Mačky

ARABAS (čierno-biely) ROMUALDO (hnedo-biely) FANTAGHIRO (biela)

2x kocúrik, 1x mačička nar. cca máj 2017

Traja nádherní, rozkošní mačací súrodenci sa našli v meste Poprad. Skrývali sa pod kotolňou, vykúkali len za jedlom a hrozilo im to najhoršie, pretože deti si ich začali „rozhadzovať“. Na klinike sa maličkým vybrali desiatky kliešťov, na jednom z nich bolo viac ako 100. 🙁 Ich stav bol vážny, ale teraz sú už našťastie v poriadku, v bezpečí a čakajú práve na vás, na svoju novú rodinku.

Pozrieť detail

Pery

kocúr, nar. cca február 2015

Tento roztomilý kocúrik sa našiel na pokraji síl v Spišských Vlachoch. Niekoľko týždňov pobudol na klinike, kde bojoval o svoj život a nakoniec to zvládol. Veľmi pomaly sa dostával z najhoršieho, ale teraz je už v poriadku, pripravený na svoj milujúci domov.

Pozrieť detail

Vilma a jej detičky

mačka cca 2 roky, MAČIATKA: biele: kocúrikovia (nar. cca 1.máj 2017) čierne: 1 kocúrik, 2 mačičky, (nar. cca 11.mája 2017)

Vilma sa pritúlala na jednu záhradku, kde porodila 2 malé mačiatka. Mamina Vilma je úžasná matka. Okrem svojich 2 mačiatok sa ujala ďalších troch, ktoré niekto vyhodil do kontajnera v Levoči a nálezcovia ich len vyložili vedľa smetiaka a neboli ich ani ochotní odviezť do dočasky, kde bola Vilma, lebo vraj veľa peňazí na benzín za obyčajné mačky. Našťastie sme našli dobrých ľudí a teraz sú všetci spolu, sú to úžasní súrodenci a Vilma sa o všetkých úžasne stará.

Pozrieť detail

Latiffa

mačka, nar. cca január 2016

Nádherná, hypnotizujúca mačička Latiffa sa u nás ocitla po tom ako ju niekto vyhodil vo vchode na sídlisku v meste Poprad. V bytovke bývala jedna pani, ktorá je milovníčka mačiek, tak asi to bol pokus „o darovanie“ nie najvhodnejším spôsobom. Teraz Latiffa čaká v útulku na niekoho, kto ju zahrnie láskou a bude ju milovať celým srdcom.

Pozrieť detail

Pálenka

mačka, nar. cca august 2016

Mačička Pálenka sa spolu s bračekom Pivo našli vo vchode jednej bytovku v meste Poprad. V bytovke bývala jedna pani, ktorá je milovníčka mačiek, tak asi to bol pokus „o darovanie“ nie najvhodnejším spôsobom. PÁLENKA je veľmi roztomilá a milá mačička.

Pozrieť detail

Pivo

kocúr, nar. cca august 2016

Kocúrik Pivo sa so sestričkou Pálenkou našli vo vchode jednej bytovku v meste Poprad. V bytovke bývala jedna pani, ktorá je milovníčka mačiek, tak asi to bol pokus „o darovanie“ nie najvhodnejším spôsobom.

Pozrieť detail

Lokša

mačka, nar. január 2016

Keďže mesto rieši problematiku pouličných mačiek len ich zákazom kŕmenia a nie kastráciou, je ich tu čoraz viac a viac. Táto mačička sa na ulici veľmi trápila, ale našťastie je už v bezpečí dočasnej opatery a čaká na milujúci domov.

Pozrieť detail

Borisko

kocúr, nar. apríl 2014

Rozkošník Borisko sa zatúlal ako malinké mačiatko do motora auta a nevedel sa z neho dostať von. Svoju záchrankyňu privolal neprestávajúcim nárekom. Až po privolaní mestskej polície, ktorá vypátrala majiteľa auta sa podarilo Boriska bezpečne dostať von. Teraz čaká v dočasnej opatere v Poprade na milujúcu rodinku.

Pozrieť detail