Micuši

mačka, nar. cca marec 2019, dátum prijatia: október 2020,

MICUŠI

mačka, nar. cca marec 2019, dátum prijatia: október 2020

Micuši “ušla hrobárovi z lopaty”. Nepekne sa doma zranila a prinieslo jej to škaredú zlomeninu nožičky. Rodina sa ju rozhodla utratiť, pritom potrebovala len pomôcť, veď si ju schválne nezlomila. Na veterine ju utratiť nechceli, mladú, krásnu a zdravú mačičku. A tak sa ocitla u nás. Jej “tzv.rodina” si do pár dní zaobstarala ďalšie mačiatko. Modlime sa, aby nikdy vážne neochorelo. Pretože skončí rovnako. No už nemusí mať šťastie ako Micuši. ?Micuši je neskutočne úžasná, milunká mačička. Ihneď si Vás získa svojimi okálmi. ? Niekedy sa síce tvári akoby Vás chcela “zabiť” ? ale to len z čistej lásky. Určite si zvykne aj na iného psíka aj mačičku, no ešte s nimi v domácnosti nebola, takže to chce len viac času na aklimatizáciu.

Miluje mojkanie, škrabkanie a vymýšľanie huncúctva. Je to skvelý mačací spoločník, ktorého budete milovať nadovšetko. Dajte len jej šancu a nezabudnite, že je to člen rodiny. A keď bude potrebovať v najťažšom pomoc, ste tu VY pre ňu. ? Micuši Vám to oplatí obrovskou dávkou lásky.
Vhodná je do bytu (s venčením) alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná, kastrovaná aj testovaná.
Nachádza sa v dočasnej opatere v Poprade.
Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás MICUŠI zaujala píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk