Cayenne

fenka, nar. cca december 2020, dátum prijatia: február 2021

CAYENNE

fenka, nar. cca december 2020, dátum prijatia: február 2021, v dospelosti predpoklad: stredný vzrast (+/-15kg)

Rozkošná CAYENNE dostala druhú šancu na život. Bola zachránená spolu s ďalšími 26timi psíkmi z osady. Svoj život si vybojovala, veríme, že už bude len šťastná a milovaná.

Cayenne, Curry, Chilli a Wasabi sú štyria súrodenci, ktorí sa narodili v hrozných podmienkach a možno by už teraz ani nežili. Musia nájsť ten najlepší, milujúci domov, kde už nikdy nebudú trpieť.
CAYENNE je úžasné zlatíčko. Veľmi hravý, energický drobček. 🙂 Miluje hry s inými psíkmi. Užíva si mojkanie, škrabkanie a plnú pozornosť. Veľmi rýchlo sa učí všetkému novému, je to šikovné šteniatko. Bude to skvelá spoločníčka či už na turistiku, psie športy či len tak vylihovanie pri svojom páničkovi. 🙂

Je to len malé šteniatko, ktoré bude presne také, aké si ho vychováte. Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná aj čipovaná.
Nachádza sa v dočasnej opatere pri Poprade.

ADOPCIA DO ČIECH NIE JE MOŽNÁ. CESTOVAŤ ZA HRANICE MÔŽU LEN PSÍKOVIA OD VEKU 4 MESIACOV. NEREZERVUJEME DO TEJ DOBY ŽIADNE ŠTENIATKO.

Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy, kastrácia zvieratka do pol roka od adopcie a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás CAYENNE zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk