Cesta za umením

Naše občianske združenie Cesta za domovom pre Vás prináša pilotný projekt s názvom „CESTA ZA UMENÍM“, ktorý sa uskutoční dňa 17. júna 2017 v čase od 10.00 do 18.00 priamo v areáli družstva vo Švábovciach, kde sídli náš útulok.

Skupina mladých výtvarníkov sa v tento deň chopí farieb, štetcov a sprejov a spoločne vytvorí nadrozmernú murálnu maľbu priamo na steny nášho útulku. Cieľom tohto projektu nie je len samotné zviditeľnenie sídla útulku. Celá nástenná maľba sa bude niesť v duchu poukázania na potrebnú pomoc opusteným a častokrát aj týraným zvieratkám, pretože samotným autorom nie je táto téma ľahostajná.

Všetci výtvarníci v rámci pomoci útulku zrealizujú celú maľbu z vlastných nákladov a bez nároku na honorár.

TO VŠAK SAMOZREJME NIE JE ZĎALEKA VŠETKO.

Celá akcia bude doplnená množstvom sprievodných aktivít a prednášok určených pre širokú verejnosť, takže nik neobíde na krátko a nik sa nebude nudiť. Podrobnejšie informácie o jednotlivých aktivitách Vám budeme prinášať postupne, takže ostaňte naladení.

Ako tradične, aj v tento deň bude možnosť počas celého dňa konania akcie vyvenčiť našich štvornohých kamarátov z útulku, a tak im spríjemniť a skrátiť čakanie na nový domov.

Priamo na mieste si budete môcť taktiež zakúpiť tričká, alebo iné milé veci z nášho Benefičného obchodíku, porozprávať sa o činnosti nášho občianskeho združenia, jeho aktivitách a cieľoch a taktiež o forme akou nám môžete pomôcť pri záchrane našich zverencov.

Nebudú chýbať ani zaujímavé atrakcie pre deti ako maľovanie na tvár, EKO hračky a tvorivé dielne pre deti.
Svoju skvelú prácu, ktorú odvádzajú so psíkmi prídu ukázať aj členovia MKA TATRY a aj vy si budete môcť priamo na mieste vyskúšať agility so psíkom.

V neposlednom rade bude možnosť sa počas celého dňa najesť v stánkoch s vegetariánskym občerstvením, takže nik neostane hladný.

TEŠÍME SA NA VÁS !!!

Táto akcia vznikla za pomoci TESCO NADÁCIE a Vášho hlasovania za náš projekt ADOPT 2017. Ďakujeme.

Vaša www.cestazadomovom.sk