Nočná záchrana fenky Alby- “pes pancierový”

ALBA
fenka, 1 rok
pes pancierový, špeciálna odroda z rodu šľachtiteľov zadubených ignorantov vidiacich len svoje ego a psa mať ako “zvonček”.

Keď vám ráno o 00:30hod. zvoní telefón rozmýšľate či sa vám sníva alebo ide naozaj o niečo vážne. Na druhom konci sa ozve nešťastný taxikár, ktorý našiel v noci vyhodeného psíka na starej nefrekfentovanej ceste. Je poljednej ráno a vy premýšľate čo robiť a kam so psíkom. Ostala tá jediná možnosť, ktorá je skoro vždy..a to vziať psíka domov.
Ráno o 01:00hod. nás na tmavej ceste čakalo toto klbko, podľa opisu taxikára sme však nečakali, že na tom bude až tak zle. Srsť zadredovaná, doslova pancier, pod ktorým sa ťažko hľadali oči psíka. Je to fenočka a hneď nás privítala s radosťou, pravdepodobne bola vyhodená len pred chvíľou. Sama a opustená čakala stále na mieste na svojho pána, ktorý sa už nehodlal vrátiť. Tak sme tohoto dredáča naložili a šli domov.

Na druhý deň fenočka podstúpila kadernícku premenu v skvelom SALÓNE KITTY a týmto veľmi pekne ďakujeme skvelej Martinke Černickej, ktorá nám už nie raz takto bezproblémov s našimi zvieratkami pomohla.
Niekoľkohodinový boj s odpancierovaním našej malej Alby bol úspešný. 🙂 A tak sa na nás zrazu usmialo nádherné psíča, ktoré napriek tomu čo prežilo, nezanevrelo na človeka.

Alba sa už od prvého dňa ukazuje ako veľmi priateľská a milá fenka. Veríme, že jej nájdeme dobrú rodinku, že konečne zažije to čo nepozná. Lásku, opateru a hlavne to, že bude stredobodom pozornosti. Doteraz bola len odsunutá a nepovšimnutá.
Ďakujeme pánovi taxikárovi, ktorému nebola ľahostajná a neprešiel okolo nej bez povšimnutia.
A bývalému majiteľovi odkazujeme: KARMA JE ZDARMA. Raz musí na každého dôjsť…