Shadow REZERVE

pes, nar. cca november 2018, dátum prijatia: november 2020,

SHADOW

pes, nar. cca november 2018, cca 60cm, cca 30kg, dátum prijatia: november 2020,

Prekrásny Shadow sa u nás ocitol od nezodpovedného majiteľa. Samozrejme ako to býva, chcem veľkého psa…neprečítam si ani Ň o danom plemene…kúpim si psa z bazoša….plot mám taký, že aj malé dieťa by ho preskočilo…no a čudujem sa, že pes mi uteká. A husky uteká? No kto by to kedy povedal, však? ?
A tak sa na svojho bazošového huskyho vykašlal a nechal ho na krku obci. Teraz hľadá zodpovedného, milujúceho a skúseného pána, ktorý mu dá čo potrebuje.

Shadow je skvelý psík a dokonalý predstaviteľ svojho plemena. Trucovitosť sa v ňom nezaprie. On nepôjde kde chcete, aby šiel, on pôjde kde ho napadne. On nepríde keď ho zavoláte, on príde keď nastane vhodná doba. Je to ešte mladý psík, plný energie. Miluje hry s inými psami. Šantil by aj celý deň. Naháňačky, prevalovačky, jednoducho potrebuje k sebe parťákov.

Hygienu zvláda veľmi dobre. Miluje hračky a iné veci, ktoré sa dajú pitvať. ?
Je to majster utekač, takže s nezabezpečeným 3m plotom ani nepíšte. ?
Shadow je aktívny psík. Potrebuje k sebe rovnakého pána, ktorý ho unaví. Vhodný je len pre niekoho, kto už má skúsenosť s pod. plemenom a vie čo ho čaká. Je úžasný, mojkavý, hravý, priateľský, vznešený. Shadow je dokonalý pes pre dokonalú rodinu.
Vhodný je najmä do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás SHADOW zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk