Našiel sa vyhodený za dedinou. Niekoľko dní čakal a čakal na jednom mieste. Čakal na toho, kto ho tam vyhodil. Tak silno mu bol verný. Pritom to bol veľmi zlý a sebecký človek, bez štipky citu. Noro mal viditeľne zranenú labku. No tu labku mal zranenú už niekoľko týždňov. Namiesto toho, aby mu pomohol, tak sa ho zbavil. A tým, že ho nechal takto trápiť sa, tak dlho, tak sa už jeho noha nedala zachrániť. A Norko o ňu bohužiaľ prišiel. Vieme, že už je slabý záujem aj o zdravé psy, kde to hendikepované. Ale budeme veriť, že niekde existuje niekto, kto mu dá šancu. Kto mu dá skutočný domov. NORO je skvelý pes. Ani o ňom niekedy neviete. Spokojne si leží v peliešku a len pozoruje všetko okolo. Má rád ľudí, má rád dobré papaníčko. 🙂 Je to kľudas, no len dovtedy, kým sa neobjaví mucha. 😀 Vtedy akoby mal aj 6 nôh. S inými psíkmi vychádza dobre, skôr o nich nejaví záujem.










