BLACK

BLACK

pes, nar. február 2008, labrador

Šťastný koniec cesty za domovom jedného nechceného psa. BLACK má domov. 🙂
Black vo svojom živote veľa lásky nedostal. Samozrejme ako šteniatko áno, ale keď vyrástol bol už na príťaž. Žil klasický život dvorového psa, lebo jednoducho keď mám dom musím mať aj psa, starať sa o neho je však už niečo iné.
Blacka sme prvýkrát odchytili v neďalekej obci. Podľa čipu sme našli majiteľa. Ten veľkú radosťneprežíval, keď sme ho doniesli.
O to horšie zistenie však bolo, že Black sa zrazu objavil o mesiac neskôr v inej obci, dosť vziadelenej od jeho bydliska a už sa ho tam chystali nenávistní ľudia odstreliť. Keď sme prišli za majiteľom, prečo sa našiel tam a že ho chceli odstreliť…len sa pousmial, vymýšľal výhovorky a…jednoducho psa sa zbavil a dúfal, že ho už neuvidí. Black, 9 ročný krásavec, takto skončil u nás… našiel nový domov v útulku, ale to pre neho nebolo to pravé. Časom zosmutnel a len čakal čo príde. Black si nesmierne užíval mojkanie, maznanie a ľudí..potreboval to a tak sme prosili na stránke aspoň o dočasku. Ozvala sa rodinka, ktorá ako jediná mala záujem si ho vziať do dočasky. A keďže vieme, aký je Black skvelý vedeli sme, že sa nemôže nič pokaziť a tak sa aj stalo. Blacka už nedajú, je to ich miláčik, ich verný člen rodiny. A my sa veľmi tešíme, pretože náš miláčik má to najlepšie čo si zaslúžil. Po 9 rokoch, až po 9 rokoch našiel tú správnu rodinu. Veríme, že si ešte spolu užijú veľa spoločných chvíľ. 🙂
Black našiel domov v Smižanoch.