Mačky

Tom

kocúr, nar. cca november 2017

Roztomilý TOM sa našiel na ulici v Spišskej Sobote. Hľadal pomoc od ľudí, hľadal niekoho kto si ho vezme a dá mu bezpečie domova.

Pozrieť detail

Romualdo

kocúr, nar.cca máj 2015

Teraz už nádherný, obrovský a dokonalý kocúrik Romualdo, je zázrak, z ktorého sa veľmi tešíme. Našiel sa v tak žalostnom stave, že sa dá povedať, že „ušiel hrobárovi z lopaty“. Našiel sa v meste Poprad. Nedokázal sa ani poriadne udržať na nohách. Celé telíčko bola rana za ranou. Chýbali mu 2 pršteky a tá bolesť…. tá bolesť, ktorú musel prežívať. 🙁 Niekoľko týždňov sme sa snažili všetci dať ho dokopy, mastili sme, čistili, starali sa ako sa len dalo, aby ste mohli vidieť toto. Nádherného kocúrika, ktorý si užíva život plnými dúškami. 🙂 Dnes na ňom už nenájdete ani stopu po ranách.

Pozrieť detail

Tristan (čierna), Isolda (tricolor)

kocúr a mačka, cca 2 mesiace, dátum prijatia: júl 2018

Nádherné ňuňuňu mačiatka Tristan a Isolda sa našli na ulici. Narodili sa potulnej mačičke a hrozilo im to najhoršie. Dvaja súrodenci sú tie najkrajšie chlpaté guličky na svete. 🙂 Je s nimi kopec zábavy a nikdy sa pri nich nudiť nebudete.

Pozrieť detail

Ariela

mačka, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: jún 2018

Prenádherná tricolorka Ariela sa našla v meste Prešov. Mesiac sa potulovala po jednom parkovisku, kde jej ľudia len ubližovali. O tom svedčí aj to, že po nej strielali z brokovnice. Ariela musela podstúpiť operáciu a z najhoršieho je už vonku. Už len a len ten správny domov. 🙂

Pozrieť detail

Anita

mačka, nar. cca november 2017, dátum prijatia: jún 2018

Nádherná tricolorka Anitka sa našla na ulici v Poprade. Chodila z obchodu do obchodu odkiaľ ju všetci vyháňali, nikde nepochodila. Dostane šancu na domov, odkiaľ ju už nik nevyženie?

Pozrieť detail

Goldy

mačka, nar. august 2017, dátum prijatia: október 2017

Goldy, Bronzy a Silver sú tri roztomilé mačiatka, ktoré sa narodili túlavej mačičke, ktorá ich prišla porodiť do jedného dvora. Sú z nich už krásavci, ktorí už len čakajú na nový domov.

Pozrieť detail

Bronzy

mačka, nar. august 2017, dátum prijatia: október 2017

Bronzy, Silver a Goldy sú tri roztomilé mačiatka, ktoré sa narodili túlavej mačičke, ktorá ich prišla porodiť do jedného dvora. Sú z nich už krásavci, ktorí už len čakajú na nový domov.

Pozrieť detail

Silver

kocúr, nar. august 2017, dátum prijatia: október 2017

Silver, Goldy a Bronzy sú tri roztomilé mačiatka, ktoré sa narodili túlavej mačičke, ktorá ich prišla porodiť do jedného dvora. Sú z nich už krásavci, ktorí už len čakajú na nový domov.

Pozrieť detail

Guliver

kocúr, nar. cca júl 2017, dátum prijatia: august 2017

Guliverko od narodenia bojuje o život, tak veľmi chce žiť no doteraz mu bolo len ubližované. Trpel a až teraz konečne začína žiť život bez bolesti. Našiel sa spolu s bračekom v krabici vyhodený v obci Batizovce. Mleli už z posledných síl, boli tam 2 dni a ľudia ich len prehliadali. Dostali sa k nám, bojovali na klinike o život. Bohužiaľ jeho braček to nezvládol a odišiel za dúhový most. No Guliverko bojoval, bojoval naďalej. Bohužiaľ ho postihla choroba, ktorá nám ho skoro vzala, toto zlatíčko vyše 2 mesiacov bojoval o život znova. Skoro prišiel o očko, no našťastie jeho chuť žiť mu dodala silu. Veríme, že z najhoršieho je vonku a teraz konečne môže hľadať to čo si zaslúžil.

Pozrieť detail

Lolek a Bolek

2x kocúrik, cca 8-9 mesiacov, dátum prijatia: august 2017

Dvaja nádherní, čiernučký bračekovia sa našli opustení na ulici v Spišskej Belej. Niekto sa ich kruto zbavil, zbavil svojej zodpovednosti a nechaj ju na druhých. Teraz hľadajú tu správnu rodinu, ktorá im to nikdy viac neurobí.

Pozrieť detail
12