Kiwi

fenka, nar. cca október 2019, dátum prijatia: október 2020

KIWI

fenka, nar. cca október 2019, cca 48 cm, cca 20kg, dátum prijatia: október 2020

Rozkošná KIWI k nám prišla z obce Jamník, kde ju niekto vyhodil z auta. Niekoľko dní sa túlala a hľadala pomoc. 🙁
Kiwinka je už v bezpečí a čaká na milujúcu rodinku. KIWI je nezmar. 😃 Je to mladá, bláznivá baba, ktorá vám vždy vyčarí úsmev na tvári. Je obdivovateľkou fengshui. Neustále premiestňuje veci hore dole a mení ich tvary. Taktiež je to kleptomanka. Od ponožiek, topánok, cez tepláky či tašky. Kiwi vie čo má rada. So psíkmi sa znáša dobre ale je to dosť majetnícka potvora, ktorá chce byť stredobodom pozornosti. Mojkanie je platné len na nej, iných odsúva. 😃 Hygienické návyky zvláda dobre. K cudzím ľuďom, ktorí si hneď nezískali jej priazeň, je spočiatku nedôverčivá ale bariéra sa prelomí jednou maškrtkou alebo poriadnym vyškrabkaním. 🙂

Kiwi je divočina a treba ju ešte poriadne viesť a učiť ale určite to stojí za to a získate skvelého parťáka na prechádzky prírodou či na vyvaľovanie sa na gauči. Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás KIWI zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk