Fenky

Lisa

fenka, nar. cca október 2016, dátum prijatia: december 2017, nemecký ovčiak

Prekrásna a originálna bezušková Lisa sa našla vyhodená v obci Hôrka. Pobehovala tam tri dni a ťahala za sebou veľkú reťaz. Bola v zlom stave, kosť a koža. Nikto jej však nepomohol, všetci ju odháňali. Napokon našla cestu k domu, kde jej poskytli pomocnú ruku a tak sa Lisa dostala k nám.

Pozrieť detail

Molly

fenka, cca 2 roky, dátum prijatia: december 2017, anglický buldog

Úžasná Molly je výsledkom množenia pre peniaze a kúpy pre radosť. Jednoducho podpora množiteľov bez predstavy o tom o akého psa ide. Molly si kúpila rodina pre radosť a až časom zistila, že to nie je to čo by zvládli. Neustále problémy so zdravým a to ešte zhoršovalo aj to, že žila vonku. Pre jej dobro sa jej rodina rozhodla vzdať a tak teraz Molly hľadá nový domov, kde majú skúsenosti s takými psíkmi, kde jej dajú prvé aj posledné, kde bude milovaná.

Pozrieť detail

Lina

fenka, nar. cca máj 2017, cca 38 cm, dátum prijatia: december 2017

Rozkošná a neskutočne priateľská Lina sa našla spolu s Horalkou a Kiwim túlať v obci Bušovce. Spolu sa táto trojica túlala niekoľko týždňov a hľadali niekoho, kto sa ich ujme, kto im dá druhú šancu, kto im dá domov.

Pozrieť detail

Elza

fenka, nar. cca máj 2016, cca 42 cm, dátum prijatia: november 2017

Nádherná Elza je fenočka zachránená v poslednej chvíli. Ju aj jej dve šteniatka Svena a Olafa chcela rodina skántriť. Spolu sa však k nám napokon dostali a tak čakajú na lepšiu budúcnosť.

Pozrieť detail

Sendy

fenka, cca 8 mesiacov, dátum prijatia: november 2017

Toto rozkošné, maličké stvorenie nemalo pekný začiatok života. Bola nesmierne týraná starými ženami, toľkú bolesť čo prežila si nevieme predstaviť. Teraz čaká na svoj domov.

Pozrieť detail

Madow

fenka, nar. cca september 2015, cca 48 cm, dátum prijatia: október 2017

Toto neskutočne roztomilé stvorenie pochádza z osady, kde ušla hrobárovi z lopaty. Keď sme ju našli v hroznom stave, jej majiteľ vravel, že už sa ju chystal tento týždeň zabiť, pretože je chorá, nemá srsť a skáče do neho. Ani sa jej nečudujeme, Madow nás zaviedla pod terasu, kde ukrývala pred svetom svoje tri šteniatka. Chránila ich, nepohla sa od nich, milovala ich. A tak sa celá rodinka dostala k nám do útulku, kde čakajú na lepší a milujúci domov

Pozrieť detail

Asia

fenka, nar. cca marec 2017, dátum prijatia: november 2017

Táto roztomilá. ňuňuňu mackovitá verzia mini stredoaziata Asia, sa našla v neďalekej obci bezradne ležať pri ceste. Nevedela, kde sa podieť, nevedela kto by jej pomohol. Na krku mala obrovské lano, silne uviazané, ktoré však bolo odtrhnuté. Bolo jasné, že Asia ušla zo svojho pekla. Už jej teraz nik neublíži, už je v bezpečí, kde bude čakať.

Pozrieť detail

Romi

fenka, nar. cca máj 2017, dátum prijatia: október 2017

Prekrásna ROMI je fenočka od rómskych spoluobčanov. Bolo to šteniatko, ktoré sa im „zvýšilo“ a už ho nechceli, nemohli mať a pod. Našťastie neskončila na ulici, ale dostala druhú šancu. Teraz hľadá nový, výnimočný domov, kde ju zahltia nekonečnou láskou.

Pozrieť detail

Mia

fenka, nar. máj 2016

Mia je fenočka, ktorá sa našla vyhodená na ulici. Osvojila si ju rodinka, ktorá jej však musí z vážnych rodinných dôvodov hľadať nový domov. A tak Mia čaká možno práve na vás, na skvelú rodinku, ktorá vybije jej energiu.

Pozrieť detail

Pepsi

fenka, nar. cca október 2016, cca 47 cm, dátum prijatia: september 2017

Táto usmievavá kráska sa k nám dostala z obce Nižné Repaše, kde sa túlala pri lese vyše mesiaca. Túlala sa s našou Colou, ktorá sa však k nám dostala skôr. Napokon aj Pepsi prinútil hlad dôverovať ľuďom a tak prišla prosiť o pomoc.

Pozrieť detail
12