Mortis

pes, nar. cca február 2019, dátum prijatia: apríl 2019 a január 2020,

MORTIS

pes, nar. cca február 2019, 11,5kg, cca 43 cm., dátum prijatia: apríl 2019 a január 2020,

Ani nevieme kde začať. Nerozumieme totiž ako dokážu byť ľudia tak zlí. ? Ako sledujeme dianie so psíkmi aj inde, máme pocit, že ľudia sú v poslednej dobe čoraz lenivejší riešiť…a radšej volia “problému” sa zbaviť.
Mortisa sme k nám prijali min.rok. po tom čo ho majiteľ vyhodil z auta a maličký utrpel nepeknú zlomeninu. V dočasnej opatere sa dal pekne dokopy a z nej putoval do domova. Verili sme…dúfali sme…že je to ten správny domov.
Domov sa vždy snažíme dobre vybrať, no nikdy nemôžeme dopredu tušiť, že aj zdanlino dobrá rodina môže po čase takto sklamať.
S Mortisom sa pár mesiacov “pohrali” a preč s ním. Načo riešiť rodinné problémy aj so psím členom rodiny?

Radšej ho vrátiť do útulku. Veď ako sa vyjadrili “čo robíme z toho vedu, veď je to pekný pes a rýchlo nájde domov a veď my si ho keď tak adoptujeme virtuálne”. Psa, ktorého mali reálne adoptovaného…radšej virtuálne…áno. ?
Mortis bohužiaľ doplatil na pohodlnosť a hlúposť ľudí. No veríme, že to tak malo byť a že si ho proste nezaslúžili. Teraz Mortis čaká v útulku na tú správnu rodinu. Rodinu, ktorá ho bude brať ako člena v dobrom aj v zlom.
Mortisko je nesmierne podarený psík. ? Je to duracelka, ktorá sa nikdy nezastaví. ? Neustále sa vrtí, teší, skáče samou radosťou. Teší sa z každého človeka, z každého psíka. Mortis je perfektný psík.

Potrebuje len poriadne vybiť energiu, potrebuje k sebe rovnako bláznivého pána, ktorý vybije jeho energického ducha. Je naučený na život v byte, má hygienické návyky. Potešil by sa psiemu kamošovi aj zábave v podobe psích športov.
Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás MORTIS zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk