Keď je útulok povinný…zúbožený ZEUS

KEĎ JE ÚTULOK POVINNÝ, NÁLEZCA SÁM SO SEBOU SPOKOJNÝ A MAJITEĽ UŽ NA TO ANI NEPOMYSLÍ.

Dnes nám volala istá pani, ktorá našla pri lese v obci Jánovce uviazaného psíka, že nám ho ihneď ide doniesť. Bohužiaľ naša kapacita je na prasknutie, nemáme voľné miesto a ani keby sme chceli, nevykúzlime nič. Požiadali sme nech psíka týždeň podrží, pomôžeme s čím treba, veterinou a pod, ale nevieme ho vziať. Samozrejme, pani si zrejme vzala príklad z majiteľa psíka a aby zažil deja vu, priviazala ho opäť aj ona, tentokrát o útulok. Pretože má doma sliepky, tak ho mať nemôže. VEĎ ÚTULKY SÚ TU NA TO, ÚTULKY SÚ POVINNÉ A ÚTULKY NEMAJÚ PRÁVO NEMAŤ MIESTO! To je to najjednoduchšie zmýšľanie ľudí. Radi však týchto ľudí privítame ako dobrovoľníkov v útulku, všetkých, čo tomu veria, aby videli a zažili. Máme vôľu pomôcť, ak aj druhá strana má vôľu pochopiť.

Tento fešák také šťastie nemal a tak sa nám naskytol pohľad na smutného, zničeného, na kosť vychudnutého psíka so zarezaným obojkom v krku. LTT, rana hlboká. A „pozdravujeme“ majiteľa. Karma si raz všetkých nájde.  Psíka sme nechali ošetriť, dostal lieky a potrebuje hlavne čisté a kľudné prostredie. Ale kde?
Preto prosíme o pomoc ľudí z okolia Popradu, aspoň kým sa nedá do poriadku, aspoň na pár týždňov DOČASKU. 🙁 Naozaj sme na tom zle a tento psík potrebuje Vašu pomoc. 🙁

Ak psíkovi neviete pomôcť s dočaskou, prosíme aspoň o pomoc s jeho liečbou, úhradou veteriny. 🙁

SK:
IBAN: SK0509000000005063930988 SWIFT: GIBASKBX

CZ:
č.ú.: 2600907473/2010

Poznámka: „ZEUS“

ĎAKUJEME!! ZDIEĽAJTE.

“ Ak zachrániš jedno zviera, nezmeníš svet. Ale pre to jedno zviera sa svet zmení navždy. „