Namíbia

fenka, nar cca január 2021, dátum prijatia po druhé: apríl 2022

NAMÍBIA

fenka, nar cca január 2021, cca 48cm, cca 15kg, dátum prijatia po druhé: apríl 2022

Táto nádherná fenočka je naša sladká Namíbia. Šteniatko, ktoré sme pred rokom aj s jej maminou a súrodencami zachránili z osady. Všetci našli domov, vrátane Namíbie, o ktorú bol vtedy najväčší záujem. Ako každý dobrý útulok aj my sa snažíme dať zvieratká do najlepších rúk po prísnom výbere. A ako každému aj nám sa môže stať, že niekedy ani netušíme, že sa ľudia po nejako čase zmenia a ich sľuby sú fuč. A tak to bolo aj pri Nami. Bohužiaľ po roku je maličká naspäť a tak teraz hľadá opäť domov. Druhý, ten najlepší, kde ju už nikdy nikto takto nezradí.

Ako každé mladé psíča, je aj Namíbia hravá, energická a divoká. 🙂 Jednoducho sa teší z každého dňa, z každého okamžiku so svojim človekom či so psím kamošom. So psíkmi sa znáša dobre a miluje nekonečné hry a naháňačky. 🙂

Je veľmi učenlivá, ovláda základné povely. Nových ľudí sa prv bojí ale keď si získajú jej priazeň už sa od nich nepohne a užíva si mojkanie. Je naučená na život v byte, má hygienické návyky.

Určite ju treba ešte k mnohým veciam priučiť a správne viesť ale od prvej chvíle v nej nájdete svojho ideálneho parťáka.

Nami je hotový pes. Perfektný pes pre energicky naladenú rodinku ako je ona. Najideálnejší domov pre ňu by bol s druhým psíkom, s ktorým by sa neustále bláznila.
Čaká na teba a verí, že ty ju už nesklameš.

Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná.
Nachádza sa v dočasnej opatere pri Poprade.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás NAMÍBIA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk