Hank

pes, nar. cca apríl 2022, dátum prijatia: jún 2022

HANK

pes, nar. cca apríl 2022, dátum prijatia: jún 2022, v dospelosti predpoklad: stredný vzrast (cca predpoklad do max. 20kg

Hank je rozkošný drobec, ktorého niekto vyhodil z auta pri hlavnej ceste. Zbaviť sa zodpovednosti a ohroziť jeho život. Pritom sa na svet nepýtal a už musel zažívať len to najhoršie. U nás našiel bezpečie a lásku. Teraz dúfame, že nájde tú najláskavejšiu rodinu.

HANK je úžasný psík, ktorého si okamžite zamilujete. Je mojkavý, hravý, odvážny. Jednoducho čistá šteniatkovská dokonalosť. Je to samozrejme ešte šteniatko a tak ho treba správne vychovávať a bude z neho ten najlepší rodinný spoločník.

Aký bude je už len na majiteľoch a ich výchove. Vie sa veľmi silno naviazať na svojho človeka. Je to aj malá, ustukaná citlivka. 😃

Primerane energický k jeho veku. S inými psíkmi si nadmieru dobre rozumie. S kamarátmi sa neustále hrajú, vykuskávajú 😃, naťahujú o hračky.
Hank je dokonalý a preto hľadá niekoho rovnako úžasného ako je on.
Čaká možno práve na teba.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný aj čipovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie predadopčnej zmluvy, kastrácia zvieratka do pol roka od adopcie a uhradenie rezervačného poplatku.

V prípade ak vás HANK zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk