Crema

fenka, nar. cca apríl 2022, dátum prijatia: jún 2022

CREMA

fenka, nar. cca apríl 2022, dátum prijatia: jún 2022, v dospelosti predpoklad: malý vzrast (+/-5kg)

Rozkošná Crema je jedna z deviatich psíkov, ktoré sme zachránili z domu alkoholikov. Žili naozaj na hroznom mieste. Všade okolo hromada bordelu, špiny, výkalov. V ich očiach veľký strach a bolesť. Cremu sme zachránili aj s jej maminou Iris a súrodencami (Caramello, Vanilla, Cacao a Stracciatella).
Dostala novú šancu na život. Nájde aj milujúci domov?

Crema si svoj život vybojovala. Všetci súrodenci boli tak silno začervení, že niekoľkokrát skončili na infúziach. Bohužiaľ jedna sestrička tento boj s parazitmi nezvládla.
No teraz sú už z najhoršieho vonku a čakajú na tú najlepšiu rodinku na svete.

Crema je najmenšie drobátko zo súrodencov. Je to taký malý, nežný drobček, ktorého chcete len túliť a chrániť. S inými psíkmi sa rada poriadne vyblázni a ponaháňa. Je veľmi šikovná, určite sa bude rýchlo učiť novým veciam.

Pri správnej výchove, učení, dostatku pohybu, bude z nej ten najlepší člen rodiny. Všetko záleží od nového majiteľa. Crema vás určite ihneď očarí. Je to dokonalá fenočka a čaká možno práve na Vás.

Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná aj čipovaná.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

ADOPCIA DO ČIECH EŠTE NIE JE MOŽNÁ.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie predadopčnej zmluvy, kastrácia zvieratka do pol roka od adopcie a uhradenie rezervačného poplatku.

V prípade ak vás CREMA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk