Dobby

pes, nar. cca november 2017, dátum prijatia: november 2020

DOBBY

pes, nar. cca november 2017, cca 45cm, cca 13kg, dátum prijatia: november 2020

Toto vesmírne teleso pristálo v Spišskom Štvrtku na benzínke a nechcelo odtiaľ odísť celý týždeň. Kiež by bola pravda, že k nám prišiel z vesmíru. 🙂 Dobbynka tam však vyhodil niekto z auta a odišiel. Také typické…také ľudské. Teraz chce Dobby pristáť na gauči u vás doma.
Dobbynko je zlatinko. Je to prísavka, ktorá sa nasaje a už ho zo seba dole nedáte. 🙂 Mojkanie, muckanie, škrabkanie, stískanie, to je jeho najväčšia záľuba. Vtedy nič iné okolo seba nevníma.
So psíkmi sa znáša dobre, sem tam sa naparuje pred väčšími psíkmi…akože “si nemysli”. Inak je to veľký parťák do pohody. Energický, ubehaný, športovo šľachovitý.

Rovnako energicky nabitý pániček pre neho je to pravé. S mačičkami tiež nemá problém, pokiaľ nezačnú utekať. Potom je to závod. 🙂Určite by bol skvelý aj na psie športy, kde by sa do sýtosti vybláznil. Pohodový gaučák s pripravenou vrtuľkou na to, kedy sa pôjdeme šalieť? 🙂
Tak nečakaj, ďalší Dobby už nebude.
Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku. V prípade ak vás DOBBY zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk