Fenky

Rambo a Xena

RAMBO (dlhosrstý), pes, nar. cca marec 2018, XENA (krátkosrstá), fena, nar. cca január 2020, dátum prijatia: júl 2021

Tieto dve rozkošné zlatíčka sme vzali z osady. Pomohli sme im na ich ceste za lepšou budúcnosťou. Veríme, že nájdu svoju dokonalú rodinu. Sú na seba silno naviazaní a preto hľadajú len spoločný domov. Dokopy ide o 6kg psíka, takže sa zmestia hocikde obaja. 😃

Pozrieť detail

Maya

fenka, nar. cca marec 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Maminka Maya bola zachránená z osady so svojimi ešte slepými šteniatkami (Jamajka, Panama, Kostarika, Kuba, Barbados a Portoriko). Vzorne sa o nich starala, vychovala ich a strážila. Teraz si zaslúži aj ona nájsť bezpečie a lásku v novom domove.

Pozrieť detail

Amara

AMARA, fenka, nar. cca máj 2020, dátum prijatia: máj 2021

Amaru niekto vyhodil v Spišskom Štiavniku z auta rovno pri osade. Stratená, nechápala čo sa deje a kam sa ma ukryť. Túlala sa po obci. Doplatila na dôveru, napadli ju psy a dohrýzli labku. Hneď potom, pre jej dôverčivosť a lásku voči ľuďom, si ju “osedlali” miestne deti a jazdili na nej ako na koni. 🙁 Chúďatko Amarka, tak veľmi chcela pomoc od ľudí.
Našťastie sa dostala k nám a už je zdravá a v poriadku. Užíva si svoj život naplno a čaká na dokonalú rodinu.

Pozrieť detail

Cassie

fenka, nar. cca jún 2020, cca 47cm, cca 22kg, dátum prijatia: jún 2021

Táto prekrásna fenočka Cassie s neskutočne prenikavými očkami, ktoré Vás hneď dostanú, sa našla potulovať po hlavnej ceste v obci Hôrka. Niekto ju tam zrejme vyhodil. Cassie bola po šteniatkach. Pre niekoho je pohodlnejšia cesta fenku vyhodiť ako dať kastrovať.
Domov to dobrý nebol, teraz ju čaká už len niečo lepšie.

Pozrieť detail

Blossom REZERVE

fenka, nar. júl 2020, dátum prijatia: apríl 2021

Blossom, Buttercup a Bubbles sú tri najlepšie kamošky, ktoré k nám prišli z iného útulku. Buttercup a Blossom sú sestričky. Namnožené sestričky, ktoré sa narodili v útulku, pretože ich maminu (Ginger, ktorej sme už našli domov) tam nechali nakryť. Nevieme kde žijú zvyšné šteniatka, ako skončili a či v dobrých domovoch, no sme radi, že sme mohli dať druhú šancu aspoň týmto slečnám a ich mamine. 🙂

Pozrieť detail

Hana

fenka, nar. cca november 2016, dátum prijatia: marec 2021

Najchutnejší, najňuňkovejší medvedík HANA. Dokonalé psie stvorenie.
Hanku niekto vyhodil na ceste medzi 2 dedinami. Prečo? Netušíme…je to úžasná psia dáma.

Pozrieť detail

Ela REZERVE

fenka, nar. cca september 2015

ELA, adoptovaná pred pár rokmi, hľadá opäť z rodinných dôvodov domov. Neznesie nové bábätko v rodine. Hľadá domov bez malých detí.

Pozrieť detail

Cayenne

fenka, nar. cca december 2020, dátum prijatia: február 2021

Rozkošná CAYENNE dostala druhú šancu na život. Bola zachránená spolu s ďalšími 26timi psíkmi z osady. Svoj život si vybojovala, veríme, že už bude len šťastná a milovaná.

Pozrieť detail

Mulan REZERVE

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: február 2021,

MULAN, náš sladký tuleník, bola zachránená z osady spolu s ďalšími 26timi psíkmi. Veľmi sa bála ľudí, utekala aj pred nami. Doteraz od ľudí nič pekné nezažila. Dúfame, že nájde niekoho, kto ju bude milovať a nikdy neopustí.

Pozrieť detail

Dora

fenka, nar. cca november 2016, dátum prijatia: máj 2020

DORKA má za sebou smutný príbeh. Vzali sme ju zo zlých podmienok aj s jej 6 šteniatkami. Dorka žila zavretá v koterci bez vody a jedlo. To dostávala len občas, keď si niekto spomenul. Keď sme ju odtiaľ vzali, nevedela sa v útulku dopiť. 🙁 A to musela ešte kojiť svoje malé bábätka. Dorka k nám prišla nesmierne vychudnutá, bolo jej vidno každé rebro. Kým mala pri sebe šteniatka, nedokázala stále pribrať. Teraz nám už krásavica pomaly, spokojne priberá. Statočná bojovnica, úžasná Dorka dostala druhú šancu na život. Pomôžeš jej v jej ceste za domovom?

Pozrieť detail
12