Mačky

Majky

kocúr, nar. august 2015

SÚRNE z rodinných dôvodov hľadáme nový domov pre kocúrika Majkyho.

Pozrieť detail

Beba

mačka, nar. august 2017, dátum prijatia: október 2017

Beba, Bobi a Bubi sú tri roztomilé mačiatka, ktoré sa narodili túlavej mačičke, ktorá ich prišla porodiť do jedného dvora. Sú z nich už krásavci, ktorí už len čakajú na nový domov.

Pozrieť detail

Bobi

kocúr, nar. august 2017, dátum prijatia: október 2017

Bobi, Beba a Bubi sú tri roztomilé mačiatka, ktoré sa narodili túlavej mačičke, ktorá ich prišla porodiť do jedného dvora. Sú z nich už krásavci, ktorí už len čakajú na nový domov.

Pozrieť detail

Bubi

kocúr, nar. august 2017, dátum prijatia: október 2017

Bobi, Bubi a Beba sú tri roztomilé malilinké mačiatka, ktoré sa narodili túlavej mačičke, ktorá ich prišla porodiť do jedného dvora. Sú z nich už krásavci, ktorí už len čakajú na nový domov.

Pozrieť detail

Garfield

kocúr, cca 5 rokov, dátum prijatia: október 2017

Nádherný, ryšavý kocúrik, ktorý doteraz nezažil to po čom túži každé zvieratko. A to skutočný domov, kde by ho nikto nikdy nevyhodil na ulicu. Dúfame, že sa to raz zmení, že raz zažije to aké je to mať skutočnú rodinu, že raz bude konečne šťastný.

Pozrieť detail

Guliver

kocúr, nar. cca júl 2017, dátum prijatia: august 2017

Guliverko od narodenia bojuje o život, tak veľmi chce žiť no doteraz mu bolo len ubližované. Trpel a až teraz konečne začína žiť život bez bolesti. Našiel sa spolu s bračekom v krabici vyhodený v obci Batizovce. Mleli už z posledných síl, boli tam 2 dni a ľudia ich len prehliadali. Dostali sa k nám, bojovali na klinike o život. Bohužiaľ jeho braček to nezvládol a odišiel za dúhový most. No Guliverko bojoval, bojoval naďalej. Bohužiaľ ho postihla choroba, ktorá nám ho skoro vzala, toto zlatíčko vyše 2 mesiacov bojoval o život znova. Skoro prišiel o očko, no našťastie jeho chuť žiť mu dodala silu. Veríme, že z najhoršieho je vonku a teraz konečne môže hľadať to čo si zaslúžil.

Pozrieť detail

Lolek a Bolek

2x kocúrik, cca 8-9 mesiacov, dátum prijatia: august 2017

Dvaja nádherní, čiernučký bračekovia sa našli opustení na ulici v Spišskej Belej. Niekto sa ich kruto zbavil, zbavil svojej zodpovednosti a nechaj ju na druhých. Teraz hľadajú tu správnu rodinu, ktorá im to nikdy viac neurobí.

Pozrieť detail

Leo

kocúr, nar. august 2011

Svoj život začal pekne, osvojila si ho odnekadiaľ jedna rodinka, neskôr k nemu pribudla ešte jedna mačička, kamoška MIA. Spolu žili v byte a boli milovaní. Až kým…. ….až kým pani neotehotnela a obe mačičky zavrela doslova do chlieva, ktorý im vyrobili na záhradke. A takto skončila pekná rozprávka o domove, o láske a priateľstve človeka a zvieraťa..skončilo všetko…prišlo dieťa, ktoré bolo milované, chcené a doma..mačky, verní spoločníci, skončili v chlieve bez štipky súcitu. Takto si tam Leo a Mia žili (trpeli) celý jeden rok. Leo sem tam pustený aspoň na pár minút, kým sa vyčistili záchody a Mia nikdy, pretože si dovolila utekať ďaleko a nechcela sa vrátiť…bola „problémová“…tak trpela ešte viac. Našťastie sa na nich usmiala nádej na vykúpenie, ľudia, ktorým to nebolo jedno… a tak títo dvaja úžasní mačiaci skončili v našom útulku…voľní a plní radosti a neprestávajúceho mojkania. Užívajú si to čo už tak dlho nezažili. Lásku a slobodu. Teraz poslušne čakajú, čakajú na lepšiu budúcnosť, kde nebudú na príťaž, kde v kruhu rodiny strávia tie najkrajšie chvíle.

Pozrieť detail

Oetker

kocúrik nar. cca máj 2017

Dvaja nádherní bračekovia Oetker a Puding sú mačiatka našej Vilmušky. Vilma k nám prišla aj s nimi, keď boli ešte maličký. Títo dvaja úžasní kocúrikovia boli zachráú mačnení pred krutou realitou pouličných mačiek, teraz hľadajú dobrý domov, kde dostanú veľa lásky.

Pozrieť detail

Dorka

mačka, nar cca. január 2017

DORKA je mačička, ktorá ušla hrobárovi z lopaty. Našla sa v meste POPRAD ako z posledných síl prosí o pomoc pri hoteli Tatra. Dorka bola napriek svojmu stavu nesmierne maznavá a hľadala človeka, ktorú ju nezavrhne. Našla tam našu kolegyňu a tá ju vzala na kliniku. Dorka mala silný zápal pľúc, bola veľmi vychudnutá, no napriek hrôzostrašnému stavu nechcela nič iné len sa mojkať. Dorka sa zotavuje v dočasnej opatere., Je z nej už krásna, zdravá mladá slečna, ktorá čaká na niekoho kto ju doživotne zahrnie veľkou dávkou lásky.

Pozrieť detail
12