Buster

pes, nar. cca marec 2022, dátum prijatia: jún 2022

BUSTER

pes, nar. cca marec 2022, dátum prijatia: jún 2022, v dospelosti predpoklad: stredný vzrast (cca predpoklad do max. 15kg), viac do dĺžky ako do výšky 😃

Buster je roztomilá salámka, ktorú doniesol na kliniku bezdomovec pod vyhrážkou zabitia. 🙁 Dnes môže mať psa každý a tak to potom končí. Väčšina je v zlých rukách a len málo z nich má šťastie dostať sa do lepšieho ako Buster. Veríme, že už nikdy viac nič takéto nezažije.

BUSTER je úžasný psík, ktorého si okamžite zamilujete. Je mojkavý, hravý, odvážny. Jednoducho čistá šteniatkovská dokonalosť. Je to samozrejme ešte šteniatko a tak ho treba správne vychovávať a bude z neho ten najlepší rodinný spoločník. Aký bude je už len na majiteľoch a ich výchove.
Nízkopodlažná, obrovská dávka lásky. 😃 Buster vám vyčarí úsmev na tvári.

Primerane energický k jeho veku. S inými psíkmi si nadmieru dobre rozumie. S kamarátmi sa neustále hrajú, vykuskávajú 😃, naťahujú o hračky.

Buster je dokonalý a preto hľadá niekoho rovnako úžasného ako je on.
Čaká možno práve na teba.

Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný aj čipovaný.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

ADOPCIA DO ČIECH EŠTE NIE JE MOŽNÁ.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie predadopčnej zmluvy, kastrácia zvieratka do pol roka od adopcie a uhradenie rezervačného poplatku.
V prípade ak vás BUSTER zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk