Lio

pes, nar. júl 2020, dátum prijatia: august 2021

LIO

pes, nar. júl 2020, cca 35cm, cca 10,5kg, dátum prijatia: august 2021

LIO, pes zradený. Tak by sa dal pomenovať. Lio sa túlal vo Vysokých Tatrách. Bol odchytený mestskou políciou a umiestnený do ich kotercov. Našiel sa čip a volalo sa majiteľke. No tá nedvíhala telefón, nereagovala na sms a na adrese, ktorá bola pri čipe už nebývala. Po 2 týždňoch to polícia vzdala a Lio prišiel k nám. Tak sme to skúsili aj my a majiteľka prekvapená, nám dvihla. Už nečakala, že ju s ním bude niekto otravovať.
Tak tie reči by ste mali počuť, nejdeme ich ani vypisovať…. je nám ľúto, že si ľudia nezodpovedne vezmú živú bytosť a po roku sa jej zbavia a vyhodia….len sa pohrať a potom nech sa stará niekto iný. Lio už takú zradu zažiť nesmie. Zaslúži si tú najlepšiu rodinku.

LIUŠKO je naša duracelka. 😃 Je to nespútaná, hravá energia. Je to super psík na agility, veľmi by ho to bavilo. Loptičky miluje, bez nich žiť nevie.

Miluje prechádzky, hry a rôzne psie hlavolamy. Je to skvelý psík pre aktívneho pánička, ktorý rovnako miluje psie športy a vie psíkovi dať všetko čo potrebuje.
Iných psíkov znáša dobre. Veľmi rád sa s nimi vyhrá. Je to perfektný, priateľský psík, ktorý vám každý deň vyčarí úsmev na tvári.
Hygienu zvláda dobre. Je šikovný a veľmi rýchlo sa učí novým veciam.
Dajte mu šancu na lepší život.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás LIO zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk