Šteniatka

Alan

pes, nar. cca február 2017

Alanko si už od útleho detstva zažil krutosť človeka. Našiel sa vyložený pri hlavnej ceste aj s vrecom granúl. Ach aké „šľachetné“, tak „krásne“ sa postarať o svoju zodpovednosť. Nech je jeho minulosť akákoľvek, sme radšej že je u nás, že ho našiel ten správny človek, že ho nezrazilo auto. Teraz čaká Alanko v dočasnej opatere, možno práve na vás.

Pozrieť detail

Zária

fenka, nar. cca apríl 2017

Roztomilé šteniatko Zaria sa našla vyhodená v krabici na štrkopieskoch pri obci Batizovce. Niekto „súcitný“, kto ju tam nechal, priložil ku nej aj granule. Zodpovednosť a zdravý rozum je mu asi niečo cudzie, ale veríme, že každému sa vráti to, čo si zaslúži. Zaria je už teraz našťastie v bezpečí a čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail

Sheldon

pes, nar. február 2017

Nádherný a vždy veselý Sheldon nemal pekný štart do života. Našiel sa vyhodený pri hlavnej ceste pri Matejovciach. Skrýval sa v kanáli, veľmi sa bál, bránil sa štekaním. Nevieme kto toto dokázal, kto dokázal tak nežné a mladé psíča surovo vyhodiť z auta, na mieste kde ľahko mohol prísť o život. Po našom snažení a milom slove však napokon Sheldon skúsil, či nie sme tí čo mu prišli pomôcť, či mu neublížime. A ako to skúsil, už sa od nás neodlepil. 🙂

Pozrieť detail