Rudo

pes, nar. cca apríl 2017, dátum prijatia: november 2021

RUDO

pes, nar. cca apríl 2017, cca 30cm, cca 13,5kg, dátum prijatia: november 2021

Rudo k nám prišiel z domova, kde žil celý čas na reťazi. Keď sa mu z nej sem-tam podarilo ujsť, naháňal poštárku na ulici. Dedina sa „vzbúrila“ a Rudo hľadal čím skôr bezpečie.
To našiel u nás a veríme, že nájde aj domov, ktorý ho pochopí, dá mu dostatok lásky a pohybu a Rudo bude konečne ten najšťastnejší pes na svete.

RUDKO je úžasný, maznavý, skvelý psík. Ale najskôr musí byť pochopený. Celý čas doteraz žil na reťazi, z ktorej nemohol ujsť pred prípadným ohrozením. Keď sa cíti neistý, vyštekáva okolo seba. 😃 Veľa „ropzráva“ a sťažuje sa. 😃 Upozorňuje na to, že je veľký pes a nikto na neho nemá. Potrebuje nájsť k sebe skvelého parťáka, ktorý mu dá čas, priestor a pochopenie.

Rudo nie je vhodný k prvopsíčkarom a k deťom. Je však vhodný pre aktívnych ľudí, ktorí mu dajú veľa pohybu, hier, podnetov a spokojnosti. 🙂 Aby sa po náročnom dni mohol k nim vyvaliť na gauči.

So psíkmi sa znáša dobre, pokiaľ sú aj oni priateľskí. Rád sa s nimi vyhrá a ponaháňa. Má rad hračky a konečne si začal užívať psí život. Miluje prechádzky, všetko rád spoznáva.
Rudko je úžasný. Dajte mu šancu. Dajte mu konečne ten správny domov.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás RUDO zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk