Teodor

pes, nar. cca máj 2016, cca 40 cm dátum prijatia: máj 2019

TEODOR

pes, nar. cca máj 2016, cca 40 cm dátum prijatia: máj 2019

Nové k Teodorovi (november 2019): Nechávame aj pôvodný opis, aby ste si prečítali akou cestou prešiel. Ako je na tom Teodor teraz? Je to nesmierne veľký pokrok. Teodor chodí už aj na prechádzky, čo predtým nezvládal. Veľmi dobre mu robí prítomnosť iného psíka, ktorého sleduje ako sa správa k ľuďom. Ľudí, ktorých pozná miluje, rád sa vymojká, povtiera. Na tých čo nepozná, potrebuje len čas. Potrebuje pár dní a aj s nimi je napokon kamoško. Teodor je už hotový psík, pomohli sme mu ako sa dalo. Viac už zrobí len domov. 🙂 Je to jemná dušička, ktorej treba dať čas, veľa lásky a pochopenia. 🙂

Bude z neho skvelý rodinný spoločník. TEODOR. Zničená psia duša. Pamätáte na psíka na videu, ktorý sa celý triasol ihneď, čo sme sa k nemu len priblížili? Každý dotyk človeka bol pre neho utrpenie. Teodor celý stuhol a len čakal čo príde. Nevieme kto mu tak veľmi ublížil. Teo sa našiel v obci Veľký Slavkov. Vraj sa tam potuloval 3 mesiace. Muselo mu byť veľmi, veľmi ublížené. Teo stále nie je “vyliečený”. Jeho dušička sa hojí pomaličky…Veríme, že časom to príde a TEODOR sa prestane báť ľudí. Teo je úžasný psík. Je to malý medvedík, ktorý Vás bude nesmierne milovať ak mu dáte šancu.

Je vhodný naozaj len ku skúseným ľuďom, ktorí už mali v starostlivosti týraného psíka. Potrebuje sa pomaly učiť, potrebuje spoznávať svet a ľudí, ktorí mu už neublížia. je dobre znášanlivý so psíkmi, dokonca by bol pre neho druhý psík v rodine najvhodnejší, aby sa mohol od neho učiť. je to zlomená dušička, tkorá potrebuje len čas. Čas, trpezlivosť a veľa lásky. A za to sa Vám odvďačí svojou vernosťou. Teodor je dokonalý. Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.