Psy

Ozzy

pes, nar. júl 2016, cca 53 cm mix husky

Prekrásny Ozzy je psík, ktorý sa niekoľko dní túlal v obci Švábovce a vždy sa vracal do okolia nášho útulku. Napokon sa rozhodol, že tu mu bude najlepšie, tu chce ostať a tu si našiel aj psích kamarátov. Teraz hľadá tú správnu rodinku, ktorá zvládne jeho temperament.

Pozrieť detail

Tramp

pes, nar. cca jún 2010, cca 43 cm

Tramp si vo svojom doterajšom živote veľa lásky neužil. Celý život prežil na salaši, kde prežíval z dňa na deň, nikto ho nepohladil, jesť dostával len zvyšky a takto šiel deň za dňom. Nastala zmena a spolu s jeho spolutrpiteľkou Lady ho chceli z dňa na deň zabiť, vraj zlomili ovce nohu. To bola len výhovorka ako sa zbaviť psov, ako si nájsť dôvod na niečo tak ohavné. Osud však obom doprial novú šancu a teraz už len dúfame, že po svojej ceste za domovom dôjdu až do cieľa. 🙂

Pozrieť detail

Black

pes, nar. február 2008, labrador

Black ostal bez pána, bez rodiny, po všetkom čo si s nimi prežil, po všetkom čo im daroval. Stále ich miloval. A tak teraz trávi tento nádherný psík svoje dni v útulku, dúfajúc že po 9 rokoch nájde tu správnu rodinu, ktorá mu už nikdy takto neublíži.

Pozrieť detail

Arthur

pes, nar. cca august 2016, cca 48 cm

Artur sa v jeden deň zjavil ako vyplašene pobehuje po obci Hranovnica. Nevedel kde je, kde patrí, kam sa schovať. Pravdepodobne tu bol vyhodený z auta ako obyčajná a nepotrebná vec. Našťastie osud to zariadil, že Artur je u nás a sme za to veľmi vďační, že sme mu mohli dať šancu na nový život.

Pozrieť detail

Rómeo

pes, nar. cca máj 2015

Nádherný, mohutný a silný Rómeo si prežil psychické peklo. Príbeh je však spoločný, príbeh Rómea a Júlií, ktorí polroka žili vedľa seba v kotercoch, mali len seba, nemohli sa k sebe ani pritúliť, zdieľali však spolu utrpenie a spoločne verili, že raz sa odtiaľ dostanú, raz nájdu to šťastie, ktoré si zaslúžia. Nevieme si ani len predstaviť, aký musí byť život, keď ste niekde zavretý 24 hodín denne, 6 mesiacov. Tá neustála frustrácia, boj s nudou a neustále rovnakým dňom spôsobuje utrpenie. Napriek tejto zlej skúsenosti ostali obidvaja verní človeku, sú z nich dokonalé a milujúce psíky, ktoré si zaslúžia nový začiatok

Pozrieť detail

Rolo

pes, nar. cca január 2015, cca 34 cm

Rolko, naše roztomilé zlatíčko, neexistuje dostatok krásnych slov ako by sme opísali tohoto úžasného psíka. Rolko je z Vrbova, kde sa celý deň zdržiaval pri rybároch. Pravdepodobne pochádza z rómskej osady, bol chudučký, mal po sebe kopu kliešťov. Teraz je v bezpečí nášho útulku, kde nám spríjemňuje každý deň. Pretože Rolko je neoceniteľný.

Pozrieť detail

Deny

pes, nar. cca apríl 2012, cca 55 cm

Dokonalý Deny je psík, ktorého minulosť bola veľmi zlá. Deny si vytrpel veľa zlého. Pred pár rokmi sa ho niekto nepekne zbavil a vyhodil ho z auta. Následne sa ho ujal pán, ktorý však na neho nemal čas, Deny začal utekať a to začalo vadiť ľuďom. A tak následne skončili jeho ďalšie 2 roky tak, že bol uviazaný na reťazi, zavretý v niečom akože koterec. Žil v obrovskom bordeli, všade blato, vlastné výkaly. Denyho život bolo len prežívanie. Napriek len a len zlej skúsenosti s ľudmi je Deny nesmierne oddaný a milujúci psík, ktorý potrebuje už konečne nájsť stály domov.

Pozrieť detail

Wati

pes, nar. jún 2013, cca 50 cm

Wati je roztomilý a vždy veselo naladený psík, ktorý sa k nám dostal v poslednej chvíli, zachránený pred tým najhorším. Watiho chceli odstreliť a tak sme museli konať rýchlo. Podarilo sa ho zachrániť a teraz čaká možno práve na Vás. 🙂

Pozrieť detail

Uhlík

pes, nar. cca január 2015

Uhlíček je psík zachránený z príšerných podmienok. Majitelia ho ponúkali na bazosi, darujem psa, čím skôr si ho vezmete, tým lepšie pre neho. Na mieste nás čakal naozaj strašný a smutný pohľad. Psík svoj celý život prežíval uviazaný na kúsku hrubého lana. Pri zhrození nám bolo povedané, veď tu takto všade žijú psy. Uhlíkov život sa však teraz zmenil a my veríme, že spolu mu nájdeme ten najlepší a najmilovanejší domov.

Pozrieť detail

Ixo

pes, nar. cca marec 2015, cca 40 cm,

Roztomilý a vždy dobre naladený Ixo sa našiel vyhodený v obci Spišský Štvrtok. Niekto ho tam vysadil z auta, nechal mu tam misku s vodou a odišiel. Nevieme z akých podmienok prišiel, kde žil predtým, ale určite to nebolo nič pekné. Ixo neuveriteľne páchol a na tele mal kopec dredov. Napriek svojej zlej skúsenosti na človeka nezanevrel a neskutočne miluje každého človeka.

Pozrieť detail
12