Lujzka

fenka, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: júl 2018,

LUJZKA

fenka, nar. cca máj 2017, cca 49 cm dátum prijatia: júl 2018,

Nádherná Lujzka je fenočka z rómskej osady v Hranovnici. Vzali sme ju dotiaľ spolu s jej 8 šteniatkami, ktorým sa tam vyhrážali smrťou susedia „majiteľky“,, ktorej na záhrade porodila. V nádeji o ich záchranu oslovila nás. Všetkých 9 psíkov putovalo do našej opatery a dúfame, že teraz nájde Lujzka milujúci domov. Všetky jej detičky ho už našli.

Lujzka je jedno bláznivé, milujúce a roztomilé psíča. Z diaľky nám trošku pripomína psa basenji. ? Takže je to aj riadny originál.
Lujzka je aj poriadna potvora. Ak je v domácnosti s inými psíkmi, je síce priateľská, poriadne sa vyblázni, ale vždy skúša najskôr prebrať vedúcu pozíciu.

Podľa toho ako sa zachová druhý pes, taký je v domácnosti poriadok. ?
Je to však perfektný rodinný psík vhodný do každej rodiny. Lujzka zažila veľmi málo lásky, tak teraz sa jej nevie nabažiť. Má hygienické návyky a ovláda základy poslušnosti. ?
Darujte jej domov, plný toho čo jej chýbalo.Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná.Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás LUJZKA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk