Mango REZERVE

pes, nar. cca júl 2018, dátum prijatia: december 2020,

MANGO

pes, nar. cca júl 2018, cca 60cm, cca 28kg, dátum prijatia: december 2020

MANGO, úžasný, priateľský, nežný, no aj tak bol nechcený. Dlhé dni sa potuloval po meste. Nikto sa k nemu nepriznal, nikto sa ho neujal. No teraz už čaká v bezpečí na tú svoju najlepšiu rodinku.Mango je dobrák od kostí. Miluje ľudí, neustále by sa chcel len mojkať, škrabkať, vytešovať. 🙂 So psíkmi sa znáša dobre, pokiaľ sú aj oni priateľskí. Rád sa s nimi blázni a naháňa. Miluje hračky, hlavne loptičky. Na prechádzke všetko skúma, obzerá ale stále sleduje aj svojho pánička, aby sa mu náhodou nestratil. 🙂 Je veľmi šikovný, vnímavý, rád sa bude učiť novým povelom a bude to pre neho určite zábava. 

Dôležitá je aj starostlivosť o jeho srsť, lebo ak sa nebudete starať, skučeravie mu chrbát. Nikto si nezaslúži mať kučeravý chrbát. 😃 Jedinečný bezchvostíkovec Mango na Vás čaká v útulku a už sa teší na svoj nový peliešok. 🙂 Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu.
Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás MANGO zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk