ELBA

ELBA

ELBA našla domov. 🙂
Naa malá, krásna, dokonalá Elbuška. Prišla k nám z osady, kde ju po kastračnej akcii naspäť osadníci nechceli. A my sme veľmi radi, že sme vďaka tomu mohli spoznať túto dokonalú, čistú psiu dušičku.
Prešla si v osade peklom. Veľmi sa prvé dni bála. Triasla sa, chňapala, pocikávala od strachu. Ona nevedela, že človek vie byť aj dobrý a že jej nechce ublížiť. V osade si zažila len bolesť a strach.
No napokon keď to pochopila, stala sa z nej veselá, vodu milujúca, maznavá, hravá, jednoducho dokonalá psia dáma!
A nie je sa čo čudovať, že aj ihneď očarila svoju novú rodinku.
A tak si teraz užíva veľa lásky, má veľa psích kamarátov (vrátane nášho bývalého útulkáča Olima) a konečne je šťastná a spokojná! Veľa krásnych chvíľ ti prajeme, zlatíčko naše. ❤️