Fenky

Vaneska

fenka, nar. cca január 2017, cca 35 cm

Vaneska bola zachránená z Trebišova. Tam kde je situácia zlá, psíkov sa zbavujú jedna radosť pri osadách, tam mala šťastie v nešťastí, že jej pomohli ľudia, ktorí nás potom požiadali o pomoc. Teraz dostala novú šancu na lepší život a veríme, že už ju nikdy jej milovaný človek nesklame.

Pozrieť detail

Meggie

fenka, nar. cca január 2017

Meggie bola zachránená z Trebišova. Tam kde je situácia zlá, psíkov sa zbavujú jedna radosť pri osadách, tam mala šťastie v nešťastí, že jej pomohli ľudia, ktorí nás potom požiadali o pomoc. Teraz dostala novú šancu na lepší život a veríme, že už ju nikdy jej milovaný človek nesklame.

Pozrieť detail

Lady

fenka, nar. cca jún 2014,

ak táto malá ušatá čertica, ktorá nám vždy spríjemní deň, si v živote veľa lásky neužila. Celý svoj doterajší život prežila na salaši pri ovciach, kde len doslova prežívala. Z dňa na deň, nedostala pohladenie, jedla len zvyšky a myslela si, že to bude jej celý život. Nastala zmena a ju a jej spolutrpiteľa Trampa chceli z dňa na deň zabiť, vraj zlomili ovce nohu. To bola len výhovorka ako sa zbaviť psov, ako si nájsť dôvod na niečo tak ohavné. Osud však obom doprial novú šancu a teraz už len dúfame, že po svojej ceste za domovom dôjdu až do cieľa. 🙂

Pozrieť detail

Babička Sally

fenka, nar. jún 2005, labradorský retriever,

Bola raz jedna 12 ročná labradorka Sally z fary, ktorá si prežila krutosť človeka, ktorá však na neho nezanevrela, ktorá chce byť milovaná. Sally, ktorá je už po operácií a čaká na niekoho, kto jej napriek jej veku dá šancu, kto jej ukáže koľko lásky si zaslúži. Bola raz jedna Sally, ktorú neskutočne milujeme a preto prosíme, ADOPTUJTE.

Pozrieť detail

Sigy

fenka, nar. cca apríl 2015, cca 50 cm

Krásna a pôvabná Sigy sa našla pri ceste v obci Bystrany. Pravdepodobne je z rómskej osady, pravdepodobne po šteniatkach, pravdepodobne jej život nebol od začiatku žiadna výhra. Teraz však Sigy spoznáva lásku a pohladenie, teraz sa konečne teší zo života, teraz čaká na nový domov.

Pozrieť detail

Asta

fenka, nar. február 2007, cca 50cm

Asta má už 10 rokov. Ako dlho žila tento život plný trápenia? To sa nikdy nedozvieme… Určite kým bola šteniatko, tak si užívala lásku a spoločnosť človeka. No časom nastala zmena, časom bolo neustále zatváranie do malej ohrádky s búdou. Z dni sa stali mesiace, z mesiacov, roky… okrem straty slobody, neustále krúženia na jednom mieste, kde už bol „chodníček“ tak vychodený, že tráva tam už nikdy nenarastie, okrem toho tu bol nekonečný hlad. Asta našla záchranu v jednom človeku, ktorému to nebolo jedno, ktorý konal v dobro psa, ktorý zmenil jej život, ktorý tento stav nahlásil. Vďaka tomu je Asta v našom útulku, kde jej dáme všetku lásku ktorú si zaslúži

Pozrieť detail

Raspberry

fenka, nar. október 2016

Malé, chutné zlatíčko sme spolu so sestričkami Strawberry a Blueberry zachránili z nie najlepších podmienok. Narodili sa v maštali a jedli len suchý chlieb a pomyje. Boli úplne nesocializované, veľmi sa báli dotykov. Po pár týždňoch dobrej opatery sú z nich úplne zlatíčka, ktoré vás budú milovať celým svojim srdcom.

Pozrieť detail

Minie

fenka, nar. október 2011

Minie žije v inom svete, vo svete v ktorom každý deň prežíva strach.. veď jediné čo za rok v útulku LM dokázala je vrtieť na dievčatá z diaľky a vziať si piškótku z ruky a hneď utekať do bezpečia.. nechcela sa venčiť, nechcela sa dať pohladiť…stres, panika, rýchlo sa skryť niekam, kde bude bezpečie. Predstavujeme Vám našu Minie, krásnu a úžasnú. Táto fenočka bude hľadať o tri mesiace milujúci domov.

Pozrieť detail

Beky

fenka, nar. máj 2016

Beky je nádherné slniečko, ktoré rozžiari aj ten najpochmúrnejší deň. Preto si nevieme vysvetliť, čo za sebca ju dokázalo vyhodiť na hlavnej ceste medzi 2 obcami. Nevinné, malinké šteniatko sa zrazu ocitlo samo, bez pomoci. Ona za zlyhanie človeka nemôže a zbaviť sa takto svojej zodpovednosti je nepekné.

Pozrieť detail