Knut

pes, nar. cca máj 2016, dátum prijatia: máj 2020

KNUT

pes, nar. cca máj 2016, cca 55 cm, cca 23kg, dátum prijatia: máj 2020

KNUT, psík zradený. Tak by sa dal pomenovať jeho osud. Knuta jeho majiteľ vyhodil z auta. Knutík tam na neho čakal asi tri dni, potom sa začal potulovať a hľadať si potravu. Jeho majiteľ ho zradil a on mu tak verne slúžil. Toto sa už nesmie nikdy opakovať a musí aj tento nešťastný psík nájsť niekoho, kto mu zmení celý svet.

Je to veľmi milý a priateľský psík. Na ľudí nezanevrel. Miluje ich, miluje keď ho škrabkáte a mojkáte. Od radosti na vás vyskočí a prosí o pozornosť. Je veľmi šikovný, inteligentný a má hygienické návyky.
So psíkmi sa veľmi nemusí. Je preto vhodný buď ako jedináčik alebo k priateľskej fenočke. ? Ale veríme, že potrebuje len čas a zvykne si na všetko. Knut potrebuje svojho pána. potrebuje niekoho kto sa mu bude venovať, bude ho učiť, bude s ním zažívať kopec dobrodružstiev. Vtedy bude najspokojnejší. ? A samozrejme s veľkým pelieškom a gaučom. ?

Knut nie je vhodný k úplne malým detičkám.
Je to jedinečný psík, ktorý sa neustále “škerí” keď sa z vás teší. Takéto ksichtíky ste ešte nevideli. ?
Je s ním kopec zábavy. Určite neoľutujete ak mu dáte domov. Potrebuje len šancu a trpezlivosť v novom domove, kým pochopí, že už ho nikto neopustí. ?
Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.
Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás KNUT zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk