Deniska

fenka, nar.cca marec 2012, , dátum prijatia: júl 2020

DENISKA

fenka, nar.cca marec 2012, cca 40 cm, cca 10kg, dátum prijatia: júl 2020

Príbeh Denisky je veľmi smutný. Za posledné roky si prežila nesmierne veľa bolesti. To na nej zanechalo obrovské stopy a veľmi pomaly v nej človek vybuduje dôveru. Napriek tomu vieme, že to nie je nemožné, že je to len dlhšia cesta a aj Deniska bude raz šťastne vrtieť chvostíkom. Deniska od šteniatka mala svojho pána. AKý mala vtedy život nevieme, no zmenil sa jej hlavne vtedy, keď pre pár rokmi sa sťahoval jej prvý pán z chatky kde s ňou býval do bytu a tam už s ním nešla. Denisku daroval, no bohužiaľ nie do najlepších rúk. Odtiaľ chudinka putovala po čase ďalej, no opäť nie pekný domov, aj keď ona svojho pána mala rada.

Ten bohužiaľ nedávno zomrel a Deniska ostala sama pred chatkou, opustená v chatkovej oblasti. Jesť jej dali len susedia. Počas tej doby ju aj niekto poriadne dokopal a týždeň sa nevedela postaviť na labku. Deniska ostala smutná a nedôverčivá. Manipulácie sa veľmi bojí a plače pri tom. Po čase sa ukľudní, no strach, že príde niečo zlé je veľmi veľký. Deniska je skvelá fenočka. Znesie sa s inými psíkmi, je veľmi nenáročná a pokojná. No veľmi citlivá na zmeny. Z ľudí sa najprv teší, krúti sa okolo a chce, aby ste ju pohladili. No ak siahnete na bruško alebo by sa s ňou manipulovalo, vtedy má veľký strach. Treba jej dať len čas, priestor a veľa trpezlivosti.

Adopciou tak poznačeného psíka získate nesmierne verného spoločníka, ktorý keď zbúra bariéru strachu a zistí, že ho milujete, budete pre neho celý svet. Deniska za 8 rokov zažila len veľa strachu. Prežije druhú polovicu života milovaná a chcená alebo nikdy nenájde skutočnú rodinu? Veríme, že sa medzi Vami nájde niekto, komu nad ňou srdiečko podskočí. Deniska je pokojná, má hygienické návyky. Je nesmierne úžasná a tie oči, Vás jednoducho nemôžu nechať chladnými. Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná. Nachádza sa v dočasnej opatere v Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás DENISKA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk