Naomi

fena, nar. cca apríl 2019, dátum prijatia: august 2020

NAOMI

fena, nar. cca apríl 2019, cca 60 cm, cca 33kg, dátum prijatia: august 2020

Nádherné medvedia Naomi k nám prišla z okolia Vranova. Jej rodina ju tam vyhodila, Naomi sa napokon ocitla vo veľmi zlej karanténnej stanici, kde sa majú zvieratá veľmi zle. No vďaka záujmu ľudí, ktorí ju našli sa vyhla zlému osudu a dostala sa k nám, kde dostala ďalšiu šancu a veríme, že čoskoro svoj milujúci domov. NAOMI je neskutočná. Je to taký pojašený jašo. Stále so srdcom šteniatka. Miluje iných psíkov, miluje nikdy nekončiace hry a bláznenie sa. Má v sebe husky gény, čo dáva najavo svojou trucovitosťou. Kde chce ísť tam pôjde, čo chce to bude tak ako to chce. 😃

Je to proste pani. Potrebuje správnu výchovu a vedenie. Je veľmi milá, mojkavá, často si vynucuje pozornosť, len aby sa jej človek venoval. 😃 Krásne medvedia na láskanie, Naomi je skvelá. Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás NAOMI zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk