Štrúdlik REZERVE

pes, nar. cca september 2013, dátum prijatia: september 2021

ŠTRÚDLIK

pes, nar. cca september 2013, cca 6kg, cca 20cm, dátum prijatia: september 2021

ŠTRÚDLIK, ten najsladší mini ľadový medvedík, je to najväčšie zlatíčko ♥️. Preto nerozumieme prečo ho niekto vyhodil ale asi pre jeho vek. Už omrzel a preč s ním. Chudáčik sa niekoľko dní túlal po meste a ľuďom neveril, všetkých sa bál. No na dobrú papanicu sa podarilo získať jeho dôveru a tak je teraz v bezpečí u nás a čaká na svojho dokonalého pánička.

ŠTRÚDLIK je veľký mojkáčik, neustále bude za vami chodiť a prosiť o pohladenie. No ako každý poznačený psík aj on potrebuje čas. Neverí hneď v prvom momente ale potrebuje pár dní, kým si na vás zvykne, kým zistí, že mu nikto neublíži. Nemá rád zdvíhanie na ruky ale po ukážke ako 😀 sa vám dá vziať a potom je váš. Len tulkanie, maznanie, škrabkanie. Proste sa ho nedá nemilovať. Je to podarený psík, ktorý si vás musí ihneď získať.
So psíkmi sa znáša dobre pokiaľ sú aj oni priateľskí. Miluje peliešky, gaučík a všetko kde sa vie zakukliť. Jedlo je jeho láska. Na ňom si ho hneď získate. 😀

Je to veľký loptičkár a neskutočne miluje pískacie hračky. Dokonca viac ako jedlo a to už je čo povedať. 😀
Hygienu zvláda dobre a je veľmi šikovný. Zažijete s ním kopec zábavy a on vás zahrnie obrovskou láskou. Potrebuje len čas a pochopenie.
Nie je vhodný pre prvopsíčkarov a do rodiny s malými deťmi.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás ŠTRÚDLIK zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk