STOP STAV PRÍJMU MAČIČIEK

V útulku vyhlasujeme STOP STAV príjmu mačičiek. Je nám to ľúto, ale stav je neúnosný.

Od dnešného dňa (10.10.2019) až do odvolania (čo podľa počtu adopcií, čiže žiadne, vychádza na dlho), vyhlasujeme STOP STAV príjmu mačičiek. Stav je natoľko neúnosný, že sme museli pristúpiť k tomuto kroku. Kapacitne sme nad rámec možností, mačičky adoptovať nikto nechce a my to už nezvládame.
Neprijímame žiadne mačičky! Žiadne. Je nám to ľúto, ale snažíme sa pomôcť ako sa dá. A preto sme takto skončili…. no vždy počujeme od ľudí, len osočovanie, že sme útulok, tak sme povinný. Nie nie sme! Nemuseli sme nikdy žiadnu brať, bola to len naša dobrá vôľa a naša mäkkosť.  Že máme mačacie podkrovie, tak tam predsa môžeme brať. Nie nemôžeme! Mačičky sa tam nevstrebajú…oni tam žijú..a aby tam žili spokojne, nemôže ich tam byť 100!
….že, že, že, že….že stále len my… bohužiaľ už sa to nedá a my budeme radi ak tu niekto v okolí založí mačacie združenie a vyskúša si to a hlavne, že pomôže….

V prípade ak nájdete mačičku kontaktujte mesto/obec/štát….jednoducho už sa to musí začať riešiť poriadne, lebo to nikdy takto neskončí…
V prípade ak ste lakomec a sebec, čo namiesto kastrácie svojej mačičky volí vyhodenie na ulicu, verte, že všetko čo spravíte sa vám vráti….aj keď nie hneď….

Máme momentálne na naše OZ veľký počet mačičiek, o ktoré sa musíme starať. Potrebujeme, aby boli v bezpečí, zdravé a spokojné a aby sa niekomu zaľúbili.
POTREBUJEME VAŠU POMOC!

* DOČASKY (vziať si mačičku domov do času, kým nenájde nový domov)
* ZDIEĽANIA (zdieľať ich albumy, pomôcť s inzerciou)
* PODSTIELKU-PIESOK (máme vysokú spotrebu)
* KONZERVY PRE MAČIČKY (s vysokým obsahom mäsa)
* GRANULKY PRE MAČIČKY (min.stredná kvalita ako Eminent, Brit, Ontario, Calibra a pod.)
* KOZIE MLIEKO (pre mačiatka)
* MÄSKO (akékoľvek, ideálne už premrazené)
* PIPETY ADVOCATE (na vonkajšie aj vnútorné parazity)

Ďakujeme Vám za pochopenie. K našim mačičkám do podkrovia môžete prísť kedykoľvek v čase venčenia na vymojkanie. Vašej pozornosti sa potešia.

PS: Pre špekulantov: máme kamerový systém….