Gimli

pes, nar. cca február 2019, dátum prijatia: december 2021

GIMLI

pes, nar. cca február 2019, cca 25cm, cca 9-10kg, dátum prijatia: december 2021

Tento neskutočne originálny čokoládový škriatok k nám prišiel od majiteľov. Tí ho mali na reťazi a veľkú pozornosť mu teda nevenovali. Dokonca vraj sa ho niekto minulý rok pokúsil „nabodnúť“. Nevieme čo presne a ako to bolo myslené ale rana sa zahojila, veterinu nevidel, veď pes sa z toho „vylíže“.
Viac ho už nechceli a tak našiel bezpečné útočište u nás.

GIMLI je perfekná xxl párka. 😃 Malinká, široká, chodiaca párka. Je neskutočne rozkošný. Úžasný psík, ktorý si zaslúži konečne spoznať dobrú rodinu, ktorá ho bude ľúbiť.
Keďže doterajší život prežil na reťazi a musel sa pred nebezpečím brániť, je prv veľmi opatrný a človek mu musí dať viac času na aklimatizáciu a na dôveru. Nikdy sa k nemu ľudia pekne nesprávali, je pochopiteľné, že im hneď neverí.
No nikomu neublíži len tak. Je to mojkáčik. Ako si ho získate bude stále za vami chodiť, skákať po vás a prosiť o pohladenie. 🙂
S inými psíkmi je kamoš, no do domova je vhodnejší k fenke alebo ako jedináčik. Nie je vhodný k prvopsíčkarom a k deťom. Hygienické návyky zvláda dobre.

Na prechádzke je dobručký, pokojne skúma prostredie a nasleduje svojho pána.
Je to psík, ktorý sa nenarodil pod šťastnou hviezdou. Zažil si svoj smutný príbeh a teraz štartuje nový. Je na vás ako ho budete viesť, učiť a koľko mu dáte času, aby pochopil že mu už nikto neublíži. Gimli vám vyčarí úsmev na tvári každý deň. Zaslúži si dostať šancu. Zaslúži si ten najlepší domov na svete.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás GIMLI zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk