MINNIE

MINIE

fenka, nar. október 2011

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou….MINNIE JE DOMA!!
Neskutočných 7,5 roka putovala táto fenočka z útulku do útulku……Minnie a jej príbeh je veľmi smutný, o to sme šťastnejší, že skončil s takým krásnym koncom.
Minnie sme dostali ako cca polročné šteňa z jedného útulku, ktorý bol známy týraním. Minnie si odniesla veľmi zlé spomienky… bála sa ľudí, nikto sa jej nesmel dotknúť, žila si svoj život mimo reality, všetkého sa bála. Vtedy sme boli ešte bez útulku, no podarilo sa ju dostať do iného, kde jej už nik neublížil. Minnie však stále mala problém so psychikou a po čase odtiaľ šla na “terapiu” do ďalšieho, menšieho, kde sa jej venovali a dali ju ako tak dokopy…potom skončila u nás. Minnie k nám prišla presne v októbri 2016. 

Približne polroka trvalo kým sme Minnie dali ako tak psychicky dokopy…no viac sa už nedalo… no tešili sme sa z toho, že je už na tom oveľa lepšie…u nás si žila spokojný život so svojimi psími kamošmi…ale domov je domov a my sme si už mysleli, že sa ho ani nedožije.  Nie každý si trúfne vziať psíka, tak silno poznačeného zlom ľudí….
Presne na deň, úplne presne na deň Minnie po troch rokoch u nás odišla do svojho nového domova. Ďakujeme Petra, sehr, sehr, sehr DANKE PETRA, že si dala šancu našej Minnie. Že Vás čaká ešte dlhá cesta, kým začne dôverovať, ale veľmi ďakujeme za Minnie…že spozná čo je to mať po 8 rokoch svoj domov. Domov kde bude milovaná!  
Minnie našla svoju dokonalú páničku v Nemecku.

ĎAKUJEME Tierhilfe Hohe Tatra e.V. za sprostredkovanie úžasného domova a že vždy dávajú šancu takýmto psíkom…ĎAKUJEME!