Šteniatka

Winter

pes, nar. júl 2017, dátum prijatia: október 2017

Roztomilý Winter pochádza z osady v Rakúsoch. Spolu so súrodencami Spring, Summer a Autumn a ich maminou Beátkou sa odtiaľ dostali v hodine dvanástej. Bohužiaľ bolo ich 8 šteniatok. 4 z nich skryli a ich osud nepoznáme. 🙁 Veríme však, že aspoň tieto zlatíčka dostanú novú šancu na lepší život.

Pozrieť detail

Summer

fena, nar. júl 2017, dátum prijatia: október 2017

Roztomilá Summer pochádza z osady v Rakúsoch. Spolu so súrodencami Spring, Autumn a Winter a ich maminou Beátkou sa odtiaľ dostali v hodine dvanástej. Bohužiaľ bolo ich 8 šteniatok. 4 z nich skryli a ich osud nepoznáme. 🙁 Veríme však, že aspoň tieto zlatíčka dostanú novú šancu na lepší život.

Pozrieť detail

Bračekovia Eliáš a Iliaš

psy, nar. júl 2017

Dvaja roztomilí bračekovia Eliáš a Iliáš sa našli vyhodení na lúke v obci Iliašovce spolu s ich maminou Ivankou, ktorá ich nesmierne strážila a nepohla sa od nich ani na krok. Preto mala po sebe zrejme hryzné rany od iného psa. Bojovala za ne pri každej príležitosti. Vďaka úžasnej mamine, ktorá im dala aj to posledné, sú na žive. Teraz hľadajú milujúci domov, v ktorom ich nikto nikdy nezradí tak ako ich maminu, ktorú s nimi vyhodili na pospas osudu.

Pozrieť detail

Kubko

pes, nar. máj 2017, dátum prijatia: august 2017

Nádherný pudliko-bišoníko-maltézakoidný Kubko sa našiel v obci Spišské Bystré. Niekto toto krásne šteniatko vyhodil na ulicu a on sa motal okolo domov a prosil o pomoc. Vzala si ho dnu jedna rodina, ktorá ho potom v noci vyhodila späť na ulicu. Vtedy nám volali susedia, ktorým prišiel pred dvere a tiež ich prosil o pomoc. Kubko prosil, neustále prosil a nik mu nechcel pomôcť. Našťastie sa dostal k nám do dočasnej opatery a čaká na nový domov.

Pozrieť detail

Papaya

fenka, nar. jún 2017, dátum prijatia: august 2017

Nádherná a hlavne jedinečná kráska PAPAYA mala šťastie v nešťastní. So svojou sestričkou Cherry sa narodili do veľmi zlých podmienok. Jedli len odpad a živorili z toho čo prišlo. Zabudnuté na družstve, nechcené, ale napriek tomu plné chuti do života, ktorý sme sa im rozhodli darovať krajší. Aj vďaka Vám sa to môže podariť.

Pozrieť detail

Zária

fenka, nar. cca apríl 2017

Roztomilé šteniatko Zaria sa našla vyhodená v krabici na štrkopieskoch pri obci Batizovce. Niekto „súcitný“, kto ju tam nechal, priložil ku nej aj granule. Zodpovednosť a zdravý rozum je mu asi niečo cudzie, ale veríme, že každému sa vráti to, čo si zaslúži. Zaria je už teraz našťastie v bezpečí a čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail