Letty

fenka, nar. cca november 2021, dátum prijatia: jún 2022

LETTY

fenka, nar. cca november 2021, cca 20cm, cca 4kg, dátum prijatia: jún 2022

Rozkošná Letty je jedna z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Letty dostala novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?

LETTY je úžasná, maznavá a veľmi priateľská. Zo začiatku sa nových ľudí aj podnetov veľmi bojí. Ale stačí jej len trochu času, veľa lásky a trpezlivosti a získate toho najúžasnejšieho psíka. Lettynka je veľmi energická a potrebuje vybiť svoje baterky. 😃 Ideálne pre ňu sú psie športy, turistika a preto hľadá pánička, ktorý je rovnako energický ako ona. Spoločne zažijete kopec zážitkov a radosti. 🙂

Letty od mala nezažila nič pekné a všetko sa učí odznova. Až teraz začína byť skutočným psom, až teraz si užíva ten pravý psí život.
Hľadá človeka, ktorý bude mať trpezlivosť s jej prvotným strachom z nových vecí, ktorý ju bude správne viesť a učiť. Niekoho kto jej dá veľa lásky a bude s ňou pracovať a Letty zabudne na všetko zlé čo prežila.

S priateľskými psíkmi problém nemá, rada sa pohrá a miluje naťahovanie sa o hračky.

S mačičkami znášanlivosť nevieme ale myslíme, že to bude dobré. 🙂 Nie je však vhodná k malým deťom a k prvopsíčkarom. Veríme, že niekde je ten jej pravý pániček, ktorý je stvorený práve pre ňu.

Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás LETTY zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk