Fenky

Dafné a Mia

fenky, cca 35 cm, Dafné: nar. cca máj 2011, Mia: nar. cca máj 2015, dátum prijatia: september 2018,

Tieto dve úúúúžasné fenočky, hľadajú spoločný domov.

Pozrieť detail

Sofia

fenka, nar. cca marec 2017, cca 30 cm, dátum prijatia: september 2018,

Malé to, rozkošné to, na zjedenie to. 😀 To je naša malá Sofia. 🙂 Štart do života pekný nemala, svoj doterajší život si vytrpela. Sofia sa našla spolu so svojimi 3 šteniatkami vyhodená pri obci Šuňava. Niekto ich kruto „porozhádzal“ po okolí, Samuelko sa našiel so Sofinkou, Sandra na konci obce a Sabínka v lese. 🙁 K tomu všetci traja vyzerali príšerne. Telíčko sám parazit. Blchy, všenky, demodex, jednoducho hrôza. Teraz sú už všetci spokojnejší a šťastnejší. Už chýba len skutočný domov.

Pozrieť detail

Nela

fenka, nar. cca máj 2016, dátum prijatia: august 2018, mix. amstaff,

Rozkošná a milujúca. Taká je naša NELA. Dva roky spolu s AGAROM žili v hrozných podmienkach. Týraní hladom, smädom, nevenčením. Striedavo zatvorení jeden v koterci a druhý v tmavej pivnici plnej odpadu, bez prístupu slnka. Bitky boli asi na stálom poriadku. Báli sa aj pohladenia. 🙁 Čakali, že príde úder. Napriek tomu čo si všetko prežili sú z nich úžasné psy, ktoré si zaslúžia byť konečne šťastné. Za pomoci RVPS a štátnej polície boli obaja odobratí z nevyhovujúcich podmienok. Teraz už len nájsť milujúci domov.

Pozrieť detail

Sheela

fenka, nar. cca september 2015, cca 40 cm, dátum prijatia: september 2018

Táto rozkošná, „chcelo to byť bígl“, fenočka sa našla potulovať pri Autonove v Poprade. Nevieme je osud, nevieme čo sa stalo, no nikto sa za celý čas neprihlásil, žeby mu chýbala. Tak sa z nej stal tiež útulkáč čakajúci na niečo lepšie. Podarí sa Sheele nájsť novú rodinu?

Pozrieť detail

Lujzka

fenka, nar. cca máj 2017, cca 42 cm dátum prijatia: júl 2018,

Nádherná Lujzka je fenočka z rómskej osady v Hranovnici. Vzali sme ju dotiaľ spolu s jej 8 šteniatkami, ktorým sa tam vyhrážali smrťou susedia „majiteľky“,, ktorej na záhrade porodila. V nádeji o ich záchranu oslovila nás. Všetkých 9 psíkov putovalo do našej opatery a dúfame, že teraz nájdu Lujzka a aj jej drobce milujúce domovy.

Pozrieť detail

Louisiana

fenka, nar. cca júl 2017, cca 50 cm, dátum prijatia: júl 2018

Louisiana a Dakota, pravdepodobne dve sestričky, sa našli spolu v obci Liptovská Teplička. Niekto ich tam vyložil z auta a odišiel. Odišiel a už ho nikdy nevideli. Smutné je aj to, že Dakota bola po šteniatkach, ešte jej tieklo mlieko a bola veľmi vychudnutá. 🙁 Čo sa s nimi stalo sa nikdy nedozvieme….už len dúfať, že neskončili rovnako.

Pozrieť detail

Dorota

enka, nar. cca máj 2015, cca 27kg, dátum prijatia: apríl 2018

Dorotka mala doposiaľ život v zmysle, „ulica naučí“. Žila v rodine, dostávala nejaké jedlo, no nikdy nebola toľko ľúbená koľko si zaslúži. Behávala po uliciach ako pes, ktorý nepatrí nikomu a zároveň celej dedine. Rodila asi každý rok, čo bolo so šteniatkami nevieme. Dorotku sme vzali aj s jej 2 nádhernými bambuľkami-šteniatkami Dot a Dotty. Teraz je v našom útulku a čaká na tu správnu rodinu, ktorá ju zahrnie láskou.

Pozrieť detail

Stela

fenka, cca 8-10 rokov, cca 40 cm dátum prijatia: február 2018

Na staré kolená, len bolesť a trápenie. To prežila naša Stelka. Našli ju dobrí ľudia ako sa z posledných síl drží v rieke v Spišskej Sobote. Prúd ju bral aj niekoľko metrov kým si našla miesto, kde čakala na pomoc. Predpokladáme, že ju tam niekto hodil alebo sa zošmykla. 🙁 Na klinike sa dostala do poriadku. Teraz spoznáva nový svet.

Pozrieť detail

Mimi

fenka, nar. cca september 2014, dátum prijatia: november 2017

Prekrásna Mimi sa našla potulovať v neďalekej obci. Túlala sa tam 2 týždne a hľadala pomoc od ľudí, ktorá neprichádzala. Až ju postretlo šťastie a predsa len sa našla jedna pani, ktorá ju okamžite vzala domov do bezpečia. Teraz Mimi čaká na svoj nový, lepší a milujúci domov.

Pozrieť detail

Lisa

fenka, nar. cca október 2016, dátum prijatia: december 2017, nemecký ovčiak

Prekrásna a originálna bezušková Lisa sa našla vyhodená v obci Hôrka. Pobehovala tam tri dni a ťahala za sebou veľkú reťaz. Bola v zlom stave, kosť a koža. Nikto jej však nepomohol, všetci ju odháňali. Napokon našla cestu k domu, kde jej poskytli pomocnú ruku a tak sa Lisa dostala k nám.

Pozrieť detail
12