Gordon

pes, nar. cca február 2021, dátum prijatia: júl 2022

GORDON

pes, nar. cca február 2021, cca 55cm, cca 30kg, dátum prijatia: júl 2022

Tento prekrásny fešák sa našiel vyhodený v osade v Hranovnici. Niekto ho tam vypustil z auta a odišiel. Zmätený Gordonko nechápal kde a prečo sa ocitol. Psy z osady ho neprijali a on len blúdil a hľadal bezpečie. To našťastie našiel u nás. A teraz čaká na šťastný koniec svojho príbehu. Na skutočný, milujúci domov.

Gordon je ešte mladý pes. Takže skúša čo si môže ku komu dovoliť. 😀 So psíkmi sa síce znesie dobre ale samozrejme musí okolo seba velice hundrať a vyrozprávať sa. 😀 Gordonko šteká na všetko čo sa hýbe, hučí, existuje. 😀 Je v ňom proste ten australan a preto je vhodný len k ľuďom čo poznajú tieto plemená. Že je s nimi síce náramná zábava ale potrebujú poriadnu výchovu.
Na venčení, pri správnom vedení, je z neho dobručký, poslušný psík. V útulku mu však „kolegovci“ lezú na nervy a všetkých musí ohučať. 😀 Má svoje psie kamošky, s ktorými sa vie parádne vyblázniť, vyhrať. Preto je vhodný len k inej fenke alebo ako jedináčik. Do spoločnej domácnosti s iným psíkom-samcom ho neodporúčame.  Ale na spoločných prechádzkach s nimi problém nebude mať. Samozrejme znova opakujeme, len pri niekom kto mu porozumie, vypočuje si jeho sťažnosti a potom mu vysvetlí aké sú pravidlá. 😃

Je to veľmi inteligentný psík, vnímavý, ovláda základné povely. Potrebuje aktívneho pánička. Nie je vhodný k prvopsíčkarom a k malým deťom. Miluje vodu, veľmi, veľmi, veľmi. 😀
Má hygienické návyky.
Keď k nám prišiel mal ranu na chrbte a silný zápal ucha. Ošetrovanie zvládal celkom dobre.
Gordon nie je síce psík pre každého ale veríme, že ten pravý pániček sa nájde. Ten čo mu dá čas, bezpečie, veľa lásky a hlavne dobrý výcvik. Ľudí veľmi miluje, bude to Váš verný spoločník.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás GORDON zaujal píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk