Tento naozaj prenádherný pesko sa našiel v neďalekej obci. Niekto ho vyhodil pri osade, kde on ostať nechcel a hľadal pomoc v okolitých domoch. No predpokladáme, že je tiež z osady. Len inej. Už sme zažili veľakrát, že osadníci vyviezli psa pred inú osadu. Už je tu aj takýto level zbavovania sa svojich psov. 🙁 Kentucky mal po tele rozsiahli demodex. Krvavé rany, ktoré ho boleli a ešte viac si ich rozškrabával. No už je z najhoršieho vonku a teraz už len nájsť ten najlepší domov. 🙂 KENTUCKY je veľké dieťa. Veselý, vždy dobre naladený, život gombička a on najväčšia hviezda. 😀 Kentucky má veľmi čisté a dobré srdiečko. Aj so psíkmi sa znáša veľmi dobre, chce sa s nimi vkuse hrať a naťahovať o hračku. Ale po hlave si určite skákať nenechá. Je veľmi energický, na prechádzkach nevie čo skôr, všetko ho zaujíma. Určite je vhodný len pre rovnako bláznivého pánička. Bol by z neho skvelý parťák na turistiku.










