Sorbon

pes, nar. cca február 2020, dátum prijatia: jún 2022

SORBON

pes, nar. cca február 2020, cca 60cm, cca 32kg, dátum prijatia: jún 2022

Sorbona vyhodil majiteľ z auta v Mengusovciach. Tri dni prespával pri hlavnej ceste, kde sa ho jeho majiteľ zbavil. Keď sme po neho prišli bol nedôverčivý a bál sa cudzích ľudí. Určite doteraz od človeka nič pekné nezažil. V útulku sme ho nazvali „najsmutnejší pes“. Celý týždeň chodil so skleslou hlavičkou a obrovským strachom, ktorý mu šiel z očí. No čas bolesť vyliečil. Naša starostlivosť mu ukázala, že sú aj ľudia, ktorí mu neublížia. A tak Sorbonko sa začal konečne „usmievať“ a do očí sa mu vrátila radosť. Priam šteniatkovská 🙂 a začal si užívať ten pravý psí život.

SORBON je láska. Ako naozaj, jeho proste môže špecifikovať toto slovo. 😃 Je to nesmierny mojkáčik, veľmi poslušný psík, ktorý sa rýchlo učí všetkému novému. Nechá sa pekne zapnúť na popruhy, poslušne čaká a ešte vám podáva labku. So psíkmi sa znáša dobre a chce sa nonstop hrať. Je to ešte mladý psík, ktorý si užíva hry a zábavu s inými psími kamošmi.
Samozrejme drzému fešákovi sa vie postaviť. Nenechá si skákať po hlave. 😃 Ale ak je psík priateľský, Sorbon sa s ním chce proste len hrať a hrať a hrať. 🙂

Je to skvelý psík, ktorý potrebuje majiteľa, ktorý s ním bude pracovať, naučí ho všetky možné povely a triky a on si to bude užívať. Po skvelej prechádzke sa vám doma vyvalí do náručia a nechá teraz všetku prácu na vás. 😃 Škrabkanie, stískanie, mojkanie… to si určite poriadne užije.
Hygienické návyky zvláda dobre. Má rad hračky, jelení paroh a iné zábavky, ktoré ho trochu zamestnajú.
A nie, nie je chyba na fotke, Sorbonko má „znamienko krásy“ na očku. 🙂
Sorbon je úžasný psík a jeho adopciou získate toho najúžasnejšieho psa akého ste si mohli vysnívať.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás SORBON zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk