Peter Nagy a Indigo pomáhajú zvieratkám

Peter Nagy a Indigo už druhý rok v rámci svojho turné pomohli zvieratkám v núdzi. A tento rok pomohli aj nášmu združeniu. Keby každý jeden umelec v rámci svojej činnosti urobil takéto veľké gesto, pomáhať trpiacim by bolo aspoň o kúsok jednoduchšie.


Kopírujeme z ich FB stránky 🙂 :

ĎAKUJEME za pomoc pre zvieratká v núdzi !!!

Obrovská vďaka patrí všetkým fanúšikom, ktorí počas jesenných koncertov k 30. výročiu Peter Nagy & Indigo podporili náš mini projekt „Adoptuj si plyšového Indigo psíka ( či mačku )“. Počas šiestich koncertov ste adoptovali 200 plyšových psíkov a mačiek a spoločne s dobrovoľnými príspevkami sme celkom vybrali úžasných 1.226 EUR !!!
Táto suma bude rozdelená medzi neziskové organizácie „Československý kastračný program“ a „Cesta za domovom“. Sú to tímy úžasných ľudí – dobrovoľníkov, ktorí pomáhajú nechceným a týraným zvieratám a ktorí sa aktívne snažia zmeniť kritický stav túlavých zvierat v nasej krajine. Prosím, prečítajte si viac o ich aktivitách na ich webových stránkach a ak chcete pomôžte podľa svojich možností aj Vy ostatní ….

Ešte raz veľká vďaka VŠETKÝM, ktorí pomáhajú!!!

Chceme týmto povedať veľké ĎAKUJEME celému tímu ľudí, ktorí sa na tejto pomoci zvieratkám podujali, všetkým fanúšikom, ktorí podporili túto dobrú vec zakúpením si Indigo psíka či mačičky.
Nesmierne si vážime vašu pomoc, ktorá nám veľmi pomôže! 🙂
ĎAKUJEME!