Berta REZERVE

fenka, nar. cca február 2020, dátum prijatia: marec 2022

BERTA

fenka, nar. cca február 2020, cca 55cm, cca 30kg, dátum prijatia: marec 2022

Táto rozkošná fenočka sa našla vyhodená pri osade v Hranovnici. Nevyzerala, že tam patrí. Skôr ju tam jej majiteľ vyhodil z auta, „nech sa zaradí k ostatným“. Bertička však nechcela ísť do osady a tak hľadala pomoc po dedine. Napokon ju našla a teraz čaká na lepší domov u nás.

BERTA je tá najlepšia fenočka, akú si môžete priať. Stále je hravá, milá a nežná ako šteniatko. Má čisté srdiečko a človeka si ihneď získa. Je veľmi priateľská či k ľuďom ale aj iným psíkom. Stále by sa s nimi hrala a naháňala. Je veľmi živá, hravá a neriadená strela. 😃 V dobrom slova zmysle. Potrebuje len usmerniť a bude to skvelý spoločník.
Ľudí miluje neskutočne. Stále by sa s vami mojkala, všade vás nasledovala. Veľmi rýchlo si vie naviazať vzťah s človekom.
Prechádzky si užíva, stále všetko skúma. Je to super spoločník aj na turistiku alebo psie športy. A následne leňošenie pri telke. Berta je vysnívaný pes. Ak chcete toho najlepšieho spoločníka, je tu pre vás.

Hygienu zvláda dobre. Má rada hračky, má rada hračky ktoré môže pitvať. 😃 Stále sa na vás usmieva a aj v zlý deň vám vyčarí úsmev na tvári.

Už teda dosť chváli 😃 lebo by sme tu o nej písali litánie. Veríme, že si vás získa a dáte jej milujúci domov, ktorý si tak zaslúži.

Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná.
Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade.

Podmienkou adopcie je úspešný adopčný proces a následné podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás BERTA zaujala, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk