Lady

nar. cca apríl 2020, dátum prijatia: máj 2020

LADY

nar. cca apríl 2020, dátum prijatia: máj 2020, čistokrvná podtatranská zmeska, v dospelosti predpoklad: väčší vzrast cca +/- 30kg

Šesť krásnych “zlovlkov” Grey Wind, Shaggydog, Ghost, Summer, Lady a Nymeria sme zachránili spolu s ich maminou Dorou z veľmi zlých podmienok. Maminu držal majiteľ zavretú v koterci. Chodil na týždňovky a jesť dostávala len cez víkend. Dokonca aj vodu. 🙁 A to sa musela ešte starať o svoje detičky. 🙁 Našťastie sú všetci zachránení a veríme, že nájdu ten najlepší domov na svete. Lady je dokonalé a úžasnučké šteniatko. 🙂 Neustále by sa hrala so svojimi súrodencami. Je veľmi vnímavá, šikovná a maznavá. Potrebuje niekoho kto sa jej bude venovať a správne ju viesť.

Mamina je kríženec NO, čiže aj ona bude veľkého vzrastu. 🙂 Taký veľký vankúš do postele. 😀 Je to psík, ktorý sa nemôže nikdy nudiť. Správna výchova, teplo domova a veľa, veľa lásky. 🙂 Lady bude dokonalý psí spoločník pre aktívnu rodinku. Dostane šancu? Nájde milujúci domov? K ADOPCII AŽ OD JÚLA! Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná aj čipovaná. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. V prípade ak vás SUMMER zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk.