Mačky

Insta

mačka, nar. cca jún 2016

Insta je nádherná snehobiela mačička, ktorú chcela spolu s jej dcérkou Poly utratiť ich pôvodná rodina. Na klinike odmietli utrácať zdravé mačičky a tak skončili obe u nás.

Pozrieť detail

Pery

kocúr, nar. cca február 2015

Tento roztomilý kocúrik sa našiel na pokraji síl v Spišských Vlachoch. Niekoľko týždňov pobudol na klinike, kde bojoval o svoj život a nakoniec to zvládol. Veľmi pomaly sa dostával z najhoršieho, ale teraz je už v poriadku, pripravený na svoj milujúci domov.

Pozrieť detail

Vilma

mačka, nar. cca jún 2016

Vilma je úžasná a obetavá mačička. Pritúlala sa k jednej záhradke, kde porodila 2 mačiatka. Ako s a k nám dostala s drobčekami, ujala sa následne aj 3 malých, vyhodených mačiatok v kontajneri. Všetkých 5 krásne vychovala a teraz čaká ona na svoju rodinu, ktorá jej dá veľa lásky a pozornosti

Pozrieť detail

Latiffa

mačka, nar. cca január 2016

Nádherná, hypnotizujúca mačička Latiffa sa u nás ocitla po tom ako ju niekto vyhodil vo vchode na sídlisku v meste Poprad. V bytovke bývala jedna pani, ktorá je milovníčka mačiek, tak asi to bol pokus „o darovanie“ nie najvhodnejším spôsobom. Teraz Latiffa čaká v útulku na niekoho, kto ju zahrnie láskou a bude ju milovať celým srdcom.

Pozrieť detail

Pálenka

mačka, nar. cca august 2016

Mačička Pálenka sa spolu s bračekom Pivo našli vo vchode jednej bytovku v meste Poprad. V bytovke bývala jedna pani, ktorá je milovníčka mačiek, tak asi to bol pokus „o darovanie“ nie najvhodnejším spôsobom. PÁLENKA je veľmi roztomilá a milá mačička.

Pozrieť detail

Pivo

kocúr, nar. cca august 2016

Kocúrik Pivo sa so sestričkou Pálenkou našli vo vchode jednej bytovku v meste Poprad. V bytovke bývala jedna pani, ktorá je milovníčka mačiek, tak asi to bol pokus „o darovanie“ nie najvhodnejším spôsobom.

Pozrieť detail

Lokša

mačka, nar. január 2016

Keďže mesto rieši problematiku pouličných mačiek len ich zákazom kŕmenia a nie kastráciou, je ich tu čoraz viac a viac. Táto mačička sa na ulici veľmi trápila, ale našťastie je už v bezpečí dočasnej opatery a čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail

Borisko

kocúr, nar. apríl 2014

Rozkošník Borisko sa zatúlal ako malinké mačiatko do motora auta a nevedel sa z neho dostať von. Svoju záchrankyňu privolal neprestávajúcim nárekom. Až po privolaní mestskej polície, ktorá vypátrala majiteľa auta sa podarilo Boriska bezpečne dostať von. Teraz čaká v dočasnej opatere v Poprade na milujúcu rodinku.

Pozrieť detail