Forest

pes, nar. cca máj 2016, dátum prijatia: november 2020,

FOREST

pes, nar. cca máj 2016, cca 45 cm, cca 18,5kg, dátum prijatia: november 2020,

FOREST sa našiel v Poprade pri Tescu. Bezcieľne sa potuloval a hľadal toho kto ho tam nechal. No už sa nedočkal. Snáď sa svojho nového pánička dočká…počká na neho v útulku.

Forest je jedinečný psík. Je to taká “samostatná skupinka”. On, Forest a Forest. Sem tam je mojkáčik, potom prepne na hravého loptičkára a zrazu na bežiaceho divocha. Všetko v priebehu chvíľky. ? Je to podarený psík. Potrebuje rovnako streleného pána, ktorý ho pochopí.
So psíkmi sa znáša dobre, pokiaľ sú aj oni priateľskí. Nemá rád niektoré rasy ? ako husky napr. ? ? Skôr väčšie psíky v ňom vzbudzujú strach. Ale chce to len čas. ? S fenočkami sa znáša dobre.

Miluje hračky, hlavne loptičky. Má v sebe veľa energie a určite sa poteší dlhým prechádzkam či túram, kde spoznáva svet. Forest je naozaj jedinečný….a veríme, že si získa srdce niekoho, kto mu dá veľa lásky. ?
Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach Poprade.
Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás FOREST zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk