatia: marec 2020

Bobinka má za sebou zložitý príbeh, ktorému popravde ani nerozumieme, nakoľko každý vraví niečo iné. No dúfame, že jej pomôžeme a svoj život dožije v milujúcej rodinke.

Pozrieť detail

Brandy REZERVE

fena, nar. cca jún 2019, dátum prijatia: január 2020

Niekto ich vyhodil vedľa kontajnera plného odpadu, kde tieto zlatíčka na svojho pána celý čas čakali. 🙁 No už sa viac nedočkali. Prišli k nám poriadne vychudnutí, ale napriek tomu dôveru v ľudí nestratili. Už len veriť, že nájdu aj niekoho kto im dá trvalý domov.

Pozrieť detail

Sonča

fenka, nar. cca september 2009, dátum prijatia: november 2019

Sonča hľadá domov. Sonču jej majitelia nechali v dome, keď ho predali. Ako kus veci, ktorú necháte len tam, kde ste ju položili. To aj pre nich bola. Žiadna láska či mojkanie, len dvor, kde mala byť rada, že vôbec je na voľno. 🙁 Teraz hľadá lepšiu rodinku.

Pozrieť detail

Keša REZERVE

fenka, nar. cca november 2018, dátum prijatia: október 2019,

Jedinečnú KEŠU pravdepodobne jej majiteľ vyhodil z auta v Spišskej Belej. Koniec domova, bezpečia, už len hlavná cesta a otázka “prečo”, čo som spravila? Už sa to nedozvie, ale veríme, že už nájde len milujúcu rodinku, ktorá ju bude milovať navždy.

Pozrieť detail

Jasha

fenka, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: júl 2019

Štyria prekrásni súrodenci Jasha, Janisse, Jeronimo, Jeffrey k nám prišli spolu s maminkou Jasmínou. Celá rodinka bola zachránená zo zlých podmienok v osade. Traja súrodenci už boli mŕtvi. 🙁 🙁 Veríme, že sme im však dali druhú šancu a ich cesta za domovom nebude dlhá….

Pozrieť detail

Cake

fenka, nar. cca september 2018, dátum prijatia: október 2018,

CAKE, Bon-Bon, Candy, Cookie, Donut a Muffin sú šiesti súrodenci, ktorí boli zachránení z domu hrôzy. V obci Batizovce ich vzala skupinka detí z miestnej osady a dali ich do opusteného domu s myšlienkou starať sa o nich. Bohužiaľ malé deti nevedia čo to obnáša a tak sme v dome okrem hromady výkalov, neskutočného smradu našli aj 2 telíčka ich mŕtvych súrodencov. 🙁 Na veľké nešťastie zomreli na parvovirózu. Traja súrodenci z tých čo prežili, ju chytili tiež, ale vďaka včasnému očkovaniu to zvládli bez väčších komplikácií. Teraz sa všetci tešia plnému zdraviu a už len čakajú na toho správneho človeka, ktorý si ich vezme domov a dá im plno lásky. 🙂

Pozrieť detail

Lujzka

fenka, nar. cca máj 2017, cca 42 cm dátum prijatia: júl 2018,

Nádherná Lujzka je fenočka z rómskej osady v Hranovnici. Vzali sme ju dotiaľ spolu s jej 8 šteniatkami, ktorým sa tam vyhrážali smrťou susedia “majiteľky”,, ktorej na záhrade porodila. V nádeji o ich záchranu oslovila nás. Všetkých 9 psíkov putovalo do našej opatery a dúfame, že teraz nájdu Lujzka a aj jej drobce milujúce domovy.

Pozrieť detail