Mango

pes, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: júl 2022

MANGO

pes, nar. cca júl 2022, dátum prijatia: júl 2022, v dospelosti predpoklad: stredný vzrast (+/- 15kg)

Päť krásnych súrodencov Mango, Pomelo, Kiwi, Papaya a Liči mali ťažký štart do života. Ich nezodpovedný majiteľ ich vyhodil na lúke pod holým nebom. Samučké 3,5 týždňové šteniatka bez maminky. Hľadali ju celý deň, kým tam boli. Hľadali ju aj v útulku, no museli bojovať bez nej. Zvládli to a teraz potrebujú skutočný, milujúci domov.

MANGO je krásny, roztomilý chlpáčik, ktorý začína poriadne spoznávať svet. Celý deň sa len blázni a naháňa so svojimi súrodencami a kamarátmi. Je to šikovné zlatíčko, ktoré vám vyčarí úsmev na tvári.
Je to ešte len malé šteniatko, ktoré potrebuje veľa trpezlivosti, správne vedenie a hromadu lásky. Bude taký, akého si ho vychováte.
Šteniatko nie je hračka pre deti. Ak chcete psíka, všetka zodpovednosť je na vás. Bude tu s vami ďalších 15 rokov v dobrom aj v zlom. Je súčasťou rodiny a toto rozhodnutie si musíte poriadne zvážiť.

Ak ste pripravený dať Mangovi všetko čo potrebuje, čaká na vás v útulku.

ADOPCIA DO ZAHRANIČIA ZATIAĽ NIE JE MOŽNÁ.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný aj čipovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie predadopčnej zmluvy, kastrácia zvieratka do pol roka od adopcie a uhradenie rezervačného poplatku.
V prípade ak vás MANGO zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk