Aston

pes, nar. október 2018, dátum prijatia: september 2020

ASTON

pes, nar. október 2018, cca 50cm, cca 25kg, dátum prijatia: september 2020

Neskutočný Aston. Tak sa dá pomenovať tento nádherný psík. Astonko k nám prišiel spolu s Lemonom. Z rodiny, ktorú vysťahovali z domu a psíkom nevedeli nájsť nový domov. No o psíkov sa už viac nezaujímajú…aj keď vedia kde sú. Už ich Aston a Lemon nikdy neuvidia, lebo k nim zrejme nemali vrúcny vzťah. A možno aj lepšie. Zaslúžia si obaja rodinu, ktorá ich bude milovať celým srdcom a brať ako člena, ktorého nikdy neopustia. V dobrom ani v zlom.
ASTON JE PÁN PES. Krásny, mohutný, svalnatý, jedinečný. Údajne kríženec weimarského stavača a boxera. 😃 My v ňom vidíme kúsok zo stafa, kúsok z cane corsa a sem tam niečo pomimo. 😃 Je to veľký maznáčik. Vkuse sa celý vrtí od radosti, dokonca aj pri žraní. 🙂

Miluje hračky, bláznenie sa a dlhokánske prechádzky. Psíkov si vyberá, s Lemonom vyrastal od mala, ale určite si zvykne na dobrého, priateľského parťáka. Je však dominantnejší, stále chce byť prvý, stále chce aby ste len jeho hladkali. 🙂 Potrebuje k sebe skúseného psíčkara, energicky nabitého pánička, s ktorým sa budú navzájom dopĺňať. Aston je skvelý pes, len musí byť vedený zodpovedne. 🙂 Vhodný je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaný, čipovaný aj kastrovaný. Nachádza sa v útulku vo Švábovciach pri Poprade. Podmienkou adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a uhradenie adopčného poplatku.
V prípade ak vás ASTON zaujal, píšte na FB správu alebo mail: info@cestazadomovom.sk