BENY (DEDUŠKO)

BENY (DEDUŠKU)

Po 13 rokoch trápenia sa dočkal. Po 13 rokoch je až šťastný. Beny našiel domov, domov kde ho nedržia na reťazi, kde nie je ignorovaný, domov kde ho ale milujú a majú ako člena rodiny. Beny našiel domov na dožitie. 🙂

Benuško, 13 ročný DEDO ako sme ho u nás volali, si prežil klasický život psa na dedine pri starších ľuďoch. Reťaz, rozpadnutá búda a pomyje. Život taký, ktorý prežíval deň za dňom. Netušil, že vie byť aj niečo lepšie. Netušil, že človek si vie vážiť jeho prítomnosť a že ho niekto dokáže milovať. Po chorobe jeho pána, rodina dala psíka k nám do útulku. Tu prežíval prvú radosť, neustálu spoločnosť a maznanie. No chýbal mu skutočný domov.
No teraz sa už môže tešiť, teraz je už spokojný a milovaný. Benyho si vzala na dožitie rodina, ktorá má od nás adoptovaného psíka Jackyho. Dali šancu seniorovi, tu na Slovensku, kde o neho nikto ani len nezakopol, tu na Slovensku kde ho týrali, svoje šťastie nenašiel.
Beny našiel ten najnajnajnajdokonalejší domov v Nemecku a my sa veľmi tešíme, pretože to je to čo si zaslúžil. ĎAKUJEME!!