Fenky

Grace

fenka, cca 2 roky, cca 35 cm, dátum prijatia: august 2017

Rozkošná Grace sa našla vyhodená neďaleko Spišského Štiavnika. Vyhodili ju a odlúčili od svojich šteniatok. Nevieme čo sa stalo, no vieme že Grace mala ešte veľa mliečka. Hľadali sme, no nenašli, nevieme čo s nimi je, čo s nimi jej majiteľ urobil. No Grace ich už nikdy nevidela. Snáď už strach, bolesť a trápenie nikdy nezažije.

Pozrieť detail

Penelopa

fenka, nar. cca august 2016, cca 38 cm, dátum prijatia: august 2017

Penelopa alebo aj Peny :), sa našla pobehovať v Tatranskej Lomnici. Fenočka chodila za každým turistom a hľadala pomoc. Bola chudučká a vankúšiky malá celé zodraté. Nevieme aký bol jej predchádzajúci život, ale vieme že teraz jej už doprajeme len to najkrajšie.

Pozrieť detail

Skinny

fenka, nar.cca január 2016, cca mínus 20 cm, 2,5kg dátum prijatia: august 2017

Tak toto zlatíčko sa len tak nevidí. Skinny je tak neskutočne malinká a roztomilá, že ju má človek chuť samou láskou zjesť. Tento drobček sa našiel v obci Švábovce. Bezpečie našla v jednej firme, odkiaľ sa 4 dni ani nepohla. Toto drobunké telíčko sa nám schúlilo do náručia a už nepohlo. Skinny je poklad a musíte si ju veru zaslúžiť 🙂 Maličká telom, veľká duchom, áno to je naša Skinny. Je všade kde sa pohnete, je vám v pätách a za 5 minút vás už miluje, Skinny si lásku užíva. Je veľmi dobrá a priateľská či ku psíkom, detičkám, k všetkému. Je to malá vrtuľka, ktorá vás bude celý deň rozveseľovať. Vhodná je do bytu alebo domu s celoročným prístupom dnu. Do nového domova pôjde očkovaná, čipovaná aj kastrovaná.

Pozrieť detail

Konnie

fenka, nar. cca júl 2016, cca 38 cm

Táto vždy veselo naladená fenočka sa našla splašene pobehovať v daždi v obci Spišský Štvrtok. Konnie bola celá premočená, vyplašená. Na telíčku mala kopu bĺch a kostičky sa jej dali počítať. Teraz je však už z najhoršieho vonku a užíva si každú chvíľu strávenú s človekom. Konnie je nádherný, nízkopodlažný psík, ktorý sa vám neustále vrtí pri nohách a vy neviete kam správne stúpiť. Pretože ona vám nedá pokoj až kým ju celú nevymojkáte. 🙂

Pozrieť detail

Ajka

fenka, nar. apríl 2012

Nádherná a mohutná AJKA sa u nás ocitla z ťažkých rodinných dôvodov. Prešla si veľkým smútkom, ale už je z nej usmievavé zlatíčko, ktoré nám spríjemňuje každý deň v útulku.

Pozrieť detail

Meggie

fenka, nar. cca január 2017

Meggie bola zachránená z Trebišova. Tam kde je situácia zlá, psíkov sa zbavujú jedna radosť pri osadách, tam mala šťastie v nešťastí, že jej pomohli ľudia, ktorí nás potom požiadali o pomoc. Teraz dostala novú šancu na lepší život a veríme, že už ju nikdy jej milovaný človek nesklame.

Pozrieť detail

Asta

fenka, nar. február 2007, cca 50cm

Asta má už 10 rokov. Ako dlho žila tento život plný trápenia? To sa nikdy nedozvieme… Určite kým bola šteniatko, tak si užívala lásku a spoločnosť človeka. No časom nastala zmena, časom bolo neustále zatváranie do malej ohrádky s búdou. Z dni sa stali mesiace, z mesiacov, roky… okrem straty slobody, neustále krúženia na jednom mieste, kde už bol „chodníček“ tak vychodený, že tráva tam už nikdy nenarastie, okrem toho tu bol nekonečný hlad. Asta našla záchranu v jednom človeku, ktorému to nebolo jedno, ktorý konal v dobro psa, ktorý zmenil jej život, ktorý tento stav nahlásil. Vďaka tomu je Asta v našom útulku, kde jej dáme všetku lásku ktorú si zaslúži

Pozrieť detail

Minie

fenka, nar. október 2011

Minie žije v inom svete, vo svete v ktorom každý deň prežíva strach.. veď jediné čo za rok v útulku LM dokázala je vrtieť na dievčatá z diaľky a vziať si piškótku z ruky a hneď utekať do bezpečia.. nechcela sa venčiť, nechcela sa dať pohladiť…stres, panika, rýchlo sa skryť niekam, kde bude bezpečie. Predstavujeme Vám našu Minie, krásnu a úžasnú. Táto fenočka bude hľadať o tri mesiace milujúci domov.

Pozrieť detail

Beky

fenka, nar. máj 2016

Beky je nádherné slniečko, ktoré rozžiari aj ten najpochmúrnejší deň. Preto si nevieme vysvetliť, čo za sebca ju dokázalo vyhodiť na hlavnej ceste medzi 2 obcami. Nevinné, malinké šteniatko sa zrazu ocitlo samo, bez pomoci. Ona za zlyhanie človeka nemôže a zbaviť sa takto svojej zodpovednosti je nepekné.

Pozrieť detail