Marshmallow

kocúr, nar. cca september 2018, dátum prijatia: august 2019

MARSHMALLOW

kocúr, nar. cca september 2018, dátum prijatia: august 2019

Jedinečný, dokonalý, úžasný…jednoducho Marshmallow. ? Tohoto kocúrika si ihneď zamilujete.
Tak ako veľmi je úžasný, je až smutné čo všetko si prežil. Nevieme či ho niekto vyhodil, no zrazu sa ocitol na malom sídlisku v Levoči. Chodil za ľuďmi, s každým sa chcel mojkať a prosil o pomoc. Našli sa milí ľudia, ktorí sa o neho starali a kŕmili….no tam kde máte dobro nájdete aj čisté zlo. Zlo v podobe starej pani, ktorá namiesto toho, aby si ho nevšímala ak jej vadia mačky, tak mu dala tak silno lopatou po hlave, že mu až “vyskočili” oči. ? Marshmallow od tejto udalosti škúli a možno vidí trošku slabšie ako iné mačičky, ale vidí!
Aj toto je človek…toto je človek, ktorý chodí do kostola, ktorý nepomôže nie len zvieraťu, ale ani človeku v núdzi….človek, ktorý pokrikuje po ľuďoch, kt. pomáhajú mačičkám na ulici. ? KARMA JE ZDARMA…ale čo sa dostane niekomu takému, kto dokáže takto ubližovať?
Marshmallow je už v bezpečí u nás a veríme, že si nájde aj rodinku, ktorá ho zahrnie láskou a bezpečím. ?

Marshmallow je jednoducho na spapanie. ? Je veľmi, veľmi dobručký. Chodí za Vami všade kde sa pohnete. Neustále chce byť len mojkaný a mojkaný. ? Keď sedíte na gauči, ihneď k Vám pribehne a začne vás masírovať. Jednoducho je s ním kopec zábavy. Je ako psík, reaguje aj na niektoré povely. ?
S inými mačičkami sa znáša dobre a nemá ani problém so psíkmi. Maršinko je dokonalý, ste pripravení darovať mu nový domov? ?
Vhodný je do domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný aj testovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás MARSHMALLOW zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk